Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut.pt .bazil si black-v-am pus azi la posta cd-ul cu manualul.sa-mi spuneti si mie daca l-ati primit.cand ne vom intilni dati cate o bere da din aia buna!!heineken. :angryfire:

 

 

Heineken !!! sa traiti :angryfire: :angryfire: ;)

 

dau de stire cand primesc CD-ul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.pt .bazil si black-v-am pus azi la posta cd-ul cu manualul.sa-mi spuneti si mie daca l-ati primit.cand ne vom intilni dati cate o bere da din aia buna!!heineken. :angryfire:

 

 

cristi multam,astept.....ne intalnim sa bem berea aia la cheful MCTrust, in TM?

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reintrat tarziu. in legatura cu cartea tehnica de la vulcan. ma intereseaza si pe mine tare mult. daca va faceti timp trimiteti/mi si mie la moxzal@yahoo.com pleaaaaaaaaaaaaase. :angryfire: ma revansez daca am ocazia.

motorul e luat de la tomina si are cateva chestii care trebuie puse la punct ptr care imi cam trebuie cartea aia, mai ales ca is cam agemeniu la capitolul asta.

mai nou tre sa ii schimb si releul. daca aveti idee pe unde gasesc si cat costa. :angryfire: sau exagerez?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reintrat tarziu. in legatura cu cartea tehnica de la vulcan. ma intereseaza si pe mine tare mult. daca va faceti timp trimiteti/mi si mie la moxzal@yahoo.com pleaaaaaaaaaaaaase. :angryfire: ma revansez daca am ocazia.

motorul e luat de la tomina si are cateva chestii care trebuie puse la punct ptr care imi cam trebuie cartea aia, mai ales ca is cam agemeniu la capitolul asta.

mai nou tre sa ii schimb si releul. daca aveti idee pe unde gasesc si cat costa. :angryfire: sau exagerez?

 

ok! vedem cum facem in legatura cu manualul tehnic (trebuie mai intai sa intru eu in posesia lui)...dar pentru asta te rog sa iti completezi cat mai multe date la PROFILE...ex.: oras, ce tip de vulcan ai...ok?

cat despre releu de incarcare nu stiu ...poate tot la Tomina sa incerci, bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi. am primit cartea tehnica. raman dator.

cu restul datelor scuze, nu am apucat. de fapt abia invat utilizarea blogului asta.

am un vulcan din 97, barukan. numerele is deocamdata de leasing, o sa le completez eu dupa ce il inregistrez.

de rest, cum spuneam, is cam agemeniu. dar dispus sa invat :crack:

mersi din nou ptr carte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratilor o intrebare... Care aveti tobe goale dati un sfat. La a meu cand e in frana de motor da rateuri la greu de parca trag cu mitraliera dupa pietoni :crack: . Unii spun ca e dusa vreo membrana de carburator, altii zic ca e normal sa dea rateuri in frana de motor. Acuma eu ce drecu sa mai cred? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cristi68p,merci pt CD.....v-a ajunge la cei care au nevoie.

B.

 

 

Si eu iti multumesc , deja am distribuit si altcuiva manualul....raman dator. :crack: :crack: :crack:

 

Bazil, mersi de CD.

 

Care il vrei din Buc vii cu CD sau cu bere. AWD, pt tine e gratis mah. (da si tu un semn maine de la serviciu daca mergi sa platesti rata.

 

Cu placere :funny:

 

daca mai sunt doritori sa trimita PM, asfalt uscat tuturor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E normal sa fie asa, mai ales ca nu ai calibrat nici carburatorul dupa ce ai pus tobe goale. Ce, inainte sa pui tobe goale nu-ți dadea rateuri deloc?

 

Intr-adevar dadea rateuri si inainte dar dupa ce i-am pus tobe goale carburatoarele au fost date jos, spalate, reglate,sincronizate, etc... Ideea ca am mai vazut la altii si ziceau ca nu le da rateuri nici in frana de motor. Sustineau ca au tobe goale. Apoi nu mai inteleg nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...