Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Experienta lui de o viata traita in online (si numai acolo) :))).

 

Kriminale, dupa cum vezi aici se dicuta despre femei. Cum tu esti homosexual nu ai cum sa-ti dai cu parerea, nici pe online si nici in viata reala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloo...inapoi la motovloggheri sau implicam adminii :))

Pai mai gaseste ceva, vreun filmulet, ceva sa comentam de pe margine :)

Nu vezi ca atunci cand nu mai avem material ne luam de Tazmi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Petrica, vorbesti de parca as fi atentat vreodata la virginitatea ta.

 

Pentru metal si Andrei, băieți mi-a făcut plăcere să ma conversez cu voi dar poze nu sunt interesată să văd. Sa ne oprim aici.:)

Puteti face schimb intre voi pentru a vedea cine castiga pariul si puteti rupe suspansul lui Tazmi prin ă confirmă câștigătorul.

 

 

Mr. Goe rullz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

petrica e virgin pe viata, mai ales la minte. Mai arunca si el cu un homosexual in stanga si in dreapta, dar e exact hotu' care striga "hotu'!".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, simtul umorului este apanajul oamenilor inteligenti. Tu, domnisoara, nu--l ai.

Autoironia este cea mai fina forma de inteligenta, aspect pe care, din nou si din pacate pentru tine, nu l-ai sesizat:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica, vorbesti de parca as fi atentat vreodata la virginitatea ta.

 

Pai la virginitatea mea nu aveai cum sa atentezi pt ca nu mai sunt virgin de mult timp. Dar la mataranga mea in mod sigur ai visat.

 

Pentru metal si Andrei, băieți mi-a făcut plăcere să ma conversez cu voi dar poze nu sunt interesată să văd. Sa ne oprim aici. :)

 

Sa stii ca exista si barbati interesati de fete slim, fit sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

petrica e virgin pe viata, mai ales la minte. Mai arunca si el cu un homosexual in stanga si in dreapta, dar e exact hotu' care striga "hotu'!".

 

Kriminale, faptul ca deja esti cunoscut ca fiind homalau ma indeamna sa nu-mi mai pierd asa de mult timpul cu tine. Nu mai ai nici un haz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca exista si barbati interesati de fete slim, fit sau nu.

Pai in cazul in care e slim, se cer 6 beri inainte. 3 ca sa iti faci curaj si 3 ca sa vezi dublu :) Si gata, ai rezolvat si problema asta.

 

S-a mai zis, nu exista femei urate ci doar barbati care n-au baut suficient.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost singur la mare? Sunt o finută,incerc, as putea fi si mai directă de-atat. Ne oprim când vrei tu.

Editat de pasagera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost singur la mare? Sunt o finută,incerc, as putea fi si mai directă de-atat. Ne oprim când vrei tu.

Nope.

Iti dai seama ca un barbat asa bine ca mine e luat demult. De unde si afinitatea pentru tot ce misca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...