Sari la conținut

ACCIDENT la Constanța: A fugit de la locul faptei, s-a întors Âşi a


SpeciaL
 Share

Postări Recomandate

Omul s-a gandit ca-l tine acasa pana isi revine , ii asigura cazare , masa si o zdreanta la discretie si dupa ai toata lumea acasa doar ca militienii e invidiosi . . . . :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da pana la urma ce este rau in asta , decat sa-ti chinui propria familie sa te ingrijeasca nu stiu cat timp ,mai bine la vinovat acasa.Cazare, masa,ingrijire suficienta cat sa nu-i stresez prea mult timp ,plus asigurarea unui trai care sa contina toate lucrurile frumoase si placute de care beneficiam la propriul domiciliu.Este bun si de proiect de lege ,scutesc si statul de niste bani.De preferat ingrijirea sa se faca de o familie tanara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit eu cu el (cu soferul)... Stiti ce mi-a spus ? "bai Cosmine, eu am mai fost prin spitale, (de nebuni, ce-i drept) si am vazut conditiile de acolo, asa ca m-am gandit sa il duc acasa la mine...alte conditii, plus ca nu mai apuca sa vada cursa de MotoGP de la Octo British in direct."

Editat de rrcosmin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi prieteni: ,stiai ca cei din Constanta sunt cei mai de treaba oameni? ,te iau acasa ,te pun la masa ,te dezbraca ,te spala ,te culca ,iti fac si masaj,foarte draguti. Ai patit tu asta? Aa ' nu eu , nevasta-mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acelasi registru, un prieten a lovit o babeta cu masina. Babeta si-a rupt piciorul... a avut asta grija de ea vreo 6 luni de vinovat ce se simtea. Cand s-a recuperat don'soara ce credeti ca i-a zis? "nu vrei sa ai grija de mine pana mor? iti las apartamentul"

tadaaa

 

baaa ejjj nebun.. :crack:

deci ma apuc sa caut babete...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ala micu nu avea nici el permis si era alcoolizat. Avem toata gama prostiei omenesti

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.realitatea.net/accident-grav-produs-de-soferul-unui-autoturism-de-lux_1778700.html

 

Se pare ca ala micu nu avea nici el permis si era alcoolizat. Avem toata gama prostiei omenesti

:crack:

 

Nominalizez la locul 2 pentru ''postul anului 2015''.

 

*pe 1 e tipul cu interviul motociclistului..''bancnote mici, fara valoare''

 

Ps. Da, stiu, e de plans..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot l-a adus acasa dupa accident, l-o fi omenit si pe el cu ceva...Ala daca nu avea permis, de unde sa stie ca o sa fie testat cu etilotestul? A zis bogdaproste si a inchinat o cinzeaca.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...