Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

cica ar prinde 180...are cip tuning (dinainte sa o iau eu)...da' mai mult de 150 n-am mers niciodata cu ea ca mi-a fost frica :P..consum 5.5-6 la drum lung...8-10 in cluj

 

post-48713-0-59177100-1313522775_thumb.jpgpost-48713-0-24271000-1313522787_thumb.jpgpost-48713-0-42764900-1313522815_thumb.jpg

 

si hai si un grup de poze cu "familia"

 

post-48713-0-62921000-1313522840_thumb.jpgpost-48713-0-12340200-1313522902_thumb.jpgpost-48713-0-99085500-1313522997_thumb.jpgpost-48713-0-52865700-1313523041_thumb.jpgpost-48713-0-61787500-1313523637_thumb.jpg

 

cam multe guri de hranit...sper sa scap de 2...cele mai mici la cmc :P...desi mi-s dragi toate

Editat de Tince1290
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

inca putin si rezolvati topicu asta :disappointed: ...nu ar fi mai bine sa rugati de pe acuma adminu sa-l transforme in barfele SV-istilor... :scratch:

 

P.S. faceti-va topic odata, sau daca nu...macar activati pe topicul hai "la o plimbare" :unsure:

 

 

:agree: :goodposting:

 

da chiar nu v-ati gasit altundeva pe celelate topicuri sa va dati intalnire?ori is eu tampit,ori deja forumul a ajuns TIGANIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa am luat-o...motocicleta a fost revopsita la mitsubishi in ploiesti (rezervor, codite, aparatoare roata fata)...toata treaba a costat vreo 200 euro...insa a fost vopsire cu cuptor...vopseaua arata bine...lac de calitate...sunt multumit (am scapat o data cheile pe rezervor si nu a ramas urma deloc...

 

in cluj nu stiu unde se vopseste bine..ca si eu tot caut de ceva timp...ca vreau sa-mi revopsesc complet masina...pana acum nu am gasit...in turda am fost pentru o aripa la Paluci acum un an...au cele mai piperate preturi si am presupus ca au si cea mai buna calitate...grestit!...vopseaua arata bine dar se ia si cu unghia...

 

deci daca gasesti ceva sa postezi si aici ca am si eu nevoie :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte fain proiectul tau,da hai mai repede cu produsul finit :bounce:

 

incet si sigur :D de bani sa fac rost :))

sambata sau luni imi vin oglinzile si mansoanele. urmeaza un far dublu (pentru ala e suportu ala cinash de far), o mutra facuta din fibra dupa far, bord inglobat deasupra farurilor, in orice caz ceva sa semene a BOOHA, ca doar asta ii e numele la motor :)) si in rest sa ma ocup de culoare. toate necesita baaaaaaaani :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe asta lucrez incet incet. sport rat fac din ea

O idee daca nu te superi. Daca zici ca faci rat din ea, ar merge farul mai galben (eventual folie galbena pe el)? Da o nota mai de vechi asa, dupa parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee daca nu te superi. Daca zici ca faci rat din ea, ar merge farul mai galben (eventual folie galbena pe el)? Da o nota mai de vechi asa, dupa parerea mea.

pai... farul asta nu-l tin... asa ceva o sa pun

 

http://www.louis.de/_2040b903f7e7784e51478701582cb37a2a/shop/shop_article_big.php?IMG=10033678_880_FR_08&TITLE=10033678

 

am sa incerc sa fac angel eyes in el din bari de plastic indoite la cald. daca gasesc batoane clare... cam greu in romania, va trebui sa comand de dincolo. le zice clear plastic rod. cu cuptorul cu microunde le modelez cum vreau :P

Editat de kamikazee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit ca vrei 2 si sunt sigur ca 2 galbene dau si mai bine :D

 

