Sari la conținut

scutere SYM


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Daca tot vrei sa ai ultimul cuvant,macar scrie corect gramatical,astfel ca tu sa ai doar continut de calitate.Sunt topicuri,nu topice. :)

M-as bucura daca,scuza-ma ca-ti spun,nu ai incerca sa inveti cam pe toti,peste tot unde postezi ca,asa cum procedezi tu e corect,restul e de cacao.

 

Mi se pare mie sau inflamezi cam pe unde treci? :)

 

Editat de Kristian K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sandu07 - Eu nu am mai văzut atâta obstinație în a striga pe toate gardurile o experiență neplăcută.

Toată lumea a înțeles nefericirea care te-a lovit, este foarte clar că nu-i vei uita vreodată, dar devine obositoare insistența ta în a reacționa la fiecare postare de pe acest topic (etalând la infinit cât de mult te deranjează reprezentanții din România ai acestei mărci).

Din perspectiva mea, orice altă postare de-a ta, pe acest topic - ca să fie clar! - care face iarăși referire la nemulțumirea ta, ar trebui să fie filtrată de administratori.

Asfalt uscat!

Editat de pierrotlefou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, foxbat a spus:

Moderarea este responsabila pentru un forum de calitate! Atentie!

 

 

Atentie la neatentie!:clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Kristian K a spus:

Daca tot vrei sa ai ultimul cuvant,macar scrie corect gramatical,astfel ca tu sa ai doar continut de calitate.Sunt topicuri,nu topice. :)

M-as bucura daca,scuza-ma ca-ti spun,nu ai incerca sa inveti cam pe toti,peste tot unde postezi ca,asa cum procedezi tu e corect,restul e de cacao.

 

Mi se pare mie sau inflamezi cam pe unde treci? :)

 

Iarta-ma. Intentia mea ai inteles-o. Nu era in niciun caz sa-ti aduc suparare.

Daca te uiti in jur, cam toti nu iau nicio atitudine la nesimtire si prostie. Nici macar sa atraga atentia la derapaje.

Cred ca nu e mare lucru sa nu stai indiferent - nu doare dar ajuta!

Nu stiu unde am spus ca asa cum procedez eu este corect (incerc insa sa invat din greseli) 100% dar asta cu "de cacao" cu siguranta nu am spus. A, daca cineva "Se simte vizat" -poate il ajuta sa calibreze calitatea informatiei.

Eu vreau sa invat de la useri "Grei"( @eneos, tng, cezar, luv etc) care sunt buni pe domeniul lor. Evindent ca nu ma  astept sa invat de la ei fizica cuantica ci despre motociclete, mecanica, electrica etc.

Daca e prea mult zgomot, informatia buna se dilueaza si se pierde.

 

Despre inflamare - se poate sa fie asa - am alergie la rautate si prostie - dar ma tratez. :). Oricum pare ca se doreste imunizarea celor care nu inghit rahaturi, nu ?

 

 

uite-acum ti-am dat si eu de lucru - ai de curatat posturile nelegate de topic (atat ale mele cat si cele care ti-au fost semnalate mai sus ca neconforme, gen haitareala.

 

scuze, spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e cazul sa-mi spui tu ce am de facut,la capitolul asta stiu eu mai bine.Nu obisnuiesc sa cenzurez si sa sterg ce e postat in general,din dorinta de curatenie... :)

Nu e cu suparare,dar cand mai multi vad ca ceea ce faci tu e flame,atunci nu (mi) se mai pare doar,e cam certitudine..

Treaba cu cacao,nu am spus ca-ti apartine,am spus ca oricine citeste ce postezi asta vede.Deci imi apartine.Iti place teribil sa sucesti firul unuei conversatii sau afirmatii astfel ca,ceea ce rezulta sa te faca sa cazi in picioare.

Cred ca va trebui sa-ti schimbi atitudinea de falsa smerenie cu masca de elev-invatacel.Asta doar in favoarea ta.

Sper sa nu-ti aduca suparare vorbele mele.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.02.2024 la 9:10, ENEOS a spus:

Ești în gașca foxbat-ului, n-are voie să comenteze decât posesorii?!?

Posesori și..tu

La 25.02.2024 la 13:25, pierrotlefou a spus:

@sandu07 - Eu nu am mai văzut atâta obstinație în a striga pe toate gardurile o experiență neplăcută.

Toată lumea a înțeles nefericirea care te-a lovit, este foarte clar că nu-i vei uita vreodată, dar devine obositoare insistența ta în a reacționa la fiecare postare de pe acest topic (etalând la infinit cât de mult te deranjează reprezentanții din România ai acestei mărci).

Din perspectiva mea, orice altă postare de-a ta, pe acest topic - ca să fie clar! - care face iarăși referire la nemulțumirea ta, ar trebui să fie filtrată de administratori.

Asfalt uscat!

