Sari la conținut

Postări Recomandate

Cumpar cosciug la pret decent. In principiu, ma intereseaza sa fie putin folosit si daca e posibil, vreau un model de lux.

 

 

Ionel, e scurta, multumesc. Nu am ce face cu ea.

Am auzit ca la meleteni e moda de ingropaciune ca la iudei.Deci nu cred ca-ti mai trebuie.Asa ,ca sa pastram tonul tau shugubat.

Iulica,nu am decat shaua de Mobra.Pentru ghidon e deschisa cererea ta.In ce priveste participarea la Siriu,am cateva zile libere si poate o pun de un raliu moto-clasic pe Valea Cernei.Am auzit ca sunt neste peesage superbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tare ma bate gandul sa dezmembrez si eu niprul, da da nu glumesc! Sunt curios cum o sa mearga vanzarea pieselor la tine.

schumydane daca nu vrei sa cumperi de la Razvan poti sa te duci la un magazin sa -ti iei piese nu? sau la alt magazin ...ca ai de unde alege!

Editat de lantz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lantzule,sa nu te bata Scaraoski sa vinzi bijuteria aia,e pacat de ea.chit ca nu o vinzi acum la pretul care o ceri tu,o dai cu ”maclavais” si o ingropi,iar peste 100 de ani nepotii o sa dezgroape fieru lu bunu si mirati cu mainile in shold o sa zica ”ce minunatie mai e si asta!”.ca vad ca acum nu se apreciaza nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3.620 lei. Pentru un IJ. Cam mult totusi!!

 

gata domnu Cristi a-ti si facut socotala?interesant !v-a luat cam multicel sa bateti la calculator

desigur puteti sa o cumparati pe toata intreaga la pretul de 350 de euro.

VI SE PARE MULT TOTUSI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cererea mea de achizitionare este cat se poate de serioasa.

 

Si in alta ordine de idei, te rog sa nu mai folosesti la adresa mea apelative cu militian/militieni si altele asemenea, nu imi aduc aminte sa fi fost militian cu tine cand ti-am oferit cu draga inima cele trebuincioase instalatiei electrice.

Pozitia mea profesionala mi-am obtinut-o prin multa munca si seriozitate si nu prin datul cu parerea. Mai ales despre evenimente la care nu am fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

cu toate ca am fost la intrunire.....

 

roaga te rog un moderator sa-ti schimbe numele topicului. este abuziv, inselator si oricum nu are de a face cu nici o intalnire, ci cu activitatea de vanzari de piese. o sa dau si un report in spiritul schimbarii numelui topicului tau, toate bune in rest!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Festina Lente - aveti pm.



vand / dezmembrez ij planeta 5 complet cu acte

am uitat sa precizez : pentru carcotasi,pretul pentru motocicleta intreaga este de 350 de euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo! Așa a coborît topicul ăsta, prin unirea cu topicul lui Lidi! Bună treabă!

 

NOT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ridicați, măi nene, topicul acolo unde-i este locul! Dacă nici ăsta nu e topic de ținut sus, topic care ține comunitatea (pasionaților de comuniste) legată, atunci nu văd rostul ridicării niciunui topic!



Moderatorul care a concatenat topicul lui Lidi cu Bursa este dintre cei care moderează, de obicei, aici? E doar o curiozitate...

nope

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar tocmi asta trebuia coborat,dintre atatea? ca o ideea putea fii coborat ”topicul atasistilor” sau ”donatii pentru comunisti”.LA ORICE SUBFORUM,BURSA RAMANE IN PICIOARE.parerea mea!




Moderatorul care a concatenat topicul lui Lidi cu Bursa este dintre cei care moderează, de obicei, aici? E doar o curiozitate...

 

 

mesaj citat de userul Aleko;

  • moderatorul nu are posibilitatea de a umbla la structura forumului, de asta se ocupa adminsitratorul.
Editat de Amendatu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Răzvane, n-ai înțeles, la ce nu putea umbla Aleko și oricare alt moderator era structura aia pe care am sugerat-o eu pe topicul de pe care ai adus citatul. Topicurile pot fi urcate, coborîte, unite, despărțite, ascunse sau chiar șterse de oricare moderator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

@ Festina Lente - aveti pm.

am o problema cu e-mailul. te rog, incearca sa postezi aici fotografia cu cricul, asa cum le-ai postat si pe celelalte poze de aici. multumesc frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpăr flansa de Ij Planeta 5 pt. Ij 56. Am cumpărat de la Gaspar dar e din plastic. Vreau să îi pun un carburator k65. Încă mai caut un carburator original pt IJ 56 în stare bună de funcţionare. 0755018076

 

Nu stiu ce cod are carbul de 56, dar am un carb K28 care cred eu ca ala e :)

Nu stiu cit este de complet, nici de functional, dar daca te intereseaza macar ca baza de plecare, te costa 0 lei 0 bani.

Editat de elm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...