Sari la conținut

Cheia - Mai 2015


Postări Recomandate

cheia rupta.... poate

Nu fii carcotas ! Am fost si noi miercuri( cu Luigi) si e decent drumul, foarte putine urme din iarna dar acceptabile.

Frumos editat filmuletzu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi permiteti, daca ala e drum decent.... nu stiu cum va imaginati un drum rupt. Am fost duminica trecuta, au aparut denivelari o gramada, vreo doua gropi imense, nu mai zic de alunecari de teren.

Editat de G30RG3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar, si eu am fost ieri pe cheia si se vede ca e mai rau ca anul trecut... dar nu cu mult, inca e ok. in prima parte (venind dinspre bucuresti) e ceva mai valurita insa in rest nu e prea rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi permiteti, daca ala e drum decent.... nu stiu cum va imaginati un drum rupt. Am fost duminica trecuta, au aparut denivelari o gramada, vreo doua gropi imense, nu mai zic de alunecari de teren.

Exceptand alunecarile de teren cand drumul este deasupra lacului, imediat dupa Lukoilul de la iesirea din Maneciu, ce alunecari de teren ai mai vazut ? Zona aia de 5 ani are aceeasi problema.

Idem si alea 2 denivelari de la iesirea din Cheia, in zona cu intersectia cu Muntele Rosu.

 

Cat despre gropi...daca excluzi acele de par de la urcarea dinspre Cheia catre BV, unde asfaltul a fost macinat de rotile remorcilor de TIR, alte gropi ? Idem alea 2 ace de par de dinainte de Il Refugio.

 

Pe bune, drumul e chiar ok.

 

Daca vrei sa vezi drum aiurea, mergi pe BV-Campulung. Dupa intrarea in AG, cum mergi catre Campulung drumul ala e aiurea rau. Asfalt valurit la greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...