Sari la conținut

Postări Recomandate

scarite ural - 10 lei

 

tije impingatoare - miliarde de lei!

 

piese pentru amortizoare spate mz rt 125 - schimb cu capacul cilindric care acopera amortizorul, original si nedeformat (aveti poza mai jos, spre exemplificare)

 

manete in devenire - creatie a marilor mesteri populari romani, maneta inversa turnata pe sestache la munca si neterminata ca a venit injinerul ramane marturie a chitroeseniei romanesti innascute - cum sa dau bani, imi fac singur, io sunt mai smecher ca ei...

 

capac amortizor spate mz rt 125 - ASTA CAUT! NU VAND.

 

maneta inversa MAGURA - cine stie cunoaste, nu are nevoie de explicatii. 60euro.

 

proiector ARO in stare destul de buna - 54.5 lei

:P

 

mai am si in paginile din urma jucarii de vanzare, cine are trebuinta de ceva anume sa se exprime :) liber!

 

 

30 de lei pe proiectorul de ARO merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cauciucurile sunt vândute lui Ionel D. Banditul este agentul meu de vânzări și cred că știe unde stai că a mai fost pe la tine. Am să-l rog pe el să ți le aducă.

Cauciucurile au ajuns cu bine la mine . Multumesc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

ÂŞa spate Ural, stare f bună, cauciucul Âşeii este nou, 150 lei.

 

post-263-0-77912400-1319389212_thumb.jpgpost-263-0-19875700-1319389218_thumb.jpg

...

 

Șaua spate a ajuns la mine. Am făcut aseară o plimbare cu Uralul și m-am lăsat convins s-o iau... Trebuie să recunosc că, estetic, este mult mai arătos Alioșa cu două șei. O s-o montez în scurt timp.

 

Toate bune! :cheers:

 

Cumpăr componentă PC - unitate DVD, preferabil RW sau măcar ROM.

AÂştept oferte de bun-simț.

 

Nene Vulpoiule, ai de la mine un DVD ROM (din păcate, n-am RW). Te costă fix un mesaj privat cu adresa la care să-l trimit. Sper să nu se strice pe drum, că nu l-am dat jos de pe unitate pentru că ar fi fost defect, ci pentru că a murit unitatea în sine.

 

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Șaua spate a ajuns la mine. Am făcut aseară o plimbare cu Uralul și m-am lăsat convins s-o iau... Trebuie să recunosc că, estetic, este mult mai arătos Alioșa cu două șei. O s-o montez în scurt timp.

Bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O solutie pentru cei care stau la bloc si vor sa-si bage moto la iernat in sufragerie :bounce:...in lipsa de garaj .

/index.php?/topic/668282-macara-pt-urcat-moto-in-balcon/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!Niste obiecte de prin micutul garajel.0748.982858,Adrian Rosca.Numai bine!

Se vede , in poze, un semnalizator de CZ Sport ( modelul folosit dupa 1974). Este doar unul sau are si pereche ? :) E la marginea pozei si se vede un fel de suport de tabla si doar un semnal....o fi si celalalt ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Cât costă cele încercuite în poză?

 

post-7792-0-77118700-1323446905_thumb.jpg

Salve!Ti-am ramas dator cu niste poze la putregaiul meu de jawa 250,dar nu e timp.Fara transport sunt 50 de lei.Daca nu e bine mai agata ceva.

 

Se vede , in poze, un semnalizator de CZ Sport ( modelul folosit dupa 1974).

Te referi la ala rotund,capsat.Nu stiu daca mai am vreunul.Nu e timp de catat minutios,astea de azi le-am pus in graba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!Ti-am ramas dator cu niste poze la putregaiul meu de jawa 250,dar nu e timp.Fara transport sunt 50 de lei.Daca nu e bine mai agata ceva.

 

Se vede , in poze, un semnalizator de CZ Sport ( modelul folosit dupa 1974).

Te referi la ala rotund,capsat.Nu stiu daca mai am vreunul.Nu e timp de catat minutios,astea de azi le-am pus in graba.

[/quote

Poate cand mai aveti timp va uitati si dupa o lampa spate de mz rt 125 si dupa o aripa spate de simson.

