Sari la conținut

Accident Sibiu


RedRat
 Share

Postări Recomandate

Cum? tocmai accidentul asta este fara poza?

Ca sa incepem cu ce e mai important, riderul este dupa cate am putut afla nu are nimic care sa-i puna viata in pericol.

neacordare tipica de prioritate, intersectia este cam aiurea, o evit pe cat posibil. e greu de iesit, da in strada ff intens circulata, lumea forteaza iesirea.

 

acc-str-strandului-2.jpeg

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca este riderul ok! Wow, a luat motoreta pe capota la propriu! Oare cum a reusit?!

Probabil nu a acordat prioritate si motociclistul a intrat in el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cate accidente am vazut mai incercati sa calculati dinamica unui accident?

orice e posibil.

masina a facut stanga iar riderul venea pe drum principal, drept, imediat dupa semafor, viteza nu a fost astronomica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neh...cand a vazut masina si posibilul deznodamant , riderul a agatat mobra cu bocancii de sub scarite , cand a ajuns in dreptul masinii a apasat pe ea cu toata forta si apoi cand sa faca flic sau flac , ca nu mai stiu , a asezat frumos motocicleta pe capota , apoi el so rostogolit de 7 ori .

:what:

 

ce prostie.. nu ai cum sa te apesi pe mobra daca ai bocancii sub scarite bre.. faci push PE ele daca vrei sa ridici agregatu in aer..

buna miscare oricum.. iti ia cateva incercari dar cand iese e spectacol.

 

sanatate riderului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce prostie.. nu ai cum sa te apesi pe mobra daca ai bocancii sub scarite bre.. faci push PE ele daca vrei sa ridici agregatu in aer..

buna miscare oricum.. iti ia cateva incercari dar cand iese e spectacol.

 

sanatate riderului!

Tu chiar nu-ti dai seama ca omul a fost ironic?

 

:lol: :lol:

Aceiasi reactie am avut si eu:)))

 

Sanatate riderului! Apropo de comentariul tau, cativa dupa accident cam in stilul asta o sa explice ca au facut de au scapat cu viata:D:D, adica multi au superputeri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa pagube, viteza de impact a fost destul de mica, partea "haioasa", daca poti spune asa, este ca s-au intrunit conditiile/variabilele ca moto sa ramana pe masina iar riderul sa treaca peste fara sa aiba de suferit. Stau sa ma intreb daca profesionistii (cascadorii), dupa cate incercari reuseau sa faca asta ?!?

Bine ca s-a terminat cu bine ... doar sperietura ...sper din tot sufletul !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...