Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Acum 4 minute, ivan pedala a spus:

Lasa Tazule ca maine merg acolo si fac verificari...daca este din gasca de-aici, sigur se deconspira!

Daca nu-i...gasesc vreuna care sa zica da!:banana:

Diiiii...weekend in 20 minute!:mexicanwave:

 Am toata increderea

 

@The_Sin_Eater    da cu raspandacul in hotel ca vin minerii    ca sa se sperie si sa plece ... ca sa venim noi 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10464

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

:crack:Da...sa-si lase nevestele/amantele acolo si sa fuga, ca astia-s rai! Sa lase bauturile si carnatii, tot ce-or mai avea...in camerele platite...si sa fuga fara sa priveasca inapoi!:clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da Ivane, sa ne tii la curent cu tot ce se intampla!

 

 

PS. pana la cinci, sase mai e..., deci io mai bag la munca, mai am pana sa inceapa weekendul...

daa' nu-i bai, deja e mai putin decat a fost!

diiii!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Taz Asg a spus:

hmmm  

 

  la profil zice ca ai clubul tau, ai nick name flower power....   un grup flower power a ocupat un hotel ...

 

 hmmmm   hmmmmm 

 

 

  aaa inca 4 si facem mia ;)  Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Nu orice club, al meu personal. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața..? Ne-am dat draq, a apărut fan club @Flower-Power!  

Te pomeni că @petre81. o fi membru fondator & președinte, cu vestuță, patci și tot tacâmu'!?! 😱

La capitală e freezing rain again, la o primă vedere de la fereastră pare stratul de gheață mai gros ca ăla de ieri.🤬 E weekend..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata...ajuns acasa cu bine, livrat coletele la domiciliul lor si rupt oala cu sarmale si piftiile facute de coana mare, stii tu, in cinstea sarbatoritului! ;) ...

Sasha, spre surprinderea mea nu a rupt decat un scaun (ala mai ramasese intreg in foisor) si vreo cateva chestii uitate de doamna in zone nepermise!

Promit ca data viitoare stationam mai mult...tuturor le-a placut si s-au simtit minunat! Multumim de primire/gazduire si va pupa mosu' de noapte buna!😘

Norocosilor, azi v-am pomenit si in cinstea voastra ne-am balacit pana la epuizare!:ok:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Neata buna, tuturor! Azi...am luat treaba in serios...si dupa o zi de pauza, am trecut iarasi la lopata...imboldit de nevasta (asta ca sa nu credeti vreunu' ca lopatatu' mi-a devenit pasiune!). Soarele a topit nitel gheata formata dupa ninsorile si ploile de zilele trecute si mi s-a solicitat pe ton imperativ sa fac partie! Asa ca, ajutat de Sasha, mi-am facut de lucru si azi...si mai am! Cafeaua nr. doo am terminat-o acum...asa ca merg sa vad pe unde mai zace vreo urma de zapada si gheata! Zi faina sa avem...si drum bun lui Radu si sotiei spre casa! Marius...daca te plictisesti, vino ca mai am o lopata libera si apoi te trec pe salata boeuf, sarmale, piftii, carnati si dulciuri de casa...daca o sa-ti mai trebuiasca!:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traim! 

Am ajuns si noi acasa acum vreo ora. Drumul a fost bun si fara peripetii. Ceva ceata pe la Dedulesti si pe A1. Iar in capitala tarii....soc si groaza....parca era Polul Sud. Ditamai stratul de gheață  pe pomi, iarba, masini, garduri....

In rest...toate bune. 

Duminica faina sa aveti si o saptamana usoara.

Multam de urari si abia astept sa ma pun pe picioare. ...la.propriu...

 

A...multumesc lui Nicu pentru ajutorul dat sa termin de dezbatut problema cu "dom profesor". 😜

 

20190126_200501.thumb.jpg.9a0b5bf4b6b1759c4b12605915896745.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, The_Sin_Eater a spus:

...multumesc lui Nicu pentru ajutorul dat sa termin de dezbatut problema cu "dom profesor". 

Habar n-am cand v-ati ocupat de domn' profesor...poate in alea 30 secunde cat am stat io in baie sa-mi schimb gogosarii...si-acum imi explic de ce Nicu a fost asa tacut la intoarcere!:ok:

Acum 23 minute, Taz Asg a spus:

...sa fie norocoasa nr 1

Incearca la campingul Comarnic Dragos, ala cu rulote si casute spre Valcea, prin Popesti, drum care iese aproape de Valcea, mult sub dealul Dedulestilor...e frumoasa zona, locuri variate de campare si preturi omenesti! Aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, apriliacluj a spus:

Deci, sa inteleg, va fi intrunirea norocosilor, nr1?

 

 

 Pai incercam sa o facem .... nu 
??  

 

 

 

  neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   cafei diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, ivan pedala a spus:

 

Incearca la campingul Comarnic Dragos, ala cu rulote si casute spre Valcea, prin Popesti, drum care iese aproape de Valcea, mult sub dealul Dedulestilor...e frumoasa zona, locuri variate de campare si preturi omenesti! Aici!

 

Adica aici?

1.thumb.jpg.b40b3c219edcda3f7270b76cc2c207ef.jpg 2.thumb.jpg.443e7fa571b7f92f2d2dff58fafb99a7.jpg 3.thumb.jpg.e717f7827e08e8a769613270817826c6.jpg 4.thumb.jpg.15807d6f9e2a7508050f69edbce25f59.jpg 

 

Buna dimineata! Bagat deja doi cafe. Soare si cer senin pe cerul judetului. Altfel ne vine chef de munca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...