Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

stare buna

provenienta piese :Basty Bikes

din motive de administrare spatiu au fost scoase la vanzare

ma omule....mata ai gandit inainte sa deschizi peste 25 de topicuri?!? nu puteai sa pui toate piesele in acelasi topic?!? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.... au inceput sa descopere butoanele! astia sunt aia care claxoneaza la semafor pe rosu!

Editat de lantz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fă tată niÂşte prețuri că boier te-ai făcut !

 

La telescoape eu mă abonez, asta clar! eventual poate la tot motorul de jupi 4 - ăla cu chiulase pătrățoase

 

Mai pune Âşi poze la tot ce ai în cutie!

 

 

Salut.

Maine am sa fac si alte poze mai detaliate si la motoare dar si ce e in cutie. Nu imi pot permite sa fac cadouri din doua motive ,in primu rand nu sunt ale mele ca sunt a unui amic de al meu care poate da detalii, detaliile despre motoare si ce e in cutie, pret si de calitatea acestora va poate ajuta amicu meu Raul si are nr de tel0745401657, si in al doilea rand in ziua de azi nimic nu e gratis totul are un echivalent in bani sau schimb de piese .

revin cu poze in zilele astea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...iarba e gratis , creste ea de nebuna fara sa faca nici un profit...soarele e gratis, lumineaza el , asa, toti fraieri , si toti smecherii ...aerul e gratis...eterul prin care se propaga frecventele gsm , prin intermediul carora se pun la punct afaceri , e si el tot gratis...Deci e multe chestii gratis!De ce nu ar fi si niste aluminiu la kilogram ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu are nimeni de vanzare? Sau cel putin daca stie cineva unde gasesc?

am avut eu dar lam dat recent am piese de voshod mai multe daca te itereseaza el_nynios pe messenger

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Un prieten m-a rugat sa-i postez un anunt. Vrea sa-si vanda mobra Danuvia, din 1961 care si acum functioneaza perfect, a fost intretinuta si tinuta doar in garaj.

Eu personal am facut scoala anul trecut pe ea :)

Poze nu sunt facute, dar cei interesati pot sa ceara si o sa merg eu sa fac 1-2 poze.

Pretul 600 EUR avand in vedere ca este inmatriculata, functioneaza perfect si arata ca "noua" :)

Pentru info il puteti suna pe Adi la 0744655686. Motorul este in Resita.

Editat de Garcya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...