Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10464

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 12 ore, ivan pedala a spus:

Ai putea sa-ti cumperi una, uite...m-am hotarat sa mai vand din septel, ca nu mai am loc in garaj, ce zici, te dotez(i) cu o comunista?!🤔

IMG_6787.jpg

Halatu', cât e halatu'??

Neața!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata de la ☕

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Soare aici, zero grade, dar cu tendinte mari de a deveni azi +o nota maxima (+10*C)!😎Sa curga cafeaua!☕

 

Acum 3 ore, ENEOS a spus:

Halatu', cât e halatu'??...

Inca nu-s total hotarat s-o vand, dar daca o dau nu ma dezlipesc de ea sub 1000E (am vazut si stiu ca s-au vandut la pretul asta niste rapciugi, cu probleme la acte,...in fine...ma orientez)!

Mai am macar una care va trebui s-o elimin din garaj, fiindca am pe roti 6 si inca vreo 5 isi asteapta randu' prin ladite si cutii. Locul in garaj insa-i limitat!:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 hours ago, ivan pedala said:

Asta se rezolva, ginerica al meu are nevoie de clienti...:bounce:

Da' legal...legal, nu-ti place?!🤔

 

Pai si ginerica ce paine mai mananca, atunci?

 

Lasand gluma la o parte, avand in vedere traficul infernal din Bucuresti, ma tot bazaie cunostintele, sa intru si eu in rand cu lumea de pe doua roti, ca zilnic iau coloanele de pe DN1 in nas si zilnic am ceva de comentat. Si ma uit cu ciuda la baietii cu Glovo, care se strecoara ca furnicile. Incerc sa imi fac curaj si sa fac scoala. Poate daca eram oleaca mai inalta, nu mai eram asa speriata de bombe. De-aia ziceam ca momentan nu am ce face pe aici. Am venit si am lasat norocul si m-am carat!

12 hours ago, apriliacluj said:

Sa nu te opresaca!!

Fixxed!! :)

 

Ma opreste daca ma VEDE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

28 minutes ago, Lucian_M said:

Păi și ce, nu se găsește un scuter de 125? Pentru oraș e aur curat, exceptând iarna.

Oh ba daaa, am o lista de cateva pe care am pus ochii, doar ca vreau sa fac si scoala, pentru ca: In clipa de fata n-am curaj sa ma urc pe un scuter asa, de capul meu. Si prietenii mei au motociclete, n-are nimeni scuter, sa zici ca ar avea cine sa ma invete, macar bazele. 

Si cred ca un instructor m-ar ajuta sa imi dispara si teama. La fel cum am avut noroc pe scoala de soferi, de un instructor excelent, care m-a ajutat si m-a invatat sa conduc fara frica.

 

Poate pana la vara ma si ocup de "problema", ca detest sa stau ca o momâie in trafic si sa ma plang, fara sa fac nimic in privinta asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aș recomanda să te apuci de prin februarie, ca să termini legislația și când dă un ic căldura să poți face conducere. Apoi, cu un pic de noroc, în aprilie poți obține și permisul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 minutes ago, Lucian_M said:

Aș recomanda să te apuci de prin februarie, ca să termini legislația și când dă un ic căldura să poți face conducere. Apoi, cu un pic de noroc, în aprilie poți obține și permisul.

 

Multumesc! dar cred ca abia din Aprilie ma pot apuca de scoala, in Februarie si Martie nu o sa imi permita timpul. E ok, am timp!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i cu deseul asta?! Il are unu' la vanzare, fara acte si-i in starea in care l-a gasit sub sura de paie! Ca asta sunt zeci, e plin internetul...vanzatori care au impresia ca au gasit "motociclete antice" de pe urma carora se pot imbogati! Nu vad rostu' postarii...:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata cu ☕-n fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...