Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare,

 

Doresc o cotatie de pret pentru toba. Pe langa asta te rog sa potezi poze detaliate cu ea, demontata, cu sitele scoase, etc.

 

Scuze insa este creat un precedent si e bine sa evitam ''tepele''.

 

Merci.

Desigur,nu e nicio problema.

Imi pare rau de acel precedent,pentru cauciuc .Habar aveam ca era janta de jawa pe spate.

 

Uite pozele cu toba.

Dragii mei colegi,cereti poze.Sa numai avem surprize .Nu vreau sa se auda ca sunt "tepar".Ce cuvant urat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclete de vanzare

 

Oferta valabila pina marti 21.05.2013

 

MZ 175 es fara acte pret 100 euro detalii http://www.tocmai.ro/motocicleta-mz-175-es-10221733.html

 

MZ 175 es fara acte culoare rosie pret 100 euro http://www.tocmai.ro/motocicleta-mz-175-es-10221659.html

 

Simson Sport cu acte, talon carte, numar nou pret 350 euro http://www.tocmai.ro/simson-sport-10221564.html

 

Mz 125 rt pret 200 euro fara acte sau 300 euro cu acte http://www.tocmai.ro/mz-rt-125-10221616.html

 

Motocicletele se gasesc in Sat Ungureni la 11 km de Targoviste Jud.Dambovita

 

Alte detalii la tel: 0727931118 sau mail tutulescunina@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand urmatoarele:

 

aripa fata,spate mz rt 125 = 70 lei bucata;

rezervor mz rt 125 = 50 lei;

rezervor mz es 175 cu buson=50 lei;

cutie scule mz rt 125 = 40 lei;

roti fata spate mz rt 125 =100 ambele;

ghidon mz tr 125= 80 lei;

sa pasager cu tot cu suport mz rt 125- guma este coapta= 110 lei;

buson rezervor Simson= 50 lei.

poze la pag 321

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cauciuc metzeler 3.25/19.A fost folosit foarte putin la mz rt 125 meu dar nu imi mai incapea aripa, Eu am dat pe el 150 lei.De asta il dau cu 120 lei negociabil + transportul

Salut,am primit cauciucul care nu corespundea descrierii facute in anuntul de vanzare, DEFECTELE MAJORE ( sarmele rupte la talon ) nefiind specificate acolo.Nici la conversatia avuta pe PM nu ai amintit nimic de ele.

Cu alte cuvinte am aruncat banii pe fereastra...pentru ca nu stiu daca cineva ar pute pune acest cauciuc pe un motor.Va exemplific cu poze la marfa acumparata.

Atentie de la cine cumparati !

post-54357-0-46902700-1368798633_thumb.jpg

post-54357-0-11981100-1368798652_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator pgrovu

ma intereseaza si pe mine suportul de vitezometru, janta fata, toba de esapament, stopul spate, cadrul si actele. Eventual un pret si pentru motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza si pe mine suportul de vitezometru, janta fata, toba de esapament, stopul spate, cadrul si actele. Eventual un pret si pentru motor.

Vorbim de pret,uite nr meu 0764775876.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragos, unele motorete mobra-Hoinar au avut originala pe spate roata pe 16 cu cauciuc mai balonat (ca la Jawa sau Cz).

Corect, insa fi atent la spitze, sunt mult mai groase decat ce aveau mobrele original, montate pe janta! Eu totusi cred ca nu e janta originala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Krazule, eu nu am inteles ceva. Unde a disparut atasul? Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect, insa fi atent la spitze, sunt mult mai groase decat ce aveau mobrele original, montate pe janta! Eu totusi cred ca nu e janta originala!

Si spitele sunt originale din fabrica asa groase pt.acea roata pe 16.

