Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10470

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata bajatii.

 

Vreme ok de motociclit,in doo ore am dat pedala la motoare si am plecat cu consoarta pe drumurile patriei.

Weekend fain s-aveti si pe doo roti,daca se poate. :ok:

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si io in club... :peace:

 

Ptiu...fwtui...s-a terminat cu weekendu' meu...maine sunt invitat respectuos sa vin la munca! :(

La fel si saptamana viitoare... :baldy:


» Post actualizat in 14 Oct 2017 05:06

Sambata...sarbatoare cu moaste, iar io-s la munca, in loc sa admir prin viziera culorile toamnei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata.

A fost un weekend fain,m-am bronzat-fara misto,am mancat,beut si zacut la soare,si am mai si motociclit,asa vreo 400 de km.

 


...

Buna dimineata! Iar singur... :-L

Mno,daa' o bagat tanti Ivana divortu'???

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Mno,daa' o bagat tanti Ivana divortu'???

'Coana mare fara mine moare, este ca fara aer...asa ca numa' daca vom crapa unu' se intampla ruptura! Ziceam ca-s singur pe tarla...ca de sambata tot singur scriu pe-aici...ciu&ciu boane pe weekend, mojicilor! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri mi-am plimbat dihania pe drumuri necalcate inca din anii copilariei, cand bateam lumea-n lung si-n lat cu bicicleta...si am avut surpriza intr-o padure pustie, intre localitati, ca sa imi sara in fata sa ma muste un caine (de fapt erau doi...unul mai plapand, dar s-a speriat de zgomotul motorului turat si a tulit-o prin desis!), care dupa ce am oprit motorul pentru o poza, a devenit chiar prietenos...a stat si la poza, iar la plecare sa sara tafnos din nou la picior ca sa ma inhate! Ce-au mai oameni buni cainii astia cu motociclistii?! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Da...ai dreptate, dar trebuie facut ceva cu potaile astea (vezi colegul Costi care din cauza a doua potai din astea si-a pierdut sotia, vezi colegul din capitala cu Ducati...etc.)...fiindca potaile tind sa se salbaticeasca si in viitorul apropiat vom auzi de persoane mancate de haite flamande... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Da...ai dreptate, dar trebuie facut ceva cu potaile astea (vezi colegul Costi care din cauza a doua potai din astea si-a pierdut sotia, vezi colegul din capitala cu Ducati...etc.)...fiindca potaile tind sa se salbaticeasca si in viitorul apropiat vom auzi de persoane mancate de haite flamande... :(

Sau vezi colegu' Cristi,adica io,in poza mai jos...

Dar sa revenim la chestii frumoase.

 

'mneata bajatii!

Se pare ca si azi va fi o zi misto,numa' buna de motociclit si evident si de altele. :)

post-41801-0-83068400-1508216732_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...