Sari la conținut

Metale mai usoare sau mai grele


andrei111

Postări Recomandate

@Rico- sa nu uitam Wildhoney;)

 

Unleash the Archers. Canada. Cred ca i-am mai pus la un moment dat aici, dar sunt din nou in playlist la birou:)) . Pentru cine asculta power, sigur e ok

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

 

Impresii despre Metalhead?

 

 

Personal mi-a plăcut festivalul, mai mult a doua seara, unde Soulfly & Kataklysm au făcut o atmosfera de zile mari. E adevărat mă pe Max l-a cam lăsat vocea iar fii-su nu este cel mai bun baterist, dar ritml pieselor fiind demențial s-a trecut cu vederea. Bonus a fost Roots Bloody Roots, când totul a luat-o razna... :)

Children oklf Bodom au fost cu adevărat profi, cântând că de pe C.D.

Nici celelalte trupe nu au sunat rău, dar pe mine nu m-au "atins" in mod special, nefiind chiar pe "felia" mea.

Acum aștept cu nerăbdare Extreme Fest-ul, unde, cu un pic de noroc in ceea ce privește vremea, poate fi o combinație senzațională de motocilit(ziua) & rockerit(noaptea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Bart - ms pentru impresii. Nu am fost, oricum m-ar fi tentat ziua 1. Am mai auzit pareri asemanatoare cu a ta legate de vocea lui Cavalera...

 

Niste ucrainieni buni. Au mai fost postati aici, dar merita

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Bart - ms pentru impresii. Nu am fost, oricum m-ar fi tentat ziua 1. Am mai auzit pareri asemanatoare cu a ta legate de vocea lui Cavalera...

 

Niste ucrainieni buni. Au mai fost postati aici, dar merita

cel mai bun album.....

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a mutat toata lumea pe topicul cu vloggereala si aici nu mai posteaza nimeni nimic...

 

Andrei, las-o dreaq de treaba si nu mai visa la Tazmi si posteaza aici ceva calumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Metale, e plictiseala mare la birou. Topicul ala mi s-a parut fun si am zis sa le cant in struna. N-am nimic cu fata, ce dracu:))

 

Adrian - Sabath cu Dio. Nu stiu de ce dar mereu mi s-a parut ca ceva nu e in regula. Acum, normal ca sunt subiectiv, dar il prefer pe Ozzy

 

Ca sa revenim la ale noastre. Ce tineri erau:))). Sound-ul de care m-am indragostit cand eram pustan

 

https://www.youtube.com/watch?v=-vnAdhSOxFI

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Metale, e plictiseala mare la birou. Topicul ala mi s-a parut fun si am zis sa le cant in struna. N-am nimic cu fata, ce dracu:))

Lasa, lasa.. a fost bun. Topicul ala mi-a dat idei :) Pai nu ma fac eu vlogger?!?! :))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Metale mai usoare sau mai grele
  • Kristian K pinned this topic
  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...