Cu stima,

Edy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca parerea mea cantareste prea mult aici, dar daca va aducetzi aminte ne-au mai fost fluturate pe la nas aceste "chestii de prin garajel" cu aprox. un an in urma! Am reactzionat imediat si am solicitat ca ce a incercuit si Adrian S plus mai ceva, dar rezultat,ioc! Am sunat,(sa veezi ca am vb cu unu' sa la ia pe toate, bla bla) ma rog. Am revenit cu E-mail si telefon de vreo doua ori intre timp si am primit aceleasi raspunsuri ambigue! Ultima oara cand am revenit cu cererea sa fie acu' vreo 2 luni, daca va amintitzi am intrebat unde mai poate fi gasit regele simson?!!? Fara suparare dar chiar m-am ofuscat :angryfire:

Cele doua poze sunt dintre solicitarile trim de mine cu mult timp in urma si mai de curand, si rezultat tot ioc!

post-56732-0-39452400-1323623330_thumb.jpg

post-56732-0-69823800-1323623363_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca parerea mea cantareste prea mult aici, dar daca va aducetzi aminte ne-au mai fost fluturate pe la nas aceste "chestii de prin garajel" cu aprox. un an in urma! Am reactzionat imediat si am solicitat ca ce a incercuit si Adrian S plus mai ceva, dar rezultat,ioc! Am sunat,(sa veezi ca am vb cu unu' sa la ia pe toate, bla bla) ma rog. Am revenit cu E-mail si telefon de vreo doua ori intre timp si am primit aceleasi raspunsuri ambigue! Ultima oara cand am revenit cu cererea sa fie acu' vreo 2 luni, daca va amintitzi am intrebat unde mai poate fi gasit regele simson?!!? Fara suparare dar chiar m-am ofuscat :angryfire:

Cele doua poze sunt dintre solicitarile trim de mine cu mult timp in urma si mai de curand, si rezultat tot ioc!

 

e 2 mil toata aprinderea noua compelta origianla.

daca e urgenta lesi un pm si iti trimit una second cadou de mos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e 2 mil toata aprinderea noua compelta origianla.

daca e urgenta lesi un pm si iti trimit una second cadou de mos.

Itzi multzumesc foarte mult pentru oferta, dar tu deja ma-!i ajutat foarte mult cand mi-ai trimis un capac de aprindere original cu tot cu acei carbuni mititei din el! Chiar esti un tip de lauda :10: ! Nu e vorba de nimic urgent, ci despre neseriozitatea unora! Sarbatori fericite! Si itzi doresc sa itzi aduca Moshu' tot ce ai cerut in scrisoarea trimisa spre Laponia, unde stim cu totzii ca tare ai mai vrea sa dai ture pe zapada cu un MT 16 (adica in Laponia)! :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca parerea mea cantareste prea mult aici, dar daca va aducetzi aminte ne-au mai fost fluturate pe la nas aceste "chestii de prin garajel" cu aprox. un an in urma! Am reactzionat imediat si am solicitat ca ce a incercuit si Adrian S plus mai ceva, dar rezultat,ioc! Am sunat,(sa veezi ca am vb cu unu' sa la ia pe toate, bla bla) ma rog. Am revenit cu E-mail si telefon de vreo doua ori intre timp si am primit aceleasi raspunsuri ambigue! Ultima oara cand am revenit cu cererea sa fie acu' vreo 2 luni, daca va amintitzi am intrebat unde mai poate fi gasit regele simson?!!? Fara suparare dar chiar m-am ofuscat :angryfire:

Cele doua poze sunt dintre solicitarile trim de mine cu mult timp in urma si mai de curand, si rezultat tot ioc!

 

Salve!Da,ambiguitatea se datoreaza faptului ca,de cativa ani,umblu dupa un utilaj mare din WW2.In micul garajel e dezordine,mii de piese asteapta sa fie randuite.Ca sa vorbim pe poze piesele de M72 au plecat toate.Lampile au ramas,nu a fost timp sa se uite la toate,desi la telefon mi-a zis ca ia multe din ele.Aproape nu e zi lasata fara sa ies pe coclauri.Anul trecut am lucrat in Germania si acolo am realizat inca o data cat de fascinanta e tara noastra.Satele Romaniei ascund taine grele,e pacat sa fie pierdute.Chiar ieri am gasit 3 lucruri deosebite din WW2,pe care nici nemtii si nici americanii nu le pot reproduce(nici nu ar da bine reproduse).Iti dau cuvantul meu ca primesc email-uri din America si Australia pentru aceste piese.De ce iti zic astea? Nu mai am timp de garajel,sunt cu totul bagat in povestea asta.Daca eu as spune tot ce stiu as fi legat,crede-ma.Intotdeauna am considerat ca,in Romania,nu e vremea restaurarilor,ci a gasirii raritatilor.Asta e parerea mea.Daca privesti atent ai sa vezi ca unii din restauratorii nostri sunt mari cautatori,dar nu arata asta.Daca nu crezi ce zic vino la Barlad,cand ai timp.Te duc in cateva locuri fascinante si atunci poate vei intelege de ce apar neclaritatile.Altceva nu am de zis.Nu sunt interesat de aparitii artificiale pe forum.Singurul lucru ce ma intereseaza este un utilaj mare din razboi,pe care sa-l pun alaturi de Simsonasul meu credincios.Pentru Sport m-am descurcat cu biletele.Pentru utilaj nu am biletele necesare,motorul Maybach in 12 cilindri ma mai asteapta,asa mi-a zis.Numai bine,prietene!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...