Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10488

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5781

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

La soare am deja 16 grade.

Oricum mai stau pana pe la 10:30-11:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apsolut de acord! :D Tărie-n puț să fie, vorva lui Aprilie! :D


» Post actualizat in 08 Oct 2017 15:17

Poze din tura de vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbare de toamna, soare, cer senin cu vreo cativa norisori pictati, drumuri libere si coclauri de basm!


» Post actualizat in 09 Oct 2017 04:51

Hmmm....'neata! Iar is singurel pe-aici? :-L

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata.

O zi normala de toamna,frumoasa de altfel.


» Post actualizat in 09 Oct 2017 05:38

Apropos,am o intrebare pentru voi:cati priviti frumusetea fiecarui anotimp prin prisma anotimpului,nu prin prisma motociclistului?

Nu vad aici decat o majoritate vesnic nemultumita legat de vreme.Parca ati fiunii evident nu totiniste pupeze nefutizate...


» Post actualizat in 09 Oct 2017 05:44

Edit later:Parca ati fi,unii evident nu toti,niste pupeze nefutizate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Cristian1, eu ma futizez in fiecare anotimp. Avand noroc sa fiu intr-un grup cu atv-uri, strabatem in lung si-n lat orice inseamna relief. Si crede-ma ca este mult mai placut pe atv decat pe motoreta offroad, pentru ca am timp sa admir, sa opresc, sa fotografiez, sa fac popas oriunde imi vine.

Ca motociclist, placerea nu este asa ampla. De regula merg cam singur, si sunt animat doar de bucuria faptului ca la finalul plimbarii ma asteapta intotdeauna sotia si copila, pentru a merge pe undeva sau sa facem diverse activitati. Practic asta este pentru mine placerea mersului cu motoreta. Nu am un grup de prieteni cu care sa calatoresc pe motorete si mi-ar fi chiar dificil sa ma bag intr-unul deoarece eu merg incet si foarte legal. Toti cei cu care am iesit o ard cu gazul in blana si cu depasiri care mai de care mai putin conforme.

Deci, in concluzie, eu ma bucur de frumusetea fiecarui anotimp, atata timp cat sunt motorizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De tine stiam ca savurezi placerea si vremea fiecarui anotimp,atat motorizat cat si nemotorizat. :)

 

Inteleg ca,daca depinzi doar de motocicleta ca naveta zilnica,ai o problema daca vremea e alta decat cea de motociclit.Dar cum toti de aici merg cu conserva,imediat ce vremea n-o permite...

 

PS:Aia cu futizatu' face parte din decor...

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma bucura orice anotimp, ma bucura culorile vii sau sterse, urasc in schimb sa merg infofolit si sa alerg dupa surse de caldura...ma intristeaza ploaia si vremea mohorata, ma deprima frigul...fiindca la tara activitatile zilnice se fac afara, iar ceata, poleiul si ghetusul ma enerveaza negativ, ca nu pot circula in siguranta nici cu schiurile! Lunile de toamna-iarna ma fac mai trist fiindca in aceste luni mi-am pierdut cele mai dragi fiinte si nu ma pot bucura de sarbatori, de bucuriile normale ale fiecarui anotimp... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu, tocmai de aceea am accentuat. Avem niste peisaje in tara asta incat le las de fiecare data sa mi-o traga la retina. :peace:

Si asta indiferent de anotimp sau vreme.:ok:

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine m-ar bucura sa castig la loto! ...indiferent de anotimp! :crack: :mexicanwave: :crack:

Exista viata si dupa bani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Există viață și după anotimpuri :D

 

Florinele, foarte mișto poza și starea pe care mi-o inspiră!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Există viață și după anotimpuri :D

 

...

Si asta stiu,crede-ma Burule.

 

Intotdeauna cand ajungi in starea sa ai nevoie de mai mult din ceva,pierzi in celelalte parti...

Asa ca,luati cu echilibru.Static.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...