Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o iesire careva maine? daca ne permite vremea, bineinteles. ;)

M as duce la un suc la Borsa prin Sighetu Marmatiei , careva ?

Mesaj completat

o iesire careva maine? daca ne permite vremea, bineinteles. :)

M as duce la un suc la Borsa prin Sighetu Marmatiei , careva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont ca 1 decembrie e liber si se anunta 16-17 grade as face o mica plimbare pana la stana de vale. m-am gandit ca e o ocazie speciala, ca nu prea ai sansa sa faci o astfel de excursie cu moto de 1 decembrie. Deci cine s-ar baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont ca 1 decembrie e liber si se anunta 16-17 grade as face o mica plimbare pana la stana de vale. m-am gandit ca e o ocazie speciala, ca nu prea ai sansa sa faci o astfel de excursie cu moto de 1 decembrie. Deci cine s-ar baga?

 

Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,Io,io,io,

 

 

M as duce si luni ca s liber pana la ....departe oricum :D Borsa cred ca duminica nu am ajuns numai pana pe Meses , a fost ceata si nu am mai continuat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Hai ca incet incet se face si trupa de juniori :o :D :D

daca nu-i problema m-oi baga si eu daca se poate din mai incolo dupa ce oi lua carnetu ,motoru pana atunci sper sa doarma in garaj :D ,de aia am vrut sa va anunt din timp ca de aceea imi iau motor sa pot face excursi cat mai multe , cu prieteni cat mai multi si nu in oras in aglomeratia aia, desigur nu m-oi bagat unde nu am locu meu" la junior" ,dupa aia oi creste si eu

Mesaj completat

daca nu-i problema m-oi baga si eu daca se poate din mai incolo dupa ce oi lua carnetu ,motoru pana atunci sper sa doarma in garaj :P ,de aia am vrut sa va anunt din timp ca de aceea imi iau motor sa pot face excursi cat mai multe , cu prieteni cat mai multi si nu in oras in aglomeratia aia, desigur nu m-oi bagat unde nu am locu meu" la junior" ,dupa aia oi creste si eu

ioi iar am facut o boacana nu m-am uitat la data postari acelui quote scz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ies azi putin mai incolo dar nu stiu unde :crack: si la cat

 

Mesaj completat

 

12° C

CloudyNoon

 

 

13° C

Mostly Cloudy1pm

 

 

14° C

Mostly Cloudy2pm

 

 

14° C

Partly Sunny3pm

 

13° C

Mostly Cloudy4pm

 

 

12° C

Rain5pm

 

 

11° C

Rain6pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weather.com

merge si ala pentru asta garantez eu

http://www.wunderground.com/cgi-bin/findwe...uSelect=WEATHER

se intimpla sa fie adevarat in 90% din cazuri, doar in cazul in care se gaseste un vint rebel sa strice prognoza,aduce alti nori, alte povesti cu ochi deschisi in fata ferestrei, in rest e mai mult decat ok!

e simplu de gasit prognoza pentru orice colt a lumi cu acest site

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Budapest Motorbike Festival

 

 

Date: 19-21 March, 2010

 

Opening hours:

19 March, 2010: 10.00-18.00

20 March, 2010: 10.00-19.00

21 March, 2010: 10.00-17.00

 

Venue:

Hungexpo Budapest Fair Centre

H-1101 Budapest, Albertirsai Ăşt 10.

Letters: 1441 Budapest, POB.44.

Pfone: +36-1/263-6000

 

Tickets:

Daily ticket: 1.600 HUF

Discount ticket: 1.100 HUF

Family ticket: 3.200 HUF

 

One ticket can be used once. The family ticket is for two adults and two children under 14. A discount ticket is for a 14-year-old child accompanied by an adult, for pensioners and students with student card. Entrance is free for children under 6 years.

 

How to get there?

By underground no. 2, direct connection by bus no. 100 (earlier "EXPO jĂĄrat") from the Metro terminus "Ărs vezĂŠr tere", or on foot from Metro terminus "PillangĂł utca".

By tram no. 37 from the "Blaha Lujza tĂŠr" respectively.

By car from "Kerepesi Ăşt" from the direction of the city cente

On the domestic lines of VolĂĄnbusz C.Co. Ltd. you can get 50% discount.

 

Parking:

E and V parking site:

200 HUF/hour

600 HUF/4 hours

800 HUF/day

Parking fee must be payed by the exit in E parking site and by the parking machine in Eastern Forum in the V parking site.

 

Albertirsai street:

800 HUF/day

Parking fee must be payed in advance to a parking site guard.

Parking place for motorcycles at Gate III. - Entrance ticket is free on Wednesday!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Stie cineva de ceva adunare sau eveniment moto in Targu Mures, pe la jumatatea lunii martie? Mi-a zis un prieten ca i-a auzit pe 2 bikeri discutand ca merg atunci, ca e ceva acolo. Cine stie detalii este rugat sa posteze. Si daca cineva planuieste sa mearga, sa ne adunam mai multi. Danke schĂśn!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Nu mai iese nimeni ? Duminica cica ar fi vreme buna , nu inspre Cluj unde se anunta ploi. Ramane deci Ungaria sau spre Arad(Vârfuri)

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai iese nimeni ? Duminica cica ar fi vreme buna , nu inspre Cluj unde se anunta ploi. Ramane deci Ungaria sau spre Arad(Vârfuri)

 

La o iesire in Ungaria ma bag si eu.

 

 

Spre Cluj da, ploaie de gropi se anunta.

Culmea e ca imediat ce treci de granita de judet, in Cluj, nu mai e nici o groapa, drumul e ca in palma pana in Cluj-N. Nici macar peticit nu e ca nu au aparut gropi, desi tot drumul s-a facut cam in aceasi perioada si de aceeasi firma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe sensul dinspre cluj spre oradea nu e asa rau...pe sensul invers parca am vazut ceva gropi dar nu e chiar asa bombardament.

Oricum mi-a placut drumul de la Alba Iulia la Alesd. Un pic aglomerat dar bun pana la Turda, apoi o miniautostrada, apoi ceva mai virajat pana la Huedin cu doua benzi pe niste ace de par ceva de genul Piatra Craiului dar cu drum ca in palma, apoi Piatra Craiului care pe sensul dinspre Cluj e bun.

Prin Ungaria nu gasim un drum virajat made in Romania cu asfalt execelent made in Ungaria?

Dar pe circuitul ala de karting de la Arad?

Ma bag si eu la iesiri de weekend pe drumuri acceptabile...id-ul de mess e in profilul meu. Astept invitatii :love:

Editat de doctoroo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...