Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10463

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata bajatii?!

 

Mno,alea 4 zile in Bistra,s-o facut 6...

Amu am ajuns. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bien venue...'neata sa fie, Chris'!:crack:

Bubb'... de lucrat, io bag...ca a trebuit sa fac un sistem de blocare al unui frigider ce-l tin afara in foisor, in care tin mancarea cainilor (Sasha al meu si Rex al vecinei, care a decedat, iar cainele a ramas in batatura fara stapan). Azi Sasha (ramas singur acasa, fiindca soata era schimbul II) intre orele 14.30 si 15.10 a reusit sa deschida frigiderul si s-a ghiftuit cu trei paini, o bara de parizer si...nu stiu ce mai era prin frigider (ceva ciorba parca)...asta pe langa prostioarele normale pe care le face (mai suteste si distruge cate un prosop de pe sarma de rufe, un ciorap, un papuc de pe la usa...), asa ca a trebuit sa rezolv cumva ca pe viitor infractorul sa nu mai poata deschide usa frigiderului. Va imaginati ca atata timp cat am lucrat afara potaia mi-a furat sculele, mi-a tras hainele de pe mine, m-a sicanat nonstop...

Dar...tot il iubesc! Acum doarme cu sforaituri...nu in cotet, ci in foisor, printre incaltarile furate iarasi!🤣

Seara frumoasa s-avem, colegii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Taz Asg a spus:

gata cu fotosinteza..

 

   ia sa va vad la liniuta ...  care ...cum si cate persoane

si sa aud si propuneri pentru cand  sa fie

 

 1- taz

 2-

 3-

4- Bub

Prezent :)

 

 

 

Ivan: lasa-l sa-si faca damblalele, asa draguti sunt....., desi cateodata ne duc si in pragul infarctului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, The_Sin_Eater a spus:

Un K.K.T. de drum de 4 minute MERS cu masina s-a transformat in 22 de minute de STAT. 

eu azi cei 8 km i-am facut in 58 de minute, cu o medie de consum de 33,7l/100km.... ce mama dracului sa mai zic?

 

 

neata buna colegii, o zi minunata va doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, apriliacluj a spus:

eu azi cei 8 km i-am facut in 58 de minute, cu o medie de consum de 33,7l/100km.... ce mama dracului sa mai zic?

 

 

 

 

 

 eu tot va zic sa nu mai mergeti la servici cu buldozerul... da voi nimic ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti daca nu va luati "tractoare"...sau masini de "coca", adica 320D...?!:blbl:

Uite, io deja am fost la munca si acum am ajuns acasa...sa ma sarbatoresc asa cum mi se cuvine! Hai..."La multi ani!" alor trei sfinti...ca merita (chiar daca nu cred o iota din ortodoxismu' asta practicat la noi).:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tataie,io sper c-ai prins ideea postarii,care oricum mi-a fost stearsa...STII ca nu-ti suna tie!

 

Oricum la mai multi ani sa aiba aia ce-s sarbatoriti.

Editat de Christian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm...stiu parerea lumii despre posesorii de seria 3, aka 320D... si uneori pot spune ca exista un sambure mare de adevar! Dar...mie imi place troaca si cum n-am bani de altceva, ma multumesc asa, cu ce am! Basca faptul ca ma uimeste pe zi ce trece de prestatii! Valeu...uite ca acum vad pe aplicatia de la Marius ca mai am sub 1000 km si trebuie sa fac schimbul de ulei (asta la 22.000km)!:( Dar cred ca va mai astepta pana da caldura, ca stiu ca poate!:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Taz Asg a spus:

 eu tot va zic sa nu mai mergeti la servici cu buldozerul... da voi nimic ........

 

Acum 2 ore, Paca a spus:

Cine te pune sa mergi cu spatele ?...la asa aroganta , asa consum !🤣

 

 

mda, aveti dreptate, io tot Batman, Batman....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...