Sari la conținut

Postări Recomandate

Ce vă mai certaţi atât, n-aţi auzit până acum de Africa Twin ? E HONDA !

 

N-o mai frecaţi pe chioara cu bicicletele alea şi mergeţi de băgaţi 3-4 flotări sau genoflexiuni, vine primăvara şi gâfăiţi după prima urcare cu motocicleta. Pe bordură.

 

Eu am fost adventure până la Bucureşti şi înapoi, de 3 ori jumate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce vă mai certaţi atât, n-aţi auzit până acum de Africa Twin ? E HONDA !

 

Ai grija sa nu scapi ceva sare pe ea, ca s-a terminat. Ramai cu emblema, sa o atârni de gât.

 

 

N-o mai frecaţi pe chioara cu bicicletele alea şi mergeţi de băgaţi 3-4 flotări sau genoflexiuni, vine primăvara şi gâfăiţi după prima urcare cu motocicleta. Pe bordură.

 

Cine dracu urca bordurile. Eu credeam ca toata lumea le sare.

 

 

Eu am fost adventure până la Bucureşti şi înapoi, de 3 ori jumate !

 

Sa intelegem ca ai ramas la Bucuresti. Stiu e pompa de benzina, dar ai putea sa sincronizezi carbelitoarele.

 

N-ai auzit ca Triumph e cea mai buna [si omu a avut AT deci stie ce spune], io zic sa te gandesti, sa-ti iei si tu un sutien d'ala.

 

:shootingsmilie:

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

http://adventuredays.se/en/aboutadventuredays/

 

in jurul a 500 de dolari cazarea. 3 zile jumatate. 6000km si daca tot mai sunt 4000 mii pana la Nordkapp ...

 

pluteste ceva in aer cu Touratech-ul asta de aproape ca pun botul. chiar as vrea sa vad ambianta unor astfel de evenimente. a-ti participat la o asemenea adunatura ?

 

pareri, injuraturi, ciori laudate etc... bine venite :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tot citesc si ma minunez pana unde pot unii sa ,,mearga'' cand e vorba de sustinerea unei marci. Orice motociclist isi iubeste motorul si marca , dar din pacate pentru posesorii de BMW ( spun din pacate pentru ca sunt si seriosi si normali la cap ) unii sunt de-a dreptul fanatici si devin in acest mod de-a dreptul idioti !

 

Pacat pentru ca daca ii iei separat de acest subiect sunt multi oameni intelegenti, oameni de cariera, oameni care au ceva de spus in viata, dar care atunci cand vorbesc de o nenorocita de marca (pana la urma) devin cum am spus mai sus ...

 

De multe ori cand vad un asemenea topic il inchid pentru ca invariabil se aprinde macar unul (daca nu 2 / 3 ) BMW-isti si pana la sfarsitul topicului nu mai citesti altceva decat ce nemaipomenit este BMW-ul si ce de inferioare sunt restul marcilor.

 

Jenant ...

Editat de Alin G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...