Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vrei sa o faci racing? buhuhuuuuuuuu sau doar sa o lustruiesti ??

 

 

nope... am sa o imbrac in banda termorezistenta din azbesc si fibra de sticla. speciala. am citit ca evacueaza gazele mult mai repede.

 

pune cineva jumi juma la o rola? 190 ron rola de 15 metri. cred ca 7.5 metri ne ajunge de motor. nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex termina cu prostiile ce naiba :friends: foloseste banii pentru kestiile importante nu sa imbraci o evacuare

le'ai vazut in vreo competitie in felul ala? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex termina cu prostiile ce naiba :friends: foloseste banii pentru kestiile importante nu sa imbraci o evacuare

le'ai vazut in vreo competitie in felul ala? :cheers:

 

 

nu ma uit la competitii... dar imi place cum arata. punct. :lol: imi pun. e moca la bani.

 

IMG_0086.jpg ca aici numa ca vine si pe galerii. din cap in cap

0703_sbkp_07_zhonda_vtr1000_street_.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nui la Fel... Tocmai am facut eu rost de 98 si cand sa pun statorul pe el cel de 97 surpriza nu merge... am zis cai iau stator de 98 asta e... cand ma duc sa pun pe motor capacul surpriza nu merge...cel de 98 este tesit jos la baza si nu intra la 97..... alta intrebare am zis sa iau capacul statorul si rotorul de la modelul din 98 credeti ca se potriveste tot sub ansamblu pe blocul de 97...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vrei sa iti rupi gatul cu presiunile de mai sus pune presiunile la care gumele reusesc sa copieze asfaltul si sa se incalzeasca

2.2 fata 2,3 spate

2.3 fata si 2.5-6 spate cu pasager

 

aruncati adezivul ala de pe bascula cu presiuni enorme ..alea's ptr neamtul de 400kg la care aderenta nu e importanta

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

otto mere ca si mine 2.1 2.2 desi uneori parca e prea balerina

inainte de pista noastra de 40km ne'am oprit la suc dupa 100km de linie dreapta ..cand s'au racit gumele dupa 20min de umbra ..am pus ca in pista ..a fost spectacol 1.9 fata si 1.7 spate..cu gen si coate pe jos pe toate curbele, asfalt bestial ..dar sincer nu va recomand sa le coborati asa mult ptr uz normal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi incerca sa adun ceva sponsori. dar nu cred ca ma baga nimeni in seama.cred ca pun tot de la mine. si banner si cadouri si tot. sper sa-mi iasa. am ceva experienta in organizarea evenimentelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...