Sari la conținut

intrare smaeb 2015


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Per total 20 ron intrarea mi s-a parut ok. Mai multe de vazut ca in alti ani, mult mai aerisita si mult mai bine organizata tarasenia. Eu m-am dus special azi ca sa prind mai liber, dar pentru cei care prefera treaba mai animata, cred ca maine o sa fie mai interesant.


» Post actualizat in 17 Apr 2015 16:08

Am citit pe net ca pentru cei care se duc cu motorul,intrarea e gratuita....nu știu dacă și pt bicicliști.

 

Iar asta era la allalt salon... ala din piata constitutiei... unde erau 4 standuri a cate 5 motoare

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mă ce naiba? Cât vroiai sa fie? Bine că e și așa ..

La Budapesta a fost 60 lei intrarea de persoana plus 30 lei parcarea plus mâncarea f scumpa.. Ai fi mers?

 

Si daca era 5 ron intrarea tot s-ar fi gasit unii carora sa li se para scump. Apropo de Budapesta , in ziua de sambata a fost puhoi de oameni . Am stat 10 min la rand la bilete si erau 3 case deschise acolo . Unii vor sa si fie totul super , sa vada ultimele noutati , sa se poate urca pe moto si daca se poate sa le mai dea organizatorii lor cate 20 lei ca s-au obosit sa vina acolo . E ca la orice alt targ : daca crezi ca vrei sa mergi si te intereseza mergi si platesti , daca nu - stai acasa , mergi la o cafea , al un film sau faci ce vrei cu banii aia . Pentru mine nu se merita sa merg la SMAEB , dar consider ca 20 ron nu e un pret nesimtit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 de lei e mult pentru ce ofera SMAEB. Dar as da si 10 euro pentru ceva mult mai profesionist, ba chiar as face si cumparaturi pe acolo. Am fost dezamagit de ultimele doua saloane, asa ca zic pas de aici incolo.

Dar urez vizionare si cumparaturi placute tuturor celor care se duc. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A facut careva poze pe acolo?

Daca e cineva care a vizitat smaeb-ul deja, il rugam sa ne povesteasca ce am avea de vazut acolo.

Si, dupa cum ziceam, nu ar strica niscaiva poze....

Daca era vreme buna, m-as fi durigat pana acolo, mai mult de dragul mersului cu capra... dar ma intereseaza si ce se poate vedea pe acolo, in special accesoriile si echipamentele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am stat 10 min la rand la bilete si erau 3 case deschise acolo .

Era sa-l ia politia pe taica-miu in UK, ca pufaia ca el nu sta la rand ca toata lumea, ca are biletul de muzeu platit pe net ... In locuri mai civilizate, se sta si se asteapta, chit ca e o casa, chit ca sunt 10 case. Nu cum am vazut suparici pe la noi pe amaratii aia de la LIDL, fugeau casierii ca chiorii in toate directiile, ca lumea voia si paine si sfaturi legate de shoshoni de sport, dar si 5 case deschise in acelasi timp, ca doar erau cate 3 clienti care stateau in rand la cele 2 case deschise...

 

E ca la orice alt targ : daca crezi ca vrei sa mergi si te intereseza mergi si platesti , daca nu - stai acasa , mergi la o cafea , al un film sau faci ce vrei cu banii aia . Pentru mine nu se merita sa merg la SMAEB , dar consider ca 20 ron nu e un pret nesimtit.

Exact!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slab slab slab...

 

20 ron intrarea si 7 parcarea - asta pt ca am vizitat de cel putin 3 ori fiecare stand ca poate poate gasesc ceva si nu am cautat nave spatiale.....pute a saracie din pacate smaebul asta si cam asta e situatia pe piata romaneasca moto....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slab slab slab...

 

20 ron intrarea si 7 parcarea - asta pt ca am vizitat de cel putin 3 ori fiecare stand ca poate poate gasesc ceva si nu am cautat nave spatiale.....pute a saracie din pacate smaebul asta si cam asta e situatia pe piata romaneasca moto....

Am fost ieri sa cumpar ceva dintr-un magazin moto din Buc( magazin ce vinde motoare, echipament si biciclete!!!!! s-ar fi justificat prezenta acolo, nu-i asa?) nu dau nume sa nu se nasca alte discutii, in timp ce achitam, intreb: " ne vedem la Smaeb?" Raspunsul m-a incurcat putin....." nu are sens...clientilor fideli le facem un discount si de aici..."

Chiar sunt curios sa vizitez Smaeb 2015!

Editat de iulian-isaia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exagerezi complet, in afara de BMW si Yamaha care au avut oferta foarte slaba la echipamente, in rest erau de toate pentru toti, cel putin la echipamente, ca uleiuri si consumabile gasim peste tot.

Nu mai descuraja lumea, ce inseamna 7? intrarea a fost 20 lei pentru pilot si 20 pentru pasager, parcarea sau alte taxe nu exista.

E pacat sa arunci cu vorbe fara acoperire, cred ca este bine ca se mai face si lumea vine cu placere, daca este pretentios mergi la tirguri de afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan, nu iti baga nimeni mana fortat in buzunar. E ideea ta de distractie si eu unul o respect. Nici mie nu mi se pare mult sa cheltui 20 de ron (sau mai mult) cand te duci cu gandul de a cumpara ceva, de a vedea ce a mai aparut, de a urmari un stunt show (aka distractie/pasiune fata de fenomenul moto). Eu unul m-am nimerit acum vreo 2 ani in bucale fix cand era smaebul. Am vazut aglomeratie, am luat-o in directia cealalta, nici cine stie ce nu mi se pare un targ auto/moto in general :) Omul care a postat probabil ca nu intelege cum merg lucrurile si de ce e nevoie si de bilet la intrare, e adevarat ca de 40 de lei pui un picut de benzina, te plimbi, iei un pet de cola sau faci cine stie ce iti place, dar asta inseamna sa iti stii prioritatile. Nu dai 20+20 la smaeb, pai de ce mai postam? :)

 

Exact :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca idee

 

am cautat o gentuta de picior - 2 modele in tot targul...

ceva casca jet...preturi de preturi...sa fie la ei...si nici macar un comerciant cu toate marimile la un model de casca...

ulei 1w60....

bujii br8es...

capete ghidon..zero...

 

dezamagitor din pacate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva casca jet...preturi de preturi...sa fie la ei...si nici macar un comerciant cu toate marimile la un model de casca...

Ai fost si la MT Helmets? Ei au multe casti jet si de calitate foarte buna la preturi acceptabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...