Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n-am io bai fie si 9-30

 

 

am discutat cu cativa motoristi dar li se pare ca e prea lunga excursia de maine!

asta probabil datorita faptului ca marea majoritate suntem motoristi de duminica

unii merg maine la marghita pt ca sunt zilele marghitei altii merg la ture mai mici asa de 150 - 200 km ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot acolo? Mai funcioneaza aia? Cat era bila?

Nu mai stiu sigur.Cred ca era vreo 25-30 lei arma si 100 de bile. Dupa erau mai ieftine Hai sa mergem odata da-i in preajma mea de 3-4-5 lei. Ne-am distrat de fiecare data cand am fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu sigur.Cred ca era vreo 25-30 lei arma si 100 de bile. Dupa erau mai ieftine Hai sa mergem odata da-i in preajma mea de 3-4-5 lei. Ne-am distrat de fiecare data cand am fost.

Mah, io nu stiu sigur, vb cu bucu sa vezi daca mai organizeaza aia. Apoi da si tu mai multe detalii, dupa ce vb el cu aia. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine cineva......ceva?......adica noi da....cred ca ajungem pe la petrom v pe clujului pe la 10.30 cel tarziu 11.00.....cine e acolo il luam din zbor.....mergem pe meses.....sau in cluj...vom vedea!........speriatii sa stea acasa!

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Io as baga o tura la sf de saptamana Oradea-Debrecen-Satu Mare- Certeze-Sighetu marmatiei-Baia mare-zalau-huedin- oradea :rolleyes:)) aprox 600km, plecare pe la 8 dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io as baga o tura la sf de saptamana Oradea-Debrecen-Satu Mare- Certeze-Sighetu marmatiei-Baia mare-zalau-huedin- oradea :rolleyes:)) aprox 600km, plecare pe la 8 dimineata.

Daca mergi in Sighet gasesti un restaurant super . Se chiama Casa Jurca .urmaresti indicator de Borsa din centru orasului.Restaurantul nu e ieftin dar este adevarat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor sper sa nu fiu prea offtopic, da de ce nu iesim pana langa Terra la pocket` bike`urile alea pe pista mica? :D am auzit ca saptamana care urmeaza vin si carturile, hai lasam (voi) motocicletele in parcare si ne urcam pe pocket`uri =))) nebunie va jur, am fost azi cu ceva prieteni, f tari chestiile alea mici :rolleyes:)

 

cineva interesat ?:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi in Sighet gasesti un restaurant super . Se chiama Casa Jurca .urmaresti indicator de Borsa din centru orasului.Restaurantul nu e ieftin dar este adevarat.

 

Nu ma dau de pamant, de restaurantul Casa Jurca.

Este bun pe nivel de Sighet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e soare eu ies dar nu ma bag la drum asa lung ca nu am haine de iarna doar costumu ala.. si nu incap multe pe mine.

 

Sunday Day

Plenty of sunshine, but chilly

High 8°C

RealFeel?: 9°C

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai cu noi pe traseu enduro :kiss:

 

Pai la ce zapada si nisip i pe drumul de Stana....e traseu enduro , io m as duce dar nu cred ca pot urca ,Cristi sti ca drumul de Stana e curat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la ce zapada si nisip i pe drumul de Stana....e traseu enduro , io m as duce dar nu cred ca pot urca ,Cristi sti ca drumul de Stana e curat ?

 

nu,dar urc pana unde se poate

vine si Imi

Mesaj completat

nu,dar urc pana unde se poate

vine si Imi

nu ma pot aventura enduro ca nu-mi permit caucioacele(sunt de strada :kiss: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...