Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in functie de starea de-ntretinere la care ti-o baga inspectorul de daune. buna, medie sau satisfacatoare parca incearca sa cazi la pace pe calea de mijolc. da click /index.php?...t&id=383704

 

pt. mai multe detalii da-mi un add si-ti explic mai pe larg ce si cum. poate tu ai mai mult noroc ca si mine...

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din 14mii si ceva (cat e 1000rr nou) se scad 63, 75 sau 85 (in functie de starea la care o baga bulangii), minus 25% din ce rezulata ca-ti lasa epava, calculati..

 

bafta, ca ai nevoie, indiferent de firma de asig. diferenta intre ele e ca unele au pizdee bune (vezi omniasig).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu tin motorul la job in garajul subteran.

asa ca am fost acuma, am pus mana pe surubelnita si am pus'o pe surubul de care ziceai (dreapta sus) si am asteptat asa nemiscat sa nu ma detecteze senzorii de miscare si sa se faca intuneric bezna => contact => invartit la surub de tzashpe ori pana a batut unde trebuie (cam 35-40metri, garajul are 50).

e misto ca reglajul se poate face super fin, ma asteptam sa fie mai brut.

 

multam de info, acum o sa vad si eu ceva pe drum. :)

 

inseama k ai inteles pana la urma ce am scris

ma bucur k ai reusit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in caz ca unii nu stiau, uikendul asta e intalnirea de la Cluj(Gilau), care e faaaaainaa. vine vreun frate Blade-ist? io mi-am luat vineri liber ca sa ajung acolo in timp util sa ma fac copac :P

vin si eu dar plec de joi .

bafta, ne vedem acolo (daca o sa fiu in stare sa mai vad ceva)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu dar plec de joi .

bafta, ne vedem acolo (daca o sa fiu in stare sa mai vad ceva)

 

Ar fi interesant sa dam unii de altii, sa ne cunoastem. :)

Robert are nr BV-46-NJA. Eu o sa am o ciocolata Poiana la mine. :P BN-xx-SSE. Pe Hellicks vi-l prezint eu. :cheers:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca spun pas, din cate-am vazut o sa ploua la greu.

maine-i ultima zi cu soare, dupa care o sapt numa ploi. asa ca ies maine pana la bv sau tg mures si retur, sa-mi satisfac un pic poftele in caz ca o dau astia (de sus) pe inundatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca spun pas, din cate-am vazut o sa ploua la greu.

maine-i ultima zi cu soare, dupa care o sapt numa ploi. asa ca ies maine pana la bv sau tg mures si retur, sa-mi satisfac un pic poftele in caz ca o dau astia (de sus) pe inundatii

 

:P

 

Acum am dat si eu un search la prognoza. Nu se poate! 2-3 sapt nu sa fie ploi si sa ploaie chiar in weekendul asta? :)

La ce vreme a fost in ultima vreme, credeam ca o sa ploua doar la toamna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, nasol.

maine-mi scot verzele de caucioace la o tura, dupa care le bag la garaj. nu mai merg cu motoreta daca tot vine ploaia decat dupa ce vin caucioacele noi.

 

app. pt. cine vrea sa-si dea roata jos spate si n-are stander, e usor. la indicatiile lui mac, am bagat un surub in filetu unde se-agata standeru' de obicei, pe parte dr, motoreta lasata pe cric si-am bagat un cric sub surub. sta f bine, fara risc de rasturnare, numa ca nu mai sta dreapta ca pe stander. am rezolvat pana (cuiu' ma-sii), sper sa ma tina siretu' maine.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant sa dam unii de altii, sa ne cunoastem. :)

Robert are nr BV-46-NJA. Eu o sa am o ciocolata Poiana la mine. :P BN-xx-SSE. Pe Hellicks vi-l prezint eu. :)

 

 

clar tre sa bem o bere impreuna, mai ales daca ne intalnim mai multi.. sigur nu o sa las vremea sa imi strice uikendul, am fost la intalnire unde a plouat non stop si m-am distrat intr-un mare fel :blink:

va las numaru meu (poate il lasati si voi pe al vostru): 0721895361 ca sa ne gasim mai usor.

