Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

mda, cam pe acolo..... vreti o parere despre Olanda? Nu exista nici o tara ca asta. ahh, si sunt si motoare.

 

Ce zici? Ne-ntrebai ce vrem sa ne aduci din Olanda? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am gasit un loc de cazare minunat la Bicaz, insa din pacate este rezervat in perioada pe care o vrem noi. :lol:

Cu toate astea, eu zic ca merita tinut minte. Casutele sunt noi, in numar de 10, au tembelizor (complet inutil) si frigider (ei, asa mai stam de vorba), au 4 locuri fiecare si costa 100 RON/casuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi ..si eu tot murdar pe maini sunt ..

ma chinui cu reglarea TPS SDTV si STPS naiba sa le ia

evitati suzuki ..au 5000 senzori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un loc de cazare minunat la Bicaz, insa din pacate este rezervat in perioada pe care o vrem noi. :lol:

Cu toate astea, eu zic ca merita tinut minte. Casutele sunt noi, in numar de 10, au tembelizor (complet inutil) si frigider (ei, asa mai stam de vorba), au 4 locuri fiecare si costa 100 RON/casuta.

 

Pt cei care au de gand sa mearga in zona Neamt,nu va opintiti intr-o singura cazare :lol: Sunt o multime de pensiuni super si mai sus spre Poiana Teiului.Eu fac drumul anual pt ca de acolo sunt.Drumul e foarte virajat dar atentie mare la calitatea asfaltului..aici e super iar dupa curba se strica treaba... :lol: Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un loc de cazare minunat la Bicaz, insa din pacate este rezervat in perioada pe care o vrem noi. :huh:

Cu toate astea, eu zic ca merita tinut minte. Casutele sunt noi, in numar de 10, au tembelizor (complet inutil) si frigider (ei, asa mai stam de vorba), au 4 locuri fiecare si costa 100 RON/casuta.

 

 

Sa nu uiti vaselina, hihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul e bun ..

singurul lucru care ma intereseaza e starea drumurilor.

hai sa alegem un traseu fara aratura ...

de asta eram incantat de cluj ..ca stiu ca sunt drumurile perfecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, cam pe acolo..... vreti o parere despre Olanda? Nu exista nici o tara ca asta. ahh, si sunt si motoare.

 

 

dak meri la amsterdam cel mai tare de stat e la barcutze, pe-un canal.

meri o tura pe la head shop si haleste o portzie de ciuperci...e fenomenal

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak meri la amsterdam cel mai tare de stat e la barcutze, pe-un canal.

meri o tura pe la head shop si haleste o portzie de ciuperci...e fenomenal

primul lucru pe care-l fac, cand ajung in Amsterdam, asta e deja a 5-a oara, e sa gasesc marijuana de calitate, am deja un loc preferat. apoi ma infiltrez intr-un bar mai fancy si stam la bere si discutii cu fete olandeze. ador orasul. planuiesc de data asta sa vizitez si Rotterdam-ul. sper sa ajung si acolo. imi da o stare anume Olanda, pe care alte locuri nu. chiar daca era sa fiu jefuit odata aici, drogat si ratacit pe strazile Amsterdam-ului. ce ghid as putea fi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primul lucru pe care-l fac, cand ajung in Amsterdam, asta e deja a 5-a oara, e sa gasesc marijuana de calitate, am deja un loc preferat. apoi ma infiltrez intr-un bar mai fancy si stam la bere si discutii cu fete olandeze. ador orasul. planuiesc de data asta sa vizitez si Rotterdam-ul. sper sa ajung si acolo. imi da o stare anume Olanda, pe care alte locuri nu. chiar daca era sa fiu jefuit odata aici, drogat si ratacit pe strazile Amsterdam-ului. ce ghid as putea fi.....

 

 

io mi-am zis k neaparat tre sa ajung pan'acolo calare.....vara trecuta nu mi-au iesit calculele, te cam rupe la benzina drumul singurel cu 8% consum...

 

oricum de calitate gasesti si p'aici, da neaparat baga ceva ciuperci sau chiar un cactus....partea nasoala cu cactusu' e ca tre sa ai pe cineva pe langa tine freshi si ok, ceea ce e cam greu p;acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi ..si eu tot murdar pe maini sunt ..

ma chinui cu reglarea TPS SDTV si STPS naiba sa le ia

evitati suzuki ..au 5000 senzori

 

Ce pixul meu inseamna TPS SDTV si STPS ???? :lol:

 

O fi o injuratura in tailandeza ? :lol:

 

rusinica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt o multime de senzori ..le'am dat de cap ieri ..acum e totul ok

mai tre sa reglez doar TPS si gata. e buna de dus la bancul de proba mobrita mea si la rar la identificare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem la brasov? sau undeva pe acolo? undeva sa ne fie la toti bine

 

deci... hai la brasov sa fie.... e pe la jumatatea tarii.... asfalt bun... tot e super cazare gasim imediat. pe orice drum gasesti pensiuni si alte alea. si nici nu e vreun sezon sa fie full pensiunile. mergem la castelu bran, peles si alte alea. ce spuneti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem la brasov? sau undeva pe acolo? undeva sa ne fie la toti bine

 

deci... hai la brasov sa fie.... e pe la jumatatea tarii.... asfalt bun... tot e super cazare gasim imediat. pe orice drum gasesti pensiuni si alte alea. si nici nu e vreun sezon sa fie full pensiunile. mergem la castelu bran, peles si alte alea. ce spuneti?

 

Sunt de acord si cu Brasovul. Mai ales ca toti au laudat Cheia... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AH CE NASOL.... deci hai sa facem o lista, pe cine vom conta pe data de 24 mai, sambata la brasov.

 

1.mertan(alex)

2.stau de sase(nicu)

 

............

Editat de mertan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...