Sari la conținut

20-21-22 Mai 2016 Intrunirea Moto BlackHelmets ,Manesti/Dambovita


Nubyan
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

In jur de ora 15:00, sambata, am estimat peste 300 de motociclete!! O intrunire reusita intr-un peisaj pitoresc si cu spatiu "la discretie".

post-74268-0-70630900-1463834525_thumb.jpg

post-74268-0-66697100-1463834531_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme faina, locatie superba, motoare multe (mult mai multe fata de anii precedenti), muzica rock si voie buna :) Ref la mancare/bautura sunt ceva cozi, cam coplesiti de numarul neasteptat de mare de participanti) dar exista magazine in comuna si va puteti aproviziona de acolo.

» Post actualizat in 21 May 2016 16:09

Vreme faina, locatie superba, motoare multe (mult mai multe fata de anii precedenti), muzica rock si voie buna :) Ref la mancare/bautura sunt ceva cozi, cam coplesiti de numarul neasteptat de mare de participanti) dar exista magazine in comuna si va puteti aproviziona de acolo.

post-14763-0-29044600-1463845878_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa si intrunirea si locatia, din pacate abia azi am putut sa trec pe la voi ca deh sambata e zi de munca. Revin cu poze mai pe sera :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim tuturor participantilor... asteptam reviewuri de la voi pentru ca la anul s-o facem si mai bine... intr-adevar grataragii ne-au spus ca au fost coplesiti de numarul mare de cererinta a micilor si au fost luati pe nepregatite... nici noi nu ne asteptam sa fiti atat de multi iubitori de haiducie, insa la anul vom fi pregatiti cu tot ce trebuie...

 

Muzica buna , E.L.O. , Pink Floyd , Wham ....

Vreme excelenta . Mititei , bere , ciorba , clatite , inghetata , gogosi

Intreceri de tot rasul ..

pacat ca nu ti-au placut jocurile, alea sunt facute sa radem si sa ne destindem, nu este ceva serios. sper ca macar medaliile lucrate manual ti-au placut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost sambata acolo si mi s-a parut foarte ok! Ca o parere pur personala, muzica ar fi mers un pic mai tare si orientate difuzoarele si spre zona cu motocicletele, nu doar spre mese.

M-am ofticat atat de tare ca nu am putut ramane peste noapte incat duminica (ieri) am fost sa imi cumpar cort si data viitoare neaparat raman tot weekendul!

 

Iar jocurile mie mi s-au parut ok, au fost distractive. Nu stiu ce alte jocuri mai interesante ati fi putut sa organizati acolo, tinand cont de natura terenului.

Editat de mihai.sandu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare a fost! Nici nu mi-am dat seama cand au trecut 3 zile (sau nu mai tin minte tot ce s-a intamplat) :))))

La intoarcere a fost putin dubios ca m-am ars de la soare pe spate si nu prea suportam geaca pe mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa am acces la internet,pozele de sambata seara sunt puse pe facebook aici: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1189371337761563.1073741832.100000661253074&type=1&l=fa560ba8e0

 

 

Si pt cine vrea sa le descarce arhiva aici:https://www.dropbox.com/s/mgzuqv90cgky9s3/Blackhelmets%2021%20mai%202016.zip?dl=0

 

mai departe le dati voi persoanelor care mai apar in poze,legat de ce am vazut eu in cateva ore cat am stat pe acolo,numai de bine,imi pare rau ca n-am ajuns de mai devreme,ce e drept cand am vazut ca era mai fiecare cu cate un toiag in mana m-am cam speriat :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,muzica ar fi mers un pic mai tare

Cam greu, curentul folosit a fost strict de la generatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...