Sari la conținut

Mars moto Blackhelmets 2018


OKEy
 Share

Postări Recomandate

Au dat pe Realitatea acum un reportaj cu politistii pe moto care de maine ies in trafic si au zis ca vor fi prezenti la un mars de constientizare. Probabil e asta al vostru. Din pacate nu pot sa ajung dar sper sa fiti cat mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost anul trecut și nu prea mi-a plăcut de colegii care pocneau tobele ca niște sataniști. Privitorii de pe trotuar nu au fost deloc încântați, ca să nu mai zic de locuitorii zonelor pe unde s-a trecut.

O să merg și anul acesta și sper să fie decent și să nu mai facem ca maimuțele scăpate pe asfalt uscat.

Inițiativa este bună, noi trebuie doar să fim mai civilizați.

Atât :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vreti sa constientizati? ca soferii sunt orbi? si voi sunteti orbi ca soferi daca vine unul cu 200 din spate sau lateral, nici nu-l vezi. mi se intampla zilnic in bucuresti, eu circul cu masina, motociclistii in trafic urban, cel putin aici sunt foarte agresivi si imprudenti. asa ca mai lasati-o cu marsurile si circulati decent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vezi cateva sute la un loc, realizezi ca sofer ca a inceput sezonul moto si iti ramane in minte chestia asta. Multi vor fi mai atenti, multi vor ramane la fel de prosti.

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vezi cateva sute la un loc, realizezi ca sofer ca a inceput sezonul moto si iti ramane in minte chestia asta. Multi vor fi mai atenti, multi vor ramane la fel de prosti.

In weekend in general ies prostii. Fosile sau mumii, aia cu mamaliga in geam chiar si dupa 10 ani de permis etc. Restul sunt pe Valea Prahovei, se vede dupa liniile de tramvai...merg doar tramvaie pe ele. Deci constientizare = zero.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil cata ipocrizie....toata iarna intrebati in stanga si in dreapta de intalniri moto, bla, bla....si acum va inrositi obrajii ca o fata mare : "Vai , dar se mai organizeaza asa ceva , dar ce rost are.?....bla,bla"

E simplu frate , vrei -participi , nu vrei - nu participi. Zici ca va cheama la slujba de Duminica.

 

PS. Puteti foarte simplu sa ignorati topicul...e doar pt "pilotii de week-end"

PS2 : Am vandut mobra ieri ... altfel participam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Caut de 1/2ora anuntiri despre acest mars moto. Acum cand este prea tarziu, am gasit.

Este o traditie. Cine pricepe, pricepe, cine nu...., dumnezeu cu mila.

Mi-ar fi placut sa particip.Mai multa publicitata la astfel de evenimente si intalniri ar trebui puse pe toate siturile moto.

O zi buna.

» Post actualizat in 31 Mar 2018 12:00

Scuze. Scriu de pe telefon si mai fac dude. Dar ideea este clara.

» Post actualizat in 31 Mar 2018 12:03

Dom-le..., duru pe moto..., hai domnule...primavara..,deh, hormonii...puii mei, o sa-i treaca.

» Post actualizat in 31 Mar 2018 12:06

Hai dom-le, ce d-zeu,daca muncesti 8,9,10 ore pe zi, cand iesi cu mobra? Sambata, Duminica. Eu? Pensionar...ies in cursul saptamanii.No..e bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...