 

e doar marti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce faceai azi betzigash pe la judec sect 6 :P , eram si eu pe acolo cu amenda mea si am vazut THC-ul parcat, off Doamne frumase mai sunt 954 astea :)

Editat de hummerro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clar tre sa bem o bere impreuna, mai ales daca ne intalnim mai multi.. sigur nu o sa las vremea sa imi strice uikendul, am fost la intalnire unde a plouat non stop si m-am distrat intr-un mare fel

va las numaru meu (poate il lasati si voi pe al vostru): 0721895361 ca sa ne gasim mai usor.

e doar marti

Eu am o fobie de apa. :) Daca se adeveresc cele spuse de meteorologi, spun si eu pas, la fel ca betzigash. Dar chiar si asa, daca e innorat, tot fug pana la Cluj. Sper din tot sufletul sa tina vremea cu noi. A fost mai mult decat placut anul trecut la Gilau. Si la cat am vazut ca s-au pregatit baietii de la Seth, n-as vrea sa-i ratez. Doamne-ajuta sa fie frumos! 0745 82 41 49.

 

 

 

off Doamne frumase mai sunt 954 astea

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o fobie de apa. :) Daca se adeveresc cele spuse de meteorologi, spun si eu pas, la fel ca betzigash. Dar chiar si asa, daca e innorat, tot fug pana la Cluj. Sper din tot sufletul sa tina vremea cu noi. A fost mai mult decat placut anul trecut la Gilau. Si la cat am vazut ca s-au pregatit baietii de la Seth, n-as vrea sa-i ratez. Doamne-ajuta sa fie frumos! 0745 82 41 49.

 

 

 

 

:P

eu de asta plec de joi ca sa prin cat de cat timp frumos pe drum, acolo vad eu ce fac. 0766313920 . bafta si sper sa ne vedem pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o rugaminte fratilor. Daca stiti pe cineva care vinde o carena frontala de sc28-sc33 va rog sa-mi spuneti si mie ca sa-l ajut pe un prieten care are un 893 avariat, ca i-am promis ca-i fac rost si nu am gasit nimic.

Va multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o rugaminte fratilor. Daca stiti pe cineva care vinde o carena frontala de sc28-sc33 va rog sa-mi spuneti si mie ca sa-l ajut pe un prieten care are un 893 avariat, ca i-am promis ca-i fac rost si nu am gasit nimic.

Va multumesc anticipat!

am eu una de 893 dar e din aia cu 2 faruri rotunde. am si carena si farurile si parbrizul.daca ala e modelul imi zici si o rezolvam ieftin.

bafta

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca avea hellics una ..in stare perfecta daca nu o fi vandut'o ..incearca sa ii dai un tel ..are nr la semnatura parca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi interesant sa dam unii de altii, sa ne cunoastem. :)

Robert are nr BV-46-NJA. Eu o sa am o ciocolata Poiana la mine. :P BN-xx-SSE. Pe Hellicks vi-l prezint eu. :)

Eu o sa am pijamaua cu ursuleti si, evident, PERNA pe rezervor :blink: .

A, si o sa am cortu' pe langa mobra asta (acu' are si tobitza):

 

vezi ca avea hellics una ..in stare perfecta daca nu o fi vandut'o ..incearca sa ii dai un tel ..are nr la semnatura parca

Nu o mai am, s-a vandut... sorry! :cheers:

post-10403-1243365507_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu una de 893 dar e din aia cu 2 faruri rotunde. am si carena si farurile si parbrizul.daca ala e modelul imi zici si o rezolvam ieftin.

bafta

:)

 

 

merci de oferta, dar ideea e ca motoru e din 1995 si are farul ca la sc33 (fox eye) si faru e intreg, si are nevoie doar de carena din fata....ma rog si de o laterala ...dar cu aia nu e urgenta mare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...