Sari la conținut

avioane ... wtf ?!


Gabi M
 Share

Postări Recomandate

stau la birou ( Casa Presei ) si la maxim 5 minute sunt deranjat (maxim) de sunetul asurzitor al avioanelor ( nu.stiu.de.care.dracu.sunt) care tot survoleaza zona.

 

Stie careva ce se intampla azi ?! vine Putin ? sa ma duc acasa sa-mi iau mandra + mobra+ economiile si sa o intind spre Maroc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in vama ( valea cascadelor) am zis : Gata ! asta e bombardament , foarte aproape de sol......un sunet ciudat rau.

ma gandeam ce fac cu motoreta unde o ascund in caz de bombe :)) nici decum la mine sau familie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au manelizat si pilotii, multi umbla cu avioane cu tobele goale sau race use only, numai cat sa dea o tura in limitare in a I-a de la piata presei la otopeni. :alcy:

Editat de X-eL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au manelizat si pilotii, multi umbla cu avioane cu tobele goale sau race use only, numai cat sa dea o tura in limitare in a I-a de la piata presei la otopeni. :alcy:

:crack: :crack:

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linistiti-va. Au scos astia Mig 21 la plimbare........ sau ce a mai ramas din ele. Stati cuminti, ca nu reusesc astea sa traga nici macar cu artificii. aseasca

 

Cel mai probabil se invart ca sa gaseasca un centru de colectare a fierului vechi, ca sa-i dea drumul din mers. 11030388_931473773560337_217258031129553

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu sunt MIG-uri ca sunau altfel (Drumul Taberei)

 

 

Dacă sunt cu reacție, fie sunt MIG-uri, fie IL 39 ale lituanienilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata panica la capitala ca a trecut un mig deasta vechi :))) Baieti io stau in Turda deci aproape de baza miltiara de la Luna si numa deastea au aici in fiecare zi si cateodata si noaptea aud asa mig 21 ,Poate ca in zona voastra s-au adus m-ai noi dar io cu sunetu lor am copilarit si observ ca si imbatranesc :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata panica la capitala ca a trecut un mig deasta vechi :))) Baieti io stau in Turda deci aproape de baza miltiara de la Luna si numa deastea au aici in fiecare zi si cateodata si noaptea aud asa mig 21 ,Poate ca in zona voastra s-au adus m-ai noi dar io cu sunetu lor am copilarit si observ ca si imbatranesc :)))

 

Linistiti-va. Au scos astia Mig 21 la plimbare........ sau ce a mai ramas din ele. Stati cuminti, ca nu reusesc astea sa traga nici macar cu artificii. aseasca

 

Cel mai probabil se invart ca sa gaseasca un centru de colectare a fierului vechi, ca sa-i dea drumul din mers. 11030388_931473773560337_217258031129553

Sa nu faca poc pe vreo cladire la ce vechi sunt ! Cred ca ne-am face de ras....pe toate ziarele europene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit că înscriu astia la Retromobil mig-urile 21.

 

Azi dimineață au aruncat niste baieti dintr-un biplan. Noroc ca a aveau aia parasutele la ei. Ce or fi avut cu ei??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost un show foarte frumos.

Filmari aici :

playlistul e in curs de actualizare

MIG-ul 21 inca zboara foarte frumos.

Editat de crisU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...