Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

@Bubb'

'Om vedea noi (vorba orbului!)...si daca se aliniaza astrele, ne vedem!

Gata cafeaua, acum munca de argat la statu' de drept (Beculeeeee, mai pune ceva la aia 500 E si vin io sa-ti sap buruienile din batatura...da' vezi ca am consumu' mare rau!)...

Acum 3 minute, pitesti2010 a spus:

Buna dimineata!

Ce bine ca este zapada doar la voi. Eu inca huzuresc pe aici. Lopata o tin doar pentru poze.

Poti veni aici cu lopata sa-i faci rodaju'!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10464

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 oră, pitesti2010 a spus:

Nea' Ivane, nu o bag in paine (zapada) ca ii expira garantia. O mai tin asa, poate am noroc si o pastrez noua.

Ma bag la o cafea.

 

 

 Vezi ca o fost ceva accident de munca  ....  unu' o cazut finca' s'o rupt coada la lopata in care se rezema. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooo...pai ce faceti aici, spamati topicu'?! Treceti dincolo, la pasionatii de "coarde":crack:!

Aici nu mai ninge, cred ca mijgureste a ploaie!:blbl: Nu mai am nevoie de ajutor la dat zapada!

Inca o ora si merg sa ma tavalesc iar cu Sasha!:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum is convins ca,pana la ora asta,o tavalit Sashsa tot ce-o apucat prin ograda,lucruri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Christian 1 a spus:

Oricum is convins ca,pana la ora asta,o tavalit Sashsa tot ce-o apucat prin ograda,lucruri...

:ok: Asa-i...a daramat prin batatura tot ce se putea darama, a rupt tot, nimic nu mai este ca inaintea erei lui...iar in viitor o sa-mi caut gazda care ma accepta cu un catelus!:crack:

Azi, spre exemplu, in lipsa mea, a rupt bucatele o pereche de bocanci (bocancii sotiei, fiindca i-a uitat la usa...cca 10-15 minute), apoi a facut bucati marunte o fata de masa aflata pe-o masa mare in foisor, perii, bureti, maturi, cozi de unelte...toate puse la adapost, destul de sus pentru inaltimea lui...dar totusi le-a copcit! Parca era razboi la mine-n batatura! L-am certat, bestelit, ciufulit, luat lejer cu jordeaua la fezandat...si apoi, la joaca! Io-s frant...merg sa mestec ceva si apoi imi intind oasele! Seara faina, colegii!

20190122_160326.jpg

20190122_160456.jpg

20190122_160505.jpg

Buna dimineata! Am terminat ziua in jurul orei 23.00, dand zapada! La ora 05.10 eram iarasi cu lopata in mana...oare cat 'oi mai rezista?! Acum...cafea si hartoage!:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, bajatii.

Ninge ca-n filme. .....alea de graoza...

 

 

In alta ordine de idei....e minumat in piscinuta la 33 de grade... :P

 

In piscina mare am reusit sa merg pe picioarele mele. Fara sprijin... :D

Kineta trage de mine pe toate partile. Ma intinde si ma framanta, de pic seara ca un boboc de rata. Daaaaar....se pare ca mobilitatea genunchiului si a gleznei incepe incet-incet sa-si revina.

 

Spor si zi faina sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uofff, ce-as mai vrea sa ma framante si pe mine kineta aia, ca ma doare cocoasa de la lopatat...si tare bine mi-ar prinde o balaceala in terme! Poate sambata...ca vineri lucrez si trebuie musai sa ajung la oras, iar pentru maine deja mi-a facut program nevasta...cumparaturi (urmeaza botezul nepoatei si trebuie sa fim pregatiti)...:-L Hai cu primavara aia odata, pana n-o iau razna!🤪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii de dupe un cafei!

 

Tataie,tataie,mintea ta,e la alte prostii...

 

Raducule,te-ai bagat in piscina cu basini? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In aia nu prea incap...ca vreau sa dau din lopeti (defect profesional!) si sa fac vreo cateva lungimi de bazin...ori in cadita aia, abia imi incape capul!:crack:Mai insista, poate ma momesti!

Acum 1 minut, Christian 1 a spus:

'...Tataie,tataie,mintea ta,e la alte prostii...

:clap:Ma citisi...:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite aci:

20190120_161224.thumb.jpg.1b6a3694442adfac61d1a16db6346bf9.jpg

Asta mare are 1,35 m adancime, vreo 15 m lungime si vreo 5 latime. Dar are 26 grade.

 

Aia cu bulbuci e ok-ish. 1 m adancime, vreo 3-4 m pe partea cu basinile si vreo 5 lungime. Are 33 grade si e buna ca sa incalzesti ciolanele. Apoi intri in aia mare. ;)

 

@ Marius: pai daca se poate, de ca sa nu schimbam? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia da-mi oarece detalii Raducule,hotel,pret cazare,etc,poate ma bag cu Mirela o tura... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este loc de cazare,ai loc la noi in masina,Bubbe.Iese drumul la jumate.

Daca vrei sa vii,evident.

 

Traiene,te bagi?

Editat de Christian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...