Sari la conținut

24.12 pe undeva?


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

As merge si eu dar lucrez. Da' tot ma urc pe ea pana la servici'. Mi-am scos parleala sambata, cu Vic.

Inchizi si tu mai devreme ( ca e craciunul !) si venim sa te luam de la serviciu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu alergatu' era o ironie ? Nu, nu ne propunem sa batem recorduri ,slowriders ne vom numi !

Nu a fost o ironie (nu-mi permit cu oameni pe care nu-i cunosc)- a fost mai mult o intrebare. Daca nu va deranjeaza prezenta mea, vin si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Ora 10.30 in MOL Otopeni? Mers de voie, 110/130, ok?

 

Cam in orice padurice, la ora actuala, oriunde in tara, asfaltul este ud. Am bagat si eu azi vreo suta treizeci de km in camp deschis si a fost mega uscat. Distractie placuta maine!!

Da, cam dupa ora 12 udaciunea dispare daca este cald afara. Mersi de urare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaaaaaaaa e Craciunul....e frumos afara dar lasati naibii si motoarele astea sa se odihneasca :mexicanwave: . Tot ceea ce trebuie sa facem acum este sa :alcy: si sa mancam (nu am emoticon pentru asta). Intr-adevar....vremea este extrem de frumoasa, ma gandesc sa ma duc la Suceava cu motorul si sa le fac alor mei o surpriza sa tina minte toata viata (mai ales ca maine e ziua mea si mai ales ca ei nu stiu ca am motor:p)

 

Sarbatori frumoase tuturor!

Alexandru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaaaaaaaa e Craciunul....e frumos afara dar lasati naibii si motoarele astea sa se odihneasca :mexicanwave: . Tot ceea ce trebuie sa facem acum este sa :alcy: si sa mancam (nu am emoticon pentru asta). Intr-adevar....vremea este extrem de frumoasa, ma gandesc sa ma duc la Suceava cu motorul si sa le fac alor mei o surpriza sa tina minte toata viata (mai ales ca maine e ziua mea si mai ales ca ei nu stiu ca am motor:p)

 

Sarbatori frumoase tuturor!

Alexandru

Nu ne lasa motoarele pe noi. :) Deschidere oficiala Extrasezon. "Decat" Sinaia. LMA

post-8769-0-34836000-1419435827_thumb.jpg

post-8769-0-36514100-1419435841_thumb.jpg

post-8769-0-36456900-1419435853_thumb.jpg

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...