Daca sunt provocat răspund.ce nu înțelegi din partea asta?

Editat de Kristian K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ie bune simurili astea ?...ca am pierdut sirul citirii ...nu de alta da o sa iau si eu carnetu si as vrea unu de 50 acolo ...sa am cu ce sa ma fatzai .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, pierrotlefou a spus:

Atunci ramai pe topicul ca sa te joci cu cercul. Desi, esti mai degraba cu circul.
Succesuri!

Au grijă băieții de pe șanț sa nu mă lase singur.n au nici o treabă cu subiectul dar aruncă și ei o vorbă amestecata cu coaja de bostan si saliva.pareroligi din aia care nu au treabă dar ei le știu pe toate și trebuie să arate asta

Eo n are noroc sa dețina cavasachi fabricat de kymco

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.02.2024 la 7:44, sandu07 a spus:

Bobiță,in ce calitate comentezi aici,ești posesor de sym, sau doar un zlătar căruia îi place să se bage in seamă?

Șoul e in curtea lu' dumneavoastră

Eu mă înscriu pe lista nemulțumiților care au avut experiențe deloc plăcute cu importatorul sym.nu suntem putini,dar eu sunt mai vocal in online

Sunt foarte multi care nu or sa mai facă greșeală de a cumpăra un alt scuter sym de la ei,sau un scuter sym.

Eu vândut bine în trecut.acum s au lămurit aia mai inteligenți cum e treaba cu sym.se penalizează singuri după fomismele arătate în relația cu clienții și în garanția de 24000km cu agenții economici.care la unii e de 4 ani fara limita de km,la ei sunt 24k că nu îs siguri de calitatea fiarelor de unică folosință .deja aia care au cumpărat sym pentru livrări s au reorientat după încetarea garanției la fiare unde au 4 ani garanție

De ce ăștia nu pot sa acorde garanție?

Pentru că fabrica pe vapor...calitate mai buna că Piaggio 🤣🤣🤣

 

1. Nu ma lua cu "Bobita" ca nu ma cunosti, nu te cunosc, dar nu iti permit.

2. In general sunt un fan al stilului "de pe Dambovita", dar doar cand e un jargon finut al unei persoane educate. Tu emani doar agramatism, nesimtire si tupeu. Atat. Punct.

3. Am avut maxiscutere: SYM, KYMCO, MBK (Yamaha), Honda plus cateva mopede (Honda + chinezarii). Ca idee in 17 ani de dat pe 2 roti, 16 i-am petrecut pe scutere. Nu sunt un apostol al scuterelor SYM, dar sunt o alternativa excelenta la cele "de marca".

4. Este o vorba romaneasca: cand 2 sau mai multi iti spun sa te duci acasa ca esti beat, e mai bine sa te duci. Trage singur concluziile.

 

Editat de Ovidiu M
.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, sandu07 a spus:

Eo n are noroc sa dețina cavasachi fabricat de kymco

Hopa, văd că trecem la următorul nivel al obsesiei.

Așa cum ți-am sugerat, ia-ți circul și joacă-te pe topicul ăsta care-ți stă la suflet.

Eu mă opresc aici.

Succesuri! Maxime!

Editat de pierrotlefou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.02.2024 la 7:44, sandu07 a spus:

 

Șoul e in curtea lu' dumneavoastră

Eu mă înscriu pe lista nemulțumiților care au avut experiențe deloc plăcute cu importatorul sym.nu suntem putini,dar eu sunt mai vocal in online

Sunt foarte multi care nu or sa mai facă greșeală de a cumpăra un alt scuter sym de la ei,sau un scuter sym.

Eu vândut bine în trecut.acum s au lămurit aia mai inteligenți cum e treaba cu sym.se penalizează singuri după fomismele arătate în relația cu clienții și în garanția de 24000km cu agenții economici.care la unii e de 4 ani fara limita de km,la ei sunt 24k că nu îs siguri de calitatea fiarelor de unică folosință .deja aia care au cumpărat sym pentru livrări s au reorientat după încetarea garanției la fiare unde au 4 ani garanție

De ce ăștia nu pot sa acorde garanție?

Pentru că fabrica pe vapor...calitate mai buna că Piaggio 🤣🤣🤣

Citește printre rânduri.....

Mwuahaha!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ha, acum am vazut topicul. Nici la Vespa nu se face diagnoza la scuterele vechi. Or fi facute si astea pe China.

 

In alta ordine de idei, cand gresesti grupul de tura :) da te prezinti onorabil

 

420189626_10159530864041786_2847698908773304296_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am reusit sa fac la unul 2008. A si am mai dat si bani, dupa care mi s-a explicat ca indicatorul meu de probleme ABS s-a aprins, dar eu nu am ABS. Asa ca nu am nici o problema.

Ia sa mai bagam o poza

sym.png

Editat de nobike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...