Mobra 50 Super (ca a ta si ca a mea) nu a avut spite asa groase decat cele puse de proprietari.Hoinarul insa da, la acele roti pe 16 puse pe spate doar.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie facut curatenie de primavara.au aparut brusc multi " nou venit pe forum" .nu am nimic cu ei,dar printre ei sunt tzeparii.



sal,

 

stopul de spate IJ 56 il vreau eu

astept mesaj privat de la tine pentru detalii

0723578549

multumesc,

stopul s-a vandut la "planeta v ",intrucat nu ai pus efort sa te uiti in PM. am discutat treaba asta pe telefon.acuma ca ai scris iar pe forum,crezi ca vei rezolva ceva? creez doar tensiuni. ce pot sa iti spun,ca "nimen`drum " asteapta PM de la tine sa ii zici cat oferi pe stopul lui.sau iar nu te fortezi sa te uiti in PM? stai linistit ca mai apar stopuri la vanzari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit Robert, ca omul face valuri, nu vrea sa cumpere. I-am oferit stop in stare f buna de Ij56 la 130 de lei si mi-a ras in nas, mi-a zis ca-s dus cu pluta, ca el imi ofera 30 de ron. Si ca la 50 de ron se gasesc noi la basarabeni in piata la Rm Valcea. Nu inteleg de ce nu si-a cumparat de acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carcasa simson,lanterna,stopul si mastile gaz vandute.restul valabile.poze pagiga 324.

O poza cu roata pe 19 se poate ?

 

roata mobra in stare buna plus capac de frana....40 lei.

attachicon.gifDSC_0062.jpgattachicon.gifDSC_0063.jpg

OK. Sunt interesat. AI PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie facut curatenie de primavara.au aparut brusc multi " nou venit pe forum" .nu am nimic cu ei,dar printre ei sunt tzeparii.

 

stopul s-a vandut la "planeta v ",intrucat nu ai pus efort sa te uiti in PM. am discutat treaba asta pe telefon.acuma ca ai scris iar pe forum,crezi ca vei rezolva ceva? creez doar tensiuni. ce pot sa iti spun,ca "nimen`drum " asteapta PM de la tine sa ii zici cat oferi pe stopul lui.sau iar nu te fortezi sa te uiti in PM? stai linistit ca mai apar stopuri la vanzari.

prietene,

 

-in primul rand nu tu esti acela care poti discuta despre seriozitate ! atat timp ai promis prin SMS ca dupa Paste negociem pretul si tu ai pus pe forum inainte si ai promis altcuiva ,...ma scuzi

-daca nu stiai orice vanzarre cumparare se bazeaza pe cerere si oferta;

-atata timp cat nu ma cunosti te rog sa folosesti o exprimare cuviincioasa si civilizata (eu asa cunosc eu pasionatii de motociclete,...) rog moderatorii sa impuna aceasta regula;

-fiecare are timpul lui pe care-l poate petrece pe forum, din aceasta cauza eu am preferat sa discutam prin SMS;

 

@nime'n drum

poti sta linistit ca nu-ti va rupe nimeni maneca,poti sa le ti pentru tine dar in acest caz nu inteleg de ce postezi anunturi pe forum !

 

bafta tuturor,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O poza cu roata pe 19 se poate ?

OK. Sunt interesat. AI PM

 

post-15325-0-63018600-1368935451_thumb.jpg -poza pt." cristi PH

prietene,

 

-in primul rand nu tu esti acela care poti discuta despre seriozitate ! atat timp ai promis prin SMS ca dupa Paste negociem pretul si tu ai pus pe forum inainte si ai promis altcuiva ,...ma scuzi

-daca nu stiai orice vanzarre cumparare se bazeaza pe cerere si oferta;

-atata timp cat nu ma cunosti te rog sa folosesti o exprimare cuviincioasa si civilizata (eu asa cunosc eu pasionatii de motociclete,...) rog moderatorii sa impuna aceasta regula;

-fiecare are timpul lui pe care-l poate petrece pe forum, din aceasta cauza eu am preferat sa discutam prin SMS;

 

@nime'n drum

poti sta linistit ca nu-ti va rupe nimeni maneca,poti sa le ti pentru tine dar in acest caz nu inteleg de ce postezi anunturi pe forum !

 

bafta tuturor,

"prietene" de ce nu te uiti in PM? imi pare rau ca te simti frustat. dar am si simtit un vant de neseriozitate si indeferenta din partea ta,asa ca nu am mai asteptat. si pe langa,e marfa mea si o dau la cine vreau eu. nu vreau sa ma cert cu nimeni.mai ales pe un rahat de stop.

 

"exprimare cuviincioasa si civilizata"- nu am folosit fata de tine.am scris 2 posturi una dupa alta,si s-au sudat intre ele.dar cine cunoaste ...stie.

 

sa ai o duminica faina

 

 

 

 

Editat de robert bk350
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...