Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Uahaaa, tre' sa-mi fac pensiune, o sa fie flux pe-aici... sper.

 

 

 

 

Sa te auda Marele Motociclist de Sus! :D

Asa, asa. Sa avem unde sta cu fetele dupa ce ne dam reising pe circuit . Poate o faci cu specific Fireblade. Hihihih. Cat de tare ar fii....Fiecare camera sa aiba culorile cate-unui fireblade :banana:... una facuta dupa 954 winning red :)

Si papica la fel, cu nume legate de Fireblade-uri :blbl:...Hai ca am inceput sa visez...hmm...meditate I must :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, da... :blbl:

 

Am mai avansat cu autocolantul. E ataaaaaaaaaaaaaat de migalos... Plus ca trebuie sa-mi mai trimita mertan cateva parti, normal ca am mai zdrobit din ele. :)

Una peste alta, speram ca pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa terminam de lipit. Un strat de lac peste si gata.

Dupa care, schimbat placute frana fata, ulei + semeringuri la furca.

 

Lunga-i iarna... :banana:

Hai, primavara, HAI! :D

 

schimbatul semerigurilor e o treaba complicata? adica sa ma bag sa fac singur sau sa apelez la un service? imi curge si mie pe bratul drept al furcii un pic de ulei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimbatul semerigurilor e o treaba complicata? adica sa ma bag sa fac singur sau sa apelez la un service? imi curge si mie pe bratul drept al furcii un pic de ulei...

 

 

daca ai scule... trebuie sa o priponesti de undeva sa dai jos amortizoarele....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimbatul semerigurilor e o treaba complicata? adica sa ma bag sa fac singur sau sa apelez la un service? imi curge si mie pe bratul drept al furcii un pic de ulei...

 

e nevoie de o presa speciala-ca sa faci treaba ca lumea.altfel, nu prea e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e nevoie de o presa speciala-ca sa faci treaba ca lumea.altfel, nu prea e ok.

Agatate si batute pe bara de batut covoare nu va mai place voua :)))) Glumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimbatul semerigurilor e o treaba complicata? adica sa ma bag sa fac singur sau sa apelez la un service? imi curge si mie pe bratul drept al furcii un pic de ulei...

 

Nu, eu nu "ma bag in dragoste". O sa dea fratele meu furca jos si merge cu ea la un prieten care mi le-a schimbat si primavara trecuta.

Eu spun sa apelezi la cineva care stie ce face. Vezi tu, elemente de frana, suspensie, directie...

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, eu nu "ma bag in dragoste". O sa dea fratele meu furca jos si merge cu ea la un prieten care mi le-a schimbat si primavara trecuta.

Eu spun sa apelezi la cineva care stie ce face. Vezi tu, elemente de frana, suspensie, directie...

 

 

asa ma gandeam si io...mersi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama e croitoreasa. :D

 

 

 

Pt putin. :)

Eu vb serios :blbl: Pe langa faptul ca s-a lasat de sezonul trecut, am mai si slabit numai luna asta (din dec. incoace) vreo 5-6 kile :D..L-am incercat azi si sta pe mine ca pe gard :banana:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de obicei combinezoanele sunt foarte greu de modificat, au o croiala speciala plus ingreuneaza mult protectiile. stiu pe cineva in Ungaria care ii modifica berik-ul lui Talmacsi, si mi-a povestit cat de greu e. chiar daca nu va vine sa credeti, sponsorul lui Talma, nu reuseste sa-i faca costum pe masura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Talmacsi = Talma (alintat) campion mondial moto gp clasa 125 in 2007, anul acesta a iesit pe tri, general. anul viitor merge la 250. Nu sunt fan Talmacsi dar e totusi cel care aduce motogp-ul aproape de noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vb serios :banana: Pe langa faptul ca s-a lasat de sezonul trecut, am mai si slabit numai luna asta (din dec. incoace) vreo 5-6 kile :blbl:..L-am incercat azi si sta pe mine ca pe gard :)

pastreaza-l pt cand vei avea nevoie si ia-ti altul. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pastreaza-l pt cand vei avea nevoie si ia-ti altul. :)

 

hai tantzico ca te pui iar la ingrasat ..si pe urma alti bani aruncati pe costume

dopemaneee ti'au venit sc'urile ..maine le trimit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pastreaza-l pt cand vei avea nevoie si ia-ti altul. :banana:

Nu "ie" dineros ca i-am bagat pe toti in motoreta :blbl:...plus ca e combi nou...l-am purtat de cateva ori la drumuri lungi si foarte lungi sezonul trecut...in rest am avut pt. orash armura si alte geci.

 

hai tantzico ca te pui iar la ingrasat ..si pe urma alti bani aruncati pe costume

dopemaneee ti'au venit sc'urile ..maine le trimit

Moaaaah! Mac, sa fereasca domnu' sa ma ingrash acum, ca pe tine cade plotogu'!!! :D Acum , cand am ajuns si eu la dimensiuni de fotomodeala si manechinuita imi spui ca o sa ma ingrash ??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Mac, sper sa ajung si eu pana atunci acasa..... Vineri cred, ca voi fi deja in tara.

Sa nu ne auda Jagi ce cauciucuri am comandat, nu mai vb cu mine o luna....... :)

Am dat vfr-ul, in garaj o sa apara un 600rr sau un 954rr, depinde de preturile pe care le gasim.

Jagi, am vazut ca mi-ai lasat pm pe mess cu carenele, vb cand ajung acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand dati socoata ce montati pe motor?

pan sa scoti din sc'uri untul o sa treaca ceva timp, daca nu cumva esti un pilot si noi nu stim ahahahaha

io prefer dunlop

 

discursul e simplu .. am timpi slabi ...deci n'are sens sa pun kr de 350€ setul ca sa ma dau cu aceeiasi timpi ..si unu bun ..cazacu de exemplu sa mearga 2.01 la pannonia cu gp racer :)

intelegi unde bat ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedem, sa vedem... :banana:

Mi-a placut culoarea cu care ai scos in evidenta chestia de mai sus. :D

 

vorba lui D ..sa vedeeeeeeeem

deci trage o poza manechinutzoooo altfel nu te credem :blbl:

 

:)

 

 

...da` ce offtopic ne-am dus.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e mac, sunt curios ce pot face pe un circuit pe care nici nu-l cunosc. Serres, in martie. nu c-as cunoaste vreuna, dar pe serres chiar n-am fost niciodata, doar ca spectator.

Important e sa ne distram si sa invatam sa mergem din ce in ce mai bine in siguranta.

Mertane, am nevoie de un set de stickere, pentru un prieten. asta e motorul, crezi ca le poti face? http://www.bikepics.com/pictures/1472848/

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Proaspat intors de la o tura...ICE...ICE ...baby. Asfaltu' din El capital rullz :D :)

Acum exact doi ani, in ianuarie, am avut un accident in urma caruia am avut 2operatii la coloana. Atentie mare, nimeni nu se asteapta iarna la motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...