Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Petrica, sunt in gândurile tale observ. Nu ai loc de altceva? Nu am stiut ca am oprobiul populației vorbesti in cunostinta de cauza ma gandesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scapa Metal turma daca e ceva :)))

Om de sacrificiu. Cu 3 beri, mai mult de un "Salut coae!" si o strangere de mana ferma, nu scoate aia de la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca initiator al discutiei despre poponeata lui Tazmi, ma vad obligat sa ii multumesc colegului care a pus clipul cu ea in pijamale. Nu este chiar edificator, dar merge. Metal a zis bine, dupa doua, trei beri merge. Rugamintea este sa posteze un video cu ea in care sa ne satisfaca prozaicul interes legat de posteriorul dansei. Evident, cineva trebuie ca ulterior sa puna link-ul aici, ca sa vada si ochisorul meu. :))

Intrebare: De ce se culca cu casca pe capatana?

Accidentul baiatului cu cbr-ul: in general, f4, cat si f4i au ciclistica buna, te fac sa pari bun chiar daca esti submediocru. Practic se inclina singure. Dar cum plm sa mergi pe un drum nenorocit prin sate cu peste 100?

 

 

Aloo...antepostatorii! Pai ce faceti ma nene? Vreti sa se supere fata si sa nu ne mai arate curu'?

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul baiatului cu cbr-ul: in general, f4, cat si f4i au ciclistica buna, te fac sa pari bun chiar daca esti submediocru. Practic se inclina singure. Dar cum plm sa mergi pe un drum nenorocit prin sate cu peste 100?

 

Pai pe acolo se invata sa mergi boss, daca esti motociclist adevarat. Nu ca papagalii aia care invata sa mearga in alte locuri fara masini pe contrasens. E la fel si cu mersul noaptea, sau pe ploaie, sau pe Lepsa. etc.

 

 

Toti papitoii incepatori si-o flutura in fata celoralti ca ei sunt adevarati si merg in orice conditii, nu ca basinosii figuranti.

 

... Si toti ei sunt aia care isi rup mufarina dupa cum putem admira. E ceva normal oricum :D

 

 

Au ajuns F4-urile si Horneturile un fel de 316 Pisicuta ale motocicletelor la cat le tavalesc astia...

Editat de LimpTA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa nu mi te adresezi cu boss, decat daca o faci in gluma. Altfel imi displace total.

 

La cum am vazut eu segmentul de drum din video, baiatul ar fi trebuit sa aiba jumatate din km/h pe care ii avea. Mai ales daca e si incepator (aici nu stiu, imi dau cu presupusul).

 

Si da, f4 si Hornet sunt extrem de intalnite tocmai pentru ca sunt fiabile, iarta multe si nu sunt scumpe. Acuma na, daca esti complet antitalent, te mai si tavalesti.

 

Raman la parerea mea. Nu a fost vorba de ghinion ci de....mai bine ma abtin ca sa nu jignesc ::))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa nu mi te adresezi cu boss, decat daca o faci in gluma. Altfel imi displace total.

Pai tocmai ca in afara de glumit, nu e ca si cand facem ceva serios pe aici fiind un topic de p.ulit vloggeri penibili.

 

 

 

La cum am vazut eu segmentul de drum din video, baiatul ar fi trebuit sa aiba jumatate din km/h pe care ii avea. Mai ales daca e si incepator (aici nu stiu, imi dau cu presupusul).

Ai dreptate, dar din nou, nota serioasa a disparut demult, nu e ca si cand invata vreunul ceva din astea. Ba din contra eu observ ca mai rau se ambitioneaza.

 

 

 

Si da, f4 si Hornet sunt extrem de intalnite tocmai pentru ca sunt fiabile, iarta multe si nu sunt scumpe. Acuma na, daca esti complet antitalent, te mai si tavalesti.

cel mai probabil pt ca tot sunt rupte-n furci de proprietari gen baietii veseli

 

 

Dupa cum ziceam cel mai bine e ca "echipamentul si-a facut bine treaba", "fierul se repara, tu sa fii sanatos", "R1 nu iarta", "nu te lua dupa hateri" ... mai ziceti voi :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica, sunt in gândurile tale observ. Nu ai loc de altceva?

 

Nu te flata singura.

» Post actualizat in 13 Jul 2018 11:12

Ca initiator al discutiei despre poponeata lui Tazmi, ma vad obligat sa ii multumesc colegului care a pus clipul cu ea in pijamale. Nu este chiar edificator, dar merge. Metal a zis bine, dupa doua, trei beri merge. Rugamintea este sa posteze un video cu ea in care sa ne satisfaca prozaicul interes legat de posteriorul dansei. Evident, cineva trebuie ca ulterior sa puna link-ul aici, ca sa vada si ochisorul meu.

 

Sunteti niste oameni rai, Tazmi se apropie de gusturile mele la femei. Adica m-as impreuna cu ea si fara sa beau cateva beri...

 

Intrebare: De ce se culca cu casca pe capatana?

