Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Cand ajungi in Bucuresti da un semn...Bem un ceai :laugh: 0742.859.287

 

Asta e ideea, ca vin sa beau un ceai. Chefu' de sfarsit de an de la servici. O sa ajung seara, chefuim si somn. Dimineata tare m-as intoarce si eu catre casa, e Ajunu'.

Oricum, numarul l-am salvat, mai trec prin Bucuresti dupa ce da caldura. :(

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asta e ideea, ca vin sa beau un ceai. Chefu' de sfarsit de an de la servici. O sa ajung seara, chefuim si somn. Dimineata tare m-as intoarce si eu catre casa, e Ajunu'.

Oricum, numarul l-am salvat, mai trec prin Bucuresti dupa ce da caldura. :(

 

:laugh:

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca tot a inceput MAC sirul urarilor, sa fie si de la mine traditionalele "Meri'n CriÂşmă", "Crăcit fericiun!" si "Sărbăutori fericite!"

:laugh:

Fraaaaaate, cat am ras ! :(

 

 

Si eu va urez sarbatori fericite, multe sanatate, fericire si fie ca toate dorintele sa vi se implineasca. Sa vina caldura mai repede sa Fireblade-im voiosi ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, tuturor! Cat mai multi km si anu` asta, fara incidente! :laugh:

 

Pfui, am scapat de ala vechiu'... Sa vina asta nou!

Hai ca 2 luni au trecut; mai sunt... 3 :moto:

 

La multi ani si CALDURAAAAAAAAAAAAAAA!

 

Ce face? Uite, eu si in noapte de Rev m-am dat. :o

Kneedrag: post-28093-1230824289_thumb.jpg

 

 

Stoppie: post-28093-1230824372_thumb.jpg

 

:(

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu astept cu nerabdare caldura :o

zilele astea fur si eu bici de la mama din camera si o mut la mine ca sa incep pregatirile

la mine si la amicul meu a inceput tuningul pentru sezonul 2009.

 

probabil cea mai importanta achizitie va fi un sistem de traction control

anul asta mi'am propus timpi buni in toate pistele pe unde voi merge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite si in special primului ungur care a avut curajul sa mearga in tricou pe fireblade, borosz1978, boldog karacsonyt :laugh: !

 

buuuuueeeeeeiiii :o

 

Daca ma gandesc ca m-am intalnit cu DOPE, dupa ce a scris asta si nu l-am strans de gat, imi vine sa fac harakiri !!! :(

 

La multi ani si la multi bani pt toata lumea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna Craciun Fericit, urarea era doar pentru Borosz1978, nu de alta dar era in ungureste.... Mertane, doar nu esti sovin? :( pentru restul, era si o urare in romaneste.

Faza cu borosz1978 care incearca sa ma stranga de gat, e veche, incearca el de ceva vreme, ba sunt cu motorul si nu ma poate ajunge (in tricou e mai greu), ba suntem la discoteca si toti gangsterii sunt cu mine, ba suntem la discoteca si borosz e ocupat cu blondele... (apropos, am auzit ca esti in cautare de echipament masura pentru femei....) si tot asa........

Se pare ca si anul asta amenintarile vor continua, daca are cineva idee cum am putea sa-l domolim, eventual sa-l pedepsim pe acest baiat, astept sugestii..... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna Craciun Fericit, urarea era doar pentru Borosz1978, nu de alta dar era in ungureste.... Mertane, doar nu esti sovin? :laugh: pentru restul, era si o urare in romaneste.

Faza cu borosz1978 care incearca sa ma stranga de gat, e veche, incearca el de ceva vreme, ba sunt cu motorul si nu ma poate ajunge (in tricou e mai greu), ba suntem la discoteca si toti gangsterii sunt cu mine, ba suntem la discoteca si borosz e ocupat cu blondele... (apropos, am auzit ca esti in cautare de echipament masura pentru femei....) si tot asa........

Se pare ca si anul asta amenintarile vor continua, daca are cineva idee cum am putea sa-l domolim, eventual sa-l pedepsim pe acest baiat, astept sugestii..... :o

 

Nu-ti face griji, ca m-au pedepsit blondele, si ma pedepsesc si in momentul de fata !! :( (poate ma domolesc)

 

Apropo, am scurtat toba LeoVince din titaniu. Avea 49 de cm din fabrica, si acum a ajuns la 32 cm !!!!

Abia astept sa aud sunetul, ca de aratat arata mult mai bine asa !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca, mai nou, tuturor le-o place scurta... inclusiv fetelor... :o

:moto:

:laugh:

Muuuuuuhahahahahaha

 

Cre'ca bag si eu flexu' in Arrow :ok:

 

Ce ma bucur ca nu esti prietena mea :(

 

nu scurta, scurtata.....

 

God have mercy !!!

 

Pe a mea n-o scurteaza nici blonda, nici roscata. Cand vad una cu flexul in mana, o ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...