Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Daca e vorba de bancnota, gasim... Totusi, mai negociem ceva?

 

Daca e vorba de poet, mai greu. Nu prea ma aseman.

Sa-mi caza berea din mana, nu alta! N-am mai ras de mult cu atata pofta. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

petrica, si cand ma duc la WC scot ceva mai hazliu decat tine.

 

Absolut firesc ceea ce spui tu dar asta este doar pt ca voi homalaii priviti viata printr-o gaura de de cwr. Pentru voi tot ce intra sau iese din cwr reprezinta superlativul.

 

Sunteti asa de tristi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are permis de A, deci clar are peste 18 ani.

 

Pe principiul "dragu' mi-s, fute-m-as!"

Vrei sa spui peste 24. Umbla vorba prin targ ca n-ar mai fi ca pe vremea noastra, A la 18 ani.

» Post actualizat in 16 Jul 2018 20:18

Pana la urma poze clare cu posterioare de Tazmi si pasagera se este? Am deja ceva beri la bord, deci nu ma sperii usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regulamentar banditul, bine ca a postat de la lepșa ca nu apucam sa vad MAN. Mă bucur că si-a reparat-o.

 

Sa revenim la oile noastre.

Am vazut ca Banditul fu la intrunire. Si-a reparat motoreta?

 

 

Editat de pasagera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cati ani are? Mie mi-a lasat impresia ca o arde flower power... pare ca are doar 50 lei de in buzunar pe weekend.

 

Ca de obicei esti neam de traista cu discutiile astea despre bani, pic de stil nu ai. Nu-ti mai bate tu caputzul despre cate lovele am eu, mai bine strange banutii aia cu care voiai sa ma trimiti in Africa ca sa-ti iei o motoreta din secolul asta, nu saracia aia de F3. Oricum banii pentru mine e un hobby :laugh:

 

Ontopic: Tazmi s-a apucat de motovlog din poligon. Obiectivul ei principal este sa faca vlog, nu sa se dea cu motoreta :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accident evitat la mustata...experienta si-a spus cuvantul echipamentul si-a facut treaba...intrebarea mea e....ce credea ca obtine cu acea limitare?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei esti neam de traista cu discutiile astea despre bani, pic de stil nu ai. Nu-ti mai bate tu caputzul despre cate lovele am eu, mai bine strange banutii aia cu care voiai sa ma trimiti in Africa ca sa-ti iei o motoreta din secolul asta, nu saracia aia de F3.

 

Ha ha ha, saracia de F3... uita-te cati o patesc cu de astea noi pe injectie si plang pe langa ele. Carburile le dau jos oricand, le curat, le pun la loc si merge motoreta. Mie imi place sa fiu independent, sa nu depind de altii ca sa-mi repar agregatul.

 

Oricum banii pentru mine e un hobby :laugh:

 

Cand ai asa de putini ii pui bine, faci colectie. Cine are cheltuie...

 

Ontopic: Tazmi s-a apucat de motovlog din poligon. Obiectivul ei principal este sa faca vlog, nu sa se dea cu motoreta :what:

 

Discutia era despre posteriorul ei, nu despre motivele pt care face vlog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tutorial: Cum sa deschizi un topic la accidente

Bai ce intro are si il mai cheama si Nutzi :)))))) moartea fetelor, face sex de il ustura fundul

 

 

Eu n-am vz decat ca depasesc pe linie continua si trecere de pietoni... Daca a mai si franat cu spatele fix pe marcaj cred ca merita punctaj maxim! De penalizare si puncte amenda.

Bai, cred ca toti vlogärii astia sunt facuti de-o mama (eroina, ca s-au inmultit :P ). Ilustrarea zicalei " cine stie face, cine nu stie ii invata pe altii cum sa faca!" :crack:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei, cu tine nu am căzut la pace pentru ca te-ai suparat. Sper sa iti treaca până te însori. Dacă Nu, aia e.

 

Eu nu m-am suparat. Cat despre insurat...sunt om serios, deci nu ma insor:).

Chestii interesante vad ca nu prea scrii, motor ioc, macar curu' arata-l. Fii fata de comitet:))

 

Si convinge-o si pe Tazmi! :crack:

 

 

 

Ca de obicei esti neam de traista cu discutiile astea despre bani, pic de stil nu ai. Nu-ti mai bate tu caputzul despre cate lovele am eu, mai bine strange banutii aia cu care voiai sa ma trimiti in Africa ca sa-ti iei o motoreta din secolul asta, nu saracia aia de F3. Oricum banii pentru mine e un hobby :laugh:

 

Ontopic

: Tazmi s-a apucat de motovlog din poligon. Obiectivul ei principal este sa faca vlog, nu sa se dea cu motoreta :what:

 

Paulynos, oare de ce am eu impresia ca saracia de f3 face pipilica si acum pe multe italiene?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei dragule, esti cum sa zic... ca sa vezi ca tin la tine si vreau sa fii serios adica sa te însori in viata asta, daca la tine asta înseamnă seriozitatea, iti propun scenariul următor. Te duci pe pagina lui Tazmi, ii faci un compliment, nu trebuie sa fie specific de tipul imi place mult fundul tau ci poate fi voalat, imi placi, imi place ceva la tine... ca sa nu sperii fata si sa ramai neinsurat.

Si dupa pasul asta cand mai capeți curaj (deși la voi curajul este direct proportional cu nr berilor consumate din ce observ..o tara de fricosi daca ar fi sa judecăm după afirmațiile de mai sus.

.ceea ce e alarmant ca aveti o varsta si aveti si burta ca bere si nu s-a aprins niciun led până acum..) o s-o înviti la un suc , ii iei un plus de jucărie cu care sa faca următorul vlog samd.

Pentru ca sunt femeie de comitet iti spun toate astea, ai mai multe sanse sa te însori cu tazmi decat sa imi vezi mie...Cum ii zice...fundul.

Succes!

Editat de pasagera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei dragule, esti cum sa zic... ca sa vezi ca tin la tine si vreau sa fii serios adica sa te însori in viata asta, daca la tine asta înseamnă seriozitatea, iti propun scenariul următor. Te duci pe pagina lui Tazmi, ii faci un compliment, nu trebuie sa fie specific de tipul imi place mult fundul tau ci poate fi voalat, imi placi, imi place ceva la tine... ca sa nu sperii fata si sa ramai neinsurat.

Si dupa pasul asta cand mai capeți curaj (deși la voi curajul este direct proportional cu nr berilor consumate din ce observ..o tara de fricosi daca ar fi sa judecăm după afirmațiile de mai sus.

.ceea ce e alarmant ca aveti o varsta si aveti si burta ca bere si nu s-a aprins niciun led până acum..) o s-o înviti la un suc , ii iei un plus de jucărie cu care sa faca următorul vlog samd.

Pentru ca sunt femeie de comitet iti spun toate astea, ai mai multe sanse sa te însori cu tazmi decat sa imi vezi mie...Cum ii zice...fundul.

Succes!

 

Io cred ca Petrica are dreptate si esti naspa :alcy:

In numele tuturor barbatilor din Ro cu burta de bere imi cer iertare ca-ti insultam simtul vizual:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...