Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10466

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda...s-o mutat la Cluuuuuj! Ca altfel, nu i le livra Cristi! :nono:

Io-s gata cu munca pe saptamana asta...si pana miercuri sunt concediat, asa ca o sa ma ocup de chefuri cu Mitici, turnat betoane si alte maruntisuri casnice, plus iesiri prin codrii aramii! :hug:

Sa mai curga o cafea! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calin e tot downthere,i le-or trebuit lui varu-su de-i student in Cluj,are un proiect in lucru de scrambler si n-are cont aci pe motodobrism.

 


...

Io-s gata cu munca pe saptamana asta...si pana miercuri sunt concediat, asa ca o sa ma ocup de chefuri cu Mitici, turnat betoane si alte maruntisuri casnice, plus iesiri prin codrii aramii! :hug:

...

Si sa nu uiti sa te joci cu Sasha.Muuult de tot... :)

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Si sa nu uiti sa te joci cu Sasha.Muuult de tot...

Stiam ca nu ai revenit acasa, @Djebe'...mai glumezam si noi! :peace:

Hmmmm, Sasha... Mai nou se joaca el cu noi (babei i-a sfasiat hainele, papucii, a zgariat-o cu dintii pe picioare...), iar mie mi-a tocat prelungitoare de prize, cabluri de la ustensile, imi fura sculele si mi le duce prin batatura...e o belea de caine! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu...pe-o parte ai dreptate! Nasol e ca-i place sa distruga, iar io tre' sa repar...ca doar io-s ala care l-a adus in batatura, asa ca raspund cu capu'! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...ai dreptate Bubb'...sunt recidivist, dar am uitat fiindca am avut o pauza indelungata!

Am ajuns acasa si cine credeti ma astepta cu chef de joaca?! Sasha!

post-2215-0-49136900-1540471148_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-na Ivana?? ...

Stai jos...pentru azi ai nota 4 (patru)! :crack:

Bestia cu chef de joaca nu era baba, fiindca ea pregateste ceva bun prin bucatarie...vine fiul maine seara acasa si trebuie sa se simta "ca la mama acasa"! Jucausul de serviciu era Sasha...care facu adinoarea si-o plimbare cu masina pana la oras si inapoi, dupa cumparaturi...cu subsemnatu'! Este copilotul perfect...am un succes la gagici de numa' cu el pe scaun in dreapta! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai jos...pentru azi ai nota 4 (patru)! :crack:

Bestia cu chef de joaca nu era baba, fiindca ea pregateste ceva bun prin bucatarie...vine fiul maine seara acasa si trebuie sa se simta "ca la mama acasa"! Jucausul de serviciu era Sasha...care facu adinoarea si-o plimbare cu masina pana la oras si inapoi, dupa cumparaturi...cu subsemnatu'! Este copilotul perfect...am un succes la gagici de numa' cu el pe scaun in dreapta! :hug:

Tre' educat Sasha sa vina si pe mobra,daa' dupa ce-i iei echipament!

 

si prietena lui e Isolda?

Habar n-am. :)

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre' educat Sasha sa vina si pe mobra,daa' dupa ce-i iei echipament!...

Nu-i pot lua inca echipament fiindca peste o saptamana ii ramane mic...trebuie sa-l las sa creasca...si dupa aia trebuie sa-mi pun atas, fiindca nu vom avea loc amandoi pe capra mea! E o problema...ma mai gandesc la aspectu' asta! :stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'traiti! Ia legatura cu @bogdan_harea sa-ti faca un cuțo-ataș :D

Sa vedem poze cu betonul amprentat, banuiesc ca nu e Sasha mai fraier decat mâța mea! Ca am peticit si eu aleea prin curte si, normal, s-a semnat pisica in betonul crud...

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il stiu pe Bogdan, il stiu si pe pasagerul lui, Ralph...stiu si atasul plimbator...dar nu ma incanta deloc ideea unui atas la motocicleta! :nono:

Asadar, fara plimbari moto cu Sasha pasager moto!

Cum nici ideea cu betonul amprentat nu ma prea coafeaza, cred ca pana se va usca, Sasha va sta doar in garaj sau se va plimba doar prin gradina! :-L

Seara frumoasa...si somn pufos! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...