Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa postez si aici...........repet postul din aria cz, oricum cred ca pagina comunistelor e cea mai citita / si cea mai tehnica

am ceva piese, poate se potriveste cuiva..........post-15613-1240233722_thumb.jpg

 

post-15613-1240233764_thumb.jpg

 

mai toate de cz 175, model 477.........comune la aproape toate cz si jawa

mai e un stop de ceva rusesc, un ghidon de scuter chinezesc- pentru comenzi, si manerele de la hoinar+ partial nucile de ghidon

preturi negociabile si f.flexibile..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa postez si aici...........repet postul din aria cz, oricum cred ca pagina comunistelor e cea mai citita / si cea mai tehnica

am ceva piese, poate se potriveste cuiva..........post-15613-1240233722_thumb.jpg

 

post-15613-1240233764_thumb.jpg

 

mai toate de cz 175, model 477.........comune la aproape toate cz si jawa

mai e un stop de ceva rusesc, un ghidon de scuter chinezesc- pentru comenzi, si manerele de la hoinar+ partial nucile de ghidon

preturi negociabile si f.flexibile..........

salut!....pinioanele cu craboti sunt in stare buna(in special crabotii)?....m-ar interesa pe mine...am nevoie destul de mare ca am desfacut motorul din cauza lor si acum stau de 1 sapt cu el bucatele ....si stau si prost cu banii ca mi-a oferit cineva o cutie completa :wink: as mai fii interesat de robinetul de benzina ...asta daca nu curge benzina aiurea pe langa el ...si vreo 2 furci pentru cutia de viteze ....

astept scorurile ... in special pentru pinioanele alea doua cu craboti

BAFTA!

 

L.E. Hristos a inviat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde rezervor Simsoneta sau Carpati, pretabil bobber 50 Lei(are 2 infundaturi reparabile),

Si doua manere ambreiaj/frana cu prinderi(st.+dr.) comunista (cred) noi negre.Tot 50 Lei.

Sau schimb cu 2 handguarduri GALBENE cu insertie metalica chiar si SH.

post-4509-1240312014_thumb.jpg

post-4509-1240312053_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!....pinioanele cu craboti sunt in stare buna(in special crabotii)?....m-ar interesa pe mine...am nevoie destul de mare ca am desfacut motorul din cauza lor si acum stau de 1 sapt cu el bucatele ....si stau si prost cu banii ca mi-a oferit cineva o cutie completa :wink: as mai fii interesat de robinetul de benzina ...asta daca nu curge benzina aiurea pe langa el ...si vreo 2 furci pentru cutia de viteze ....

astept scorurile ... in special pentru pinioanele alea doua cu craboti

BAFTA!

 

L.E. Hristos a inviat!

pinioanele sunt de cz 175 sport, model 477.......difera de modelul 450

robinetul nu curgea........sper sa fie tot asa...10 lei........nou am gasit in magazin = 22lei

pt. furci ai fi al 3-lea.........sa vedem ordinea ( din 5, doua sunt obosite; una cu uzura, alta cu o fisura sudata....3 bune)...10 lei /perechea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pinioanele sunt de cz 175 sport, model 477.......difera de modelul 450

robinetul nu curgea........sper sa fie tot asa...10 lei........nou am gasit in magazin = 22lei

pt. furci ai fi al 3-lea.........sa vedem ordinea ( din 5, doua sunt obosite; una cu uzura, alta cu o fisura sudata....3 bune)...10 lei /perechea.

 

 

EU EU!! STOPUL!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cizme de piele din preajma celui de-al 2 lea razboi mondial,f bine intretinute,nu sunt rupte,descusute sau coapte.incaltamintele au fost ale unui vizitiu,decedat de vreo 15 ani,dar l-am aburit binisor pe stranepotul sau de am intrat in posesia lor.le vand deoarece ma strang la gamba piciorului,si sansele mele de siluet s-au cam epuizat..

pret orientativ... 150 ron

daca [virgula] considerati c-am exagerat faceti si voi o oferta rusinica..

eu asa am facut..

mess kpa3_trial

tel 0727196351

post-44132-1240343868_thumb.jpg

post-44132-1240343899_thumb.jpg

post-44132-1240343916_thumb.jpg

post-44132-1240343938_thumb.jpg

post-44132-1240343963_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-se mai vand... obiectele din imagine.

sper sa nu fie cu suparare daca pretul pare cam exagerat,130 ron

se poate negocia ca de obicei,accept ofertele dvs,troc.. de ce nu,etc..

mess kpa3_trial

tel 0727196351

post-44132-1240380387_thumb.jpg

post-44132-1240380397_thumb.jpg

post-44132-1240380408_thumb.jpg

post-44132-1240380423_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut comunistilor:). Tin in garaj de 4-5 ani un Voshod de 175 cm in stare perfecta de functionare. Am pana si actele la el:). Spuneti-mi va rog daca e cineva interesat, ca sa stiu daca ma chinui sa o scot din garaj, sa o spal, si sa ii fac niste pozne.

 

 

 

Mihnea

Editat de Maffy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vind urmatoarele rezervor m72-150ron motor ij jupiter in stare foarte buna -150 ron stopuri -30 ron

ax cu came dnepr -30ron furca cu aripa nuchelata si roata-150 ron

Rezervorul il iau eu.

0766619551

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut comunistilor:). Tin in garaj de 4-5 ani un Voshod de 175 cm in stare perfecta de functionare. Am pana si actele la el:). Spuneti-mi va rog daca e cineva interesat, ca sa stiu daca ma chinui sa o scot din garaj, sa o spal, si sa ii fac niste pozne.

 

 

 

Mihnea

Pai e greu sa o speli si sa ii faci cateva fotografii?

Prezinta-o si ,cine stie,s-o gasi vreun incepator cu bani mai putini care sa o ia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vind urmatoarele rezervor m72-150ron motor ij jupiter in stare foarte buna -150 ron stopuri -30 ron

ax cu came dnepr -30ron furca cu aripa nuchelata si roata-150 ron

 

din cele ce observ motorul e de jupi5. Mai ai capacele de protectie pentru carburator?

 

M-as baga si eu la furca si aripa. Iti dau pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vind urmatoarele rezervor m72-150ron motor ij jupiter in stare foarte buna -150 ron stopuri -30 ron

ax cu came dnepr -30ron furca cu aripa nuchelata si roata-150 ron

 

 

 

Salut! man,mai vrei tobele alea de jawa? si imi dai motorul de j5?

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pret si poza. Proprietarul se mai gaseste?

-poi la 13 mil vand eu 2 tula una cu acte nr noi tm defecta cutia de viteze,si una pentru piese desfacuta fara acte. promit sa revin si cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezervorul il iau eu.

0766619551

din moment ce am vb rezervorul pleaca maine dimineata spre tine

deci se poate considera vandut

drobule poti trece pe la mine cand vrei nu ne desparte prea mare distanta

si la ramasitele d nipru ce le m-ai am prin atelier ne intelegem cu berea in fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e cineva amator sa restaureze o motoreta Carpatzi, relativ intreaga sa dea de stire(sa zica si pretz ca eu habar nu am), sa bagam si niste poze.Sau daca avantajeaza schimb cu un cross 250 terminat ,incomplet, epava , vechi, ruginit, vai steaua lui.

 

CUMPAR CIMPOI (toba primara) de 2 timpi de CZ cross 250-400.Daca nu e de CZ, e binevenit si de altceva gen Husqvarna, Ktm, Italia,japo....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...