 

Aici trebuie sa fiu un gentleman si sa tac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Stefan, pfai cat de good timing. Pai eu stiu destui baieti care abia il asteapta pe motorbike :D ...... practic sa le transmita live cat de baiat de treaba e :D

 

Eu zic sa stai potol flacau ca bajetu e pus pe smardoiala....cu unu rupt de beat care nu prezenta pericol...dar e pus...

» Post actualizat in 13 Jul 2018 11:15

Avea dreptate Satan Klaus ala....a evoluat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vede cineva "tentativa" de a arunca in el cu ceva? Intreb... ca eu nu vad.

Oricum, sa te intorci ca sa ameninti un alcoolic rupt in gura ca suni la politie, mi se pare aberant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Limp Ta - corect, iti dau dreptate.

Personal intru pe topicul asta just for fun. Si pentru poponeata lui Tazmi, normal:).

 

Acum stii cum e, fiecare cioara isi apara puii, dar un f4, pus la punct, iti poate da multe senzatii faine. Sigur, trebuie sa si stii ce sa faci cu el..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa stai potol flacau ca bajetu e pus pe smardoiala....cu unu rupt de beat care nu prezenta pericol...dar e pus...

» Post actualizat in 13 Jul 2018 11:15

Avea dreptate Satan Klaus ala....a evoluat...

O sa pastrez un moment de reculegere si nu o sa mai postez azi pe topic... Imi e rusine ca stau in aceeasi tara cu asta.

 

 

 

"te-am deranjat cu ceva? te-am deranjat cu ceva" "ba tu ba tu ba tu"

 

Doamne ce penibil e sa fii millenial...

 

ac3.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 51 de pagini si de viteji care fac motovloguri, eu tot nu inteleg ce rost are aceasta maniera de "exprimare artistica". Cine naiba e interesat sa-l vada pe altu' cum merge cu motoru' prin trafic? Cine le da motolabarilor dreptul sa pozeze in invatatorii mersului pe doua roti? Daca ar fi ceva facut cu filmari din calatorii, locuri de vizitat, peripetii adevaratae (dar nu cazaturi aiurea in trafic) as mai zice, dar asa mi se pare o mare laba trista vlogareala din Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 51 de pagini si de viteji care fac motovloguri, eu tot nu inteleg ce rost are aceasta maniera de "exprimare artistica".

Attention whore-ing, victimizare si perspectiva zecilor de mii de euro ce vor veni din viu-uri si click-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca Selena Gomez castiga aproape 500000 de euro pentru fiecare postare pe Instagram, pokemonii motorizati merita sa viseze la cateva zeci de mii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Attention whore-ing, victimizare si perspectiva zecilor de mii de euro ce vor veni din viu-uri si click-uri.

 

Ca sa faci bani din motolaba vlog trebuie sa ai content de calitate, nu sa te uiti la un bezmetic care isi da cu parerea despre cum e cu motociclismul. Astia de la noi iau eventual cateva sute de dolari, daca ii iau si p-aia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Noi stim ca e tovarasul tau si o sa te creasca in spiritul motovloggerelii (mai ales ca ti-a facut si motoreta vedeta), dar daca tot te apuci, macar fa ceva original, fara sa sune a script de la Capatos, cu executie ca a Crudutei, promovat de Antena 3, produs de Gadea si de Badea.

Ce motocicleta mi a facut vedeta si nu stiu eu? Eu cu motorbike m am intalnit de 2 ori. La testul niken si azi in brasov.

Eu am zis ca omul e ok in realitate, spre deosebire de altii care ataca gratis. Nu fac niciun vloging , dar daca stiu ca te enerveaza o sa ma apuc special doar pentru tine.

 

Imi place la maxim hatereala asta ieftina a voastra. Scriu si eu ceva aici si ma trezesc cu cativa ciumpalaci care ma jignesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un proverb : daca te bagi in albie, te mananca porcii.

Daca tot te vezi cu ei , fa-o si tu la ceas de seara , mai dupa o capita asa......

 

:lol:

E normal sa ne intalnim toti avand in vedere ca brasovul e un oras mic si ne adunam toti in acelasi loc uneori. Si eu i am dat lui motorbike candva un coment (la primele lui clipuri ) ca dramatiza foarte mult :)). Dar de aici pana la alte discutii e alta treaba. Editat de Klaus Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io v.am zis!

 

Daca intreaba de mine, sa.i ziceti ca sunt baiat de comitet.

 

As imparti un cort cu ea la o intrunire. Chit ca imi da ghionturi cand sforai si tot e afacere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si da, f4 si Hornet sunt extrem de intalnite tocmai pentru ca sunt fiabile, iarta multe si nu sunt scumpe. Acuma na, daca esti complet antitalent, te mai si tavalesti.

 

Da' astea care iarta multe nu trebuiesc inclinate ca sa vireze ca le ia vertiju', nu? Cum pana mea sa vina un viraj spre tine si s-o tii dreapta de parca ai avea rotite ajutatoare?!? Si sa puna @petre poza cu gumele alea pe care intentiona sa le schimbe zilele trecute, sa vedem daca sunt patrate! :P

Cat despre tazmaniana ce sa zic, ori n-a gasit-o petre-cu-punct pe aia din pijama, ori era dublura ei cu posteriorul cambrat pe mobra, ori pantalonii aia fac minuni!

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...