Barele alea, le gasesti la raionul de perdele pe la bricostore sau altele de genul. Imi facusem odata la masina ca nu gaseam pe marime, dar m-am plictisit repede de ele si au zburat. Sa stii ca ajuta sa le dai cu smirghel pe spate si sa tragi taieturi paralele intre ele pe 1/4 din grosimea batonului (dupa ce l-ai indoit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit ca vrei 2 si sunt sigur ca 2 galbene dau si mai bine :D

 

Barele alea, le gasesti la raionul de perdele pe la bricostore sau altele de genul. Imi facusem odata la masina ca nu gaseam pe marime, dar m-am plictisit repede de ele si au zburat. Sa stii ca ajuta sa le dai cu smirghel pe spate si sa tragi taieturi paralele intre ele pe 1/4 din grosimea batonului (dupa ce l-ai indoit)

 

m-am documentat in ce consta prelucrarea lor:P cel mai simplu e sa le indoi intr-un capac de cutie de cd de 10 buc, dupa ce il incalzesc la microunde, modelat dupa capac pe interior si pus iar la micro :D lipita pe spate folie reflectorizanta plus banda neagra pe capete, vreau sa-l fac sa arate ca niste ochi de buha ce se uita urat :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putin din transalpina, putin din transfagarasan, putin din noua mea mobra si din drumul spre casa :)

 

post-19542-0-07602100-1315208914_thumb.jpg post-19542-0-38152600-1315208920_thumb.jpg post-19542-0-34924200-1315208928_thumb.jpg

 

post-19542-0-82565400-1315212762_thumb.jpg post-19542-0-60154000-1315212767_thumb.jpg post-19542-0-76019300-1315212772_thumb.jpg

 

post-19542-0-11311400-1315208936_thumb.jpg

Editat de szocspeti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pe tine te-amm vazut Sambata pe Transalpina cu Mille... M-i se parea mie ca pari cunoscut dar stateam prea bine pe pietre :rolleyes:. Erati opriti fix langa mobra mea in curba (Honda galbena). Ce s-a intamplat cu monstrul?

RSVul suna beton :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, eu am fost! Deci tu erai cu domnisoara cocotat acolo in varf de deal, la un picknic cu vedere! :) Mersi de complimente, cred ca nici ceberica nu suna rau cu toba aia :) Voi ati traversat dinspre Novaci, sau ati urcat doar si ati venit inapoi spre/dinspre Cluj?

 

Sa ne auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi eram :rolleyes:

 

E toba stock. Isi face treaba si nu imi enerveaza vecinii. Nu imi bat capul cu ea.

 

Am fost putin dincolo si veneam deja spre casa. La anu voi face o tura mai serioasa de un weekend de TA si TF cand se mai repara drumurile :rusinica: .

 

Asta e motorul de la Sebi cumva? Ce impresii ai dupa Monster?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Hop si eu cu un mik upgrade adica de la 600 ---- la 650 si cu vro 6 ani mai tinere :cheers:

 

an fabricatie 2003 , prima inmatriculare 2004 , km la bord 30k , crash bar marca hevy duties ( http://www.heavyduti...o/hdprodro.html) cric central , suport + genti 38 l idem , parbriz inalt givi , top case 52 L

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu cu un mik upgrade adica de la 600 ---- la 650 si cu vro 6 ani mai tinere :cheers:

 

Prima data am crezut ca e downgrade :grinbandit:

 

Totusi, nu ai pus cam multe fiare pe ea. Cred ca are o gramada de kilograme.

Noah....asa din poze arata brici. Sa ai bafta de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima data am crezut ca e downgrade :grinbandit:

 

Totusi, nu ai pus cam multe fiare pe ea. Cred ca are o gramada de kilograme.

Noah....asa din poze arata brici. Sa ai bafta de ea.

 

Kirkule multe , nemulte , grele , negrele mi tre sa i-mi placa si mie i-mi place fffff mult asa cum a iesit si in plus este si protejata daca ma vars :cheers::crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...