Jump to content

Service Moto Timisoara

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am de sudat o evacuare akrapovic , habar nu am ce material e , e foarte usoara posibil titan , am atasat 2 poze pentru a se vedea problema , practic a vibrat langa un carburator pana o punctat-o sau mai exact a perforat-o , ideea e ca a perforat-o fix pe imbinare , as vrea s-o fac cat mai profi , intrebarea e daca stiti vreun atelier unde o poate face sigur sa nu colind Timisoara la pas la fiecare sudor sau macar ce fel de sudura sa caut , merci de orice info .

post-30359-0-15222100-1510157433_thumb.jpg

post-30359-0-49174900-1510157449_thumb.jpg

Edited by MariusTm29
  • 2 weeks later...

Acum cativa ani mi am facut carenele la Loți din Giarmata. Sau la Kuki, fiusu. Lucrau acasa amandoi, rezultate de exceptie. Nu mai am nr de tel, poate te ajuta altcineva.

Mulțumesc. Aștept un Nr

• 1 month later...
  • 1 month later...

Caut un service autorizat RAR care sa imi monteze un kit de limitare a puterii pe un Kawasaki Versys. Kitul este achizitionat de la Alpha Technik si trebuie sa il montez pentru a circula cu permis categoria A2.

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc.

0744554879

• 4 weeks later...

Un mecanic / servce moto care se incumeta sa schimbe toate consumabilele pe un Yamaha Stratoliner XV1900 ?

Un coleg de la lucru mi-a recomandat pe un tip din Dumbravita sub numele de Ghiuri ?

Un mecanic / servce moto care se incumeta sa schimbe toate consumabilele pe un Yamaha Stratoliner XV1900 ?

Un coleg de la lucru mi-a recomandat pe un tip din Dumbravita sub numele de Ghiuri ?

E ok

Vezi ca se va aglomera, contactează l din timp. +40722704469

Am cumpărat de curând un burgman de 400 din 2008,mecanici de acolo au umblat la pompa de benzina pentru că nu trăgea bine au rezolvat problema dar acum sa aprins in bord F1,și nu mi se pare normal,vreo sugestie sau un sfat dacă știe cineva cum se poate remedia,eventual vreun service bun,mentionez că locuiesc în Făget Timiș,ar fi de preferat dacă este cineva pe la Lugoj,eventual Timișoara, mulțumesc

• 11 months later...

Salut, imi recomanda cineva un service/mecanic moto  sa imi pregateasca mobra de sezon, daca se poate cat mai aproape de Deta (Timis).

Schimbat anvelope, ulei, filtre, antigel , lichid de frana la o yamaha xj6n la un pret decent?

Multumesc!

• 1 month later...

salut, doresc sa fac o curatire si o sincronizare la carburatoare, pentru kawasaki zx6r 1998. imi puteti recomanda pe cineva\service care sa faca operatiunea asta> multumesc

• 1 month later...
La 26.03.2019 la 20:08, Gexy a spus:

salut, doresc sa fac o curatire si o sincronizare la carburatoare, pentru kawasaki zx6r 1998. imi puteti recomanda pe cineva\service care sa faca operatiunea asta> multumesc

https://www.olx.ro/oferta/atelier-reparatii-si-intretinere-motociclete-ID8GVYR.html

Recomand

• 1 month later...
  • 1 month later...