Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

dopemane, nu te-am mai vazut nici p'aici, nici pe mess, ai ramas blocat prin amsterdam? daca da, da un semn sa sa te-ajutam sa gasesti calea cea "buna"...

 

 

Dopeman se ascunde de mine ma gandesc, ca sunt in fiecare sfarsit de sapt la miercurea ciuc, si nici acolo nu il vad :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal all, stie careva la cati km se schimba distributia la fireblade?(sc33 an 96)

 

 

cand e intinzatoru la maxim si se aude rau de tot.

 

Pai poti face stikarele originale ? Daca Nu Ceva DE Genul...Sau Daca nu ti le fac eu Doar sa le scoti tu....si imi zici cat ma costa.... ca urmeaza sa le vopsesc si eu carenajul...

 

 

da o poza ceva sa imi fac o idee

 

 

@nicu... parca ziceai ca nu vrea prietena pe motor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa arata la vremea ei... daca nu poti macar Astea "FireBlade CBR 900rr kiestile astea ti le dau eu doar sa le scoti....si marimile le iei dupa carenajul tau sau ti le dau eu...!!!

post-44778-1236210520_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa arata la vremea ei... daca nu poti macar Astea "FireBlade CBR 900rr kiestile astea ti le dau eu doar sa le scoti....si marimile le iei dupa carenajul tau sau ti le dau eu...!!!

 

le am si eu man.... interesant model. o revopsesti total?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sticker-ele tin si pe carenele de fibra ?

 

Doar le lipesti pe vopsea, nu pe fibra :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nicu... parca ziceai ca nu vrea prietena pe motor....

 

Era amanta. :cheers:

 

 

S-a urcat la sfarsitul anului trecut. A fost de ajuns sa ne plimbam doar o data, acum greu reusesc sa ma dau singur. :ok:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era amanta. :cheers:

 

 

S-a urcat la sfarsitul anului trecut. A fost de ajuns sa se urce doar o data, acum greu reusesc sa ma dau singur. :ok:

 

Considerate norocos daca a ales sa mergeti impreuna,la mine dupa o tura toate fug ;)

 

Am avut prietene care veneau cu trans in comun la intalnire...doar ca sa nu se plimbe pe fiara :)))

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai ciudat cu fetele pe motor. Asta din cauza ca la fel ca si unii barbati, unele fete mor de frica numai cand aud ca ai numai 2 roti. Nu de viteza sau putere le e frica...ci de cazaturi.

Ia mergi la intalnire cu vreun Ferrari F430 sa vezi daca mai vine vreuna in transportul comun. Ba din contra ... va dori sa mergi tu sa o iei de acasa. Si din ala nu cade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un capac monopost pentru 954 are cineva de vanzare? :cheers:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat eu, ulterior, de toate. Am pus acu` pe 250, am intrat hotarat in curbe, da` nimic. :ok:

Se inclina cu mine in curbe. N-am reusit sa-i inspir frica. :cheers: A zis ca are incredere in mine. :)

 

Asa ca am renuntat sa incerc s-o conving sa mearga cu taxiul. Cand iesim impreuna, ne plimbam in regim touring. Cand ma duc singur... :bow:

 

 

@mac: sunt super gumele! ;) Se simte diferenta si la 10 grade afara. Astept distractia de pe Meses, dupa ce da caldura si se incalzesc bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva codita din asta la 954? Ma refer la stickere..

Aia e codita de 2002 de pe state. Nu o gasesti la noi in europa. tre sa ti-o iei de pe ebay sau daca o vrei neatinsa, de pe la vreun dealer de pe acolo. in europa nici in programul de piese nu apare schema aia coloristica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am probleme cu gagicile pe motor. Ale dreq, nu vor sa urce niciuna :cheers: , decat prietenele mele bune. Nimic nu mai poti sa agati in zilele de azi, ca hop, se baga vreun motorist peste si ti-o shuteste ! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cum puteti ridica recomandatele de la posta/postas...niciodata nu fac asta....cu toate ca daca nu o ridic, amenda o sa o gasesc la impozite si va trei sa o platesc cand o sa vand un bun, dar macar scap de puncte sau suspendare

Da, nici eu nu ma duc niciodata la posta daca primesc vreo instiintare d'aia.

Insa acum am gasit pe hartia de impozite o amenda de 150lei. Am si eu o intrebare: trebuie sa o platesc avand in vedere ca nu mi s'a adus la cunostinta in termen de 6 luni PV aferent contraventiei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nici eu nu ma duc niciodata la posta daca primesc vreo instiintare d'aia.

Insa acum am gasit pe hartia de impozite o amenda de 150lei. Am si eu o intrebare: trebuie sa o platesc avand in vedere ca nu mi s'a adus la cunostinta in termen de 6 luni PV aferent contraventiei?

 

 

tre sa o contesti... da pana o sa castigi tu in instanta pe baza faptului ca nu ti-au adus la cunostinta in 6 luni....te-ncurca prea tare amenda la vanzarea unui bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un capac monopost pentru 954 are cineva de vanzare? :cheers:

Din cate imi aduc eu aminte, capacul monopost nu prea e capac. Se prinde la fel ca saua in 2 suruburi si are pe el si "u"-ul de la inchizatoare. Dar mai bine o lasi cu saua pe ea...chiar nu arata urat...

Si daca vrei sa arate chiar bine, vezi ca pe net la americani gasesti invelitori pt sei, d-alea cu monograme, in culorile motocicletei...arata foarte misto alea.

Editat de Spideru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat eu, ulterior, de toate. Am pus acu` pe 250, am intrat hotarat in curbe, da` nimic. :ok:

Se inclina cu mine in curbe. N-am reusit sa-i inspir frica. :cheers: A zis ca are incredere in mine. :)

 

Asa ca am renuntat sa incerc s-o conving sa mearga cu taxiul. Cand iesim impreuna, ne plimbam in regim touring. Cand ma duc singur... :bow:

 

 

@mac: sunt super gumele! ;) Se simte diferenta si la 10 grade afara. Astept distractia de pe Meses, dupa ce da caldura si se incalzesc bine.

 

 

Ce vitezometru ai de-ti arata 250 pe curbe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vitezometru ai de-ti arata 250 pe curbe?

 

Jagi, a fost o enumerare.

Am incercat eu, ulterior, de toate. Am pus acu` pe 250, am intrat hotarat in curbe, da` nimic..

 

 

Sa fiu mai explicit, incercam inca o data:

Am incercat eu, ulterior, de toate. Am pus acu` pe 250 (in linie dreapta), dupa care am incetinit si am intrat hotarat (cu viteze ceva mai mari decat as fi intrat de obicei) in curbe, da` nimic.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jagi, a fost o enumerare.

Am incercat eu, ulterior, de toate. Am pus acu` pe 250, am intrat hotarat in curbe, da` nimic..

 

 

Sa fiu mai explicit, incercam inca o data:

Am incercat eu, ulterior, de toate. Am pus acu` pe 250 (in linie dreapta), dupa care am incetinit si am intrat hotarat (cu viteze ceva mai mari decat as fi intrat de obicei) in curbe, da` nimic.

 

;)

 

:cheers:

 

Nu ai tupeu daca nu faci si un desen :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Considerate norocos daca a ales sa mergeti impreuna,la mine dupa o tura toate fug :cheers:

 

Am avut prietene care veneau cu trans in comun la intalnire...doar ca sa nu se plimbe pe fiara.

 

 

ZEULE!!!! ;) :) :bow: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...