Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce fel de aparatoare ai acolo in fata la abdomen? :D

 

Beeei Dopeman, esti invidios, pt ca tu ai scapat de aparator, sau macar sa micsorat !!!! :D

 

A mea mananca 9-10 in oras sa-mi bag pixul in ea. (dar tot o iubesc, ca este frumoasa si este HONDA) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa fie frumoasa, sa mearga perfect, aia e important. frane suspensii etc. eu se pare ca am unele probleme la suspensia fata, arcurile s-au cam lasat. se pare ca iarna intra in revizie totala. primeste si carene de curse, jos oglinzi, slickuri si la anul va merge si pe pista. sa speram ca raman bani si pentru un sistem full si pw.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la service..cei de acolo sunt ferm convinsi ca este distributia,cea cu care incercase era de pe un motor cu 45.000km+si se asteptau sa nu mearga bine.Au comandat distributie noua joi au zis ca vine iar vineri pot sa scot bestia.

Sper si eu sa fie doar distributia si sa ma pot bucura in voie de fireblade.

Si a mea in iarna intra la cosmetizat(un set de carene noi si stralucitoare)+ alte maruntisuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa fie frumoasa, sa mearga perfect, aia e important.

 

A mea se incadreaza in aceste tipare. :eek: Cat de curand o pun de vanzare si la iarna mai urc o treapta, doua, trei... :D

 

va place? ruff ryders de iasi :huh:)

 

:D :D :D :D :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa fie frumoasa, sa mearga perfect, aia e important. frane suspensii etc. eu se pare ca am unele probleme la suspensia fata, arcurile s-au cam lasat. se pare ca iarna intra in revizie totala. primeste si carene de curse, jos oglinzi, slickuri si la anul va merge si pe pista. sa speram ca raman bani si pentru un sistem full si pw.

 

 

e cel mai intelept lucru ..daca ai posibilitatea

 

ieri am iesit pe curbe ..parca nu a mai avut nici un farmec ..pericole pretutindeni ..pietris prin curbe ..etc ..

sapt viitoare vin slick'urile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact. vreau sa-mi fac si franele, discuri, placute si conducte. poate si o pompa radiala. iarna o sa am multe de facut.

 

 

mertane, am un amic care avea tot asa obiceiul sa stea pe rezervor, la un moment dat, se apuca sa polizeze rezervorul, o face frumoasa si stralucitoare. iesim din oras pe pod, asta se suie pe rezervor si la un moment dat aluneca si isi pune piciorul inaintea motocicletei. n-a cazut, dar am ras o saptamana. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai primit o motoreta...frumoasa foc...desi preferam sa fie neagra....

 

 

cele mai tari machetele ce tre sa le montezi singur....mai ales din metal. poa ajung sa o iau si p'aia de 1:1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil tot un FireBlade, dar mai tanar putin. :)

 

 

bafta la vanzare... dar nu cred ca vrea lumea... eu am vrut sa o dau si cu 2000 de euro si nu s-a bagat nimeni. ba chiar unu imi dadea 1900.... bataie de joc.

 

dar.... in primvara o sa vedeti o schimbare radicala la acest fireblade :laugh:

 

DSC_6839.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bafta la vanzare... dar nu cred ca vrea lumea... eu am vrut sa o dau si cu 2000 de euro si nu s-a bagat nimeni. ba chiar unu imi dadea 1900.... bataie de joc.

 

dar.... in primvara o sa vedeti o schimbare radicala la acest fireblade :)

 

DSC_6839.jpg

duamne....asa-l incurajezi?:) sigur ca o s-o vanda si o sa-si ia rr din 2008 cu siguranta :D

 

 

Probabil tot un FireBlade, dar mai tanar putin. :P

Abia astept sa-l vad pe noul rr..binenteles nu va mai fi broscuta ....

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bafta la vanzare... dar nu cred ca vrea lumea... eu am vrut sa o dau si cu 2000 de euro si nu s-a bagat nimeni. ba chiar unu imi dadea 1900.... bataie de joc.

Decat s-o dau la 2.000 mai bine o recosmetizez si-o tin pentru mine. :)

 

 

duamne....asa-l incurajezi?:) sigur ca o s-o vanda si o sa-si ia rr din 2008 cu siguranta :D

Abia astept sa-l vad pe noul rr..binenteles nu va mai fi broscuta ....

:laugh:

 

Mai greu cu RR-ul din 2008, dar oricum n-o sa fie broscuta. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...