Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Eu prefer iarna..E mai ușor sa pun o haina pe mine decât sa nu mai am ce da jos și crap de cald. Toamna fac cu mașina traseele care le-am făcut vara cu motorul și mi-au plăcut, pt ca îmi plac culorile pădurilor.

Fiecare anotimp are frumusețea lui.

 

Singurul motiv pt care aștept căldură este motorul. Dar de la anu sper sa mă pot bucura de el și în anotimpul mai rece

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10470

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nea' Ivane, esti singurul si ne bazam pe tine. Noi ceilalti suntem cu scoala, invatam acum ca sa putem pleca sa muncim in alta tara. Asa ca, munceste si plateste taxele, ca sa avem si noi un viitor.

Buna dimineata!

 

PS: ne bazam si pe colegul apriliacluj ca isi plateste taxele. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

O alta zi supeba de toamna,cu soare,ceva nori,1 grad + si niste culori bestiale la padure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am urat sa il mai faca macar inca o suta...

Florine, mergem in control peste un veac sa-l vedem daca se mai plimba pe acolo!

 

Oare-s singurul care munceste azi? :scratch:

n-as crede.....

si io ma lupt pe baricade...

doara trebuie sa platim taxe si impozite sa fie in regula invaztamantul, sanatatea, asistenta sociala.... :-L

 

PS: Ivaneee, pe mine te poti baza, ti-oi asigura si tie pensia!

diiiiiiii!

 

 

neata buna colegii!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic...dar productivitatea mea este in scadere drastica, fiindca varsta si lipsa chefului de munca bazata pe un viitor luminos ce mi se arata, vor duce cat de cu.rand la pensionarea si iesirea mea din sistem...asa ca nu trebuie sa va bazati prea mult pe mine, la fel cum nu pun nici io prea mare nadejde in voi ca imi veti asigura prin taxe si impozite o pensie din care sa pot trai fara sa-mi rod unghiile, dupa peste 40 ani de serviciu... Drept pentru care, hai la treaba...ca-i abia marti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florine, mergem in control peste un veac sa-l vedem daca se mai plimba pe acolo!

 

n-as crede.....

si io ma lupt pe baricade...

doara trebuie sa platim taxe si impozite sa fie in regula invaztamantul, sanatatea, asistenta sociala.... :-L

 

PS: Ivaneee, pe mine te poti baza, ti-oi asigura si tie pensia!

diiiiiiii!

 

 

neata buna colegii!

 

mergem ... daca nu suntem la munca si atunci....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem ... daca nu suntem la munca si atunci....

pentru acel eveniment de centenar e musai sa ne luam liber!

si-i ducem si niste bonuri de masa batranului ;) ...ase ni ca si cado' din partea noastra!

 

La munci si eu. ...putin mai tarziu, dar...

nui bai ca mai tarziu, esenta e sa-ti platesti impozitele!

Ivan se bazeaza si pe tine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, numa' sa apuc varsta aia cand te lasa astia "la vatra"...ca n-o sa ma vait! Am invatat inca de mic sa pescuiesc, sa culeg ciuperci comestibile si fructe de padure, sa vanez si sa supravietuiesc in conditii extreme...asa ca daca voi primi ceva si cu ajutorul vostru (platitorii de taxe si impozite, slujbasii constiinciosi ai tarii) va fi bonus, numa' bun de bagat in rezervor si ars! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana ajungem noi la pensie,nu tataie,sistemul pica si n-o sa mai fie bani de alea...

Asa ca,get a grip!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit toamna, cu durerile ei in gat...

Sunt avariat. Am gatul cotropit de boala. Ma ustura maxim. Atat. Nu muci, nu temperatura, nu frisoane, nimic altceva. Aproape sa nu ma creada nici nevasta ca sunt bolnavior. Noroc ca ma iubeste si a lasat de la ea.

Asa ca, azi sunt pe lichide fierbinti.

Buna dimineata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sănătate maximă (ălora pușcați de boală) și bulan exagerat (gamblerilor)... Nouă - ăstora care nu sîntem nici bolnavi, nici jucători - banalul „neața”!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sănătate maximă (ălora pușcați de boală) și bulan exagerat (gamblerilor)... Nouă - ăstora care nu sîntem nici bolnavi, nici jucători - banalul „neața”! si tarie in putz! ....fixed!

 

 

 

o zi minunata colegilor! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

 

10 grade cu + si innorat,se pare c-a plouat nitel azi noapte.

Pe zi ce trece,culorile padurii,capata noi nuante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum, fiindca am tuflit deja doua cafelute mici si mi s-au aprins in sfarsit becurile-n bord, realizez ca de dimineata era doar un grad peste limita inghetului si...acum este soare! De aseara am revenit in randul motociclistilor cu motociclete apte de a circula pe drumurile publice (sic, mi-am reparat frana pe spate la "F"!) si sper sa o testez dupa program! Ma mananca...! :bike-037:

Sanatate bolnaviorilor si tarie-n putz celor care au nevoie si canapea! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...