Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

bravo,interesant lucrat,e primul 800cc pe care-l vad customizat.

 

B.

 

Mai uite unul, ce-i adevarat, mai putin radical cum e predecesorul.

Singurul lucru care imi place la asta sunt tobele: Vance and Hines Cruzers...sper ca pana la 15 noiembrie sa am si eu in posesie unele (daca nu or fi astea, vor fi Silver Tailuri).

post-263-1159131518_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Mai uite unul, ce-i adevarat, mai putin radical cum e predecesorul.

Singurul lucru care imi place la asta sunt tobele: Vance and Hines Cruzers...sper ca pana la 15 noiembrie sa am si eu in posesie unele (daca nu or fi astea, vor fi Silver Tailuri).

 

Bestial esapament intr-adevar.

L-ai comandat pe net sau cum il faci rost?

Prin primavara ma batea si pe mine gandul la modelul asta dar nu am aflat inca cum le-as putea aduce in ro. Te rog sa-mi spui si mie cum ai facut.

Multumiri!

Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motomarket.La Romana.Oricum,ce gasiti pe ebay,sunt tot Highway Hawk,adica ce aduc astia de la Motomarket.. Plus ca daca le luati de pe ebay si depasesc valoarea de 50 euro,platiti si vama.Si mai costa si transportul,vreo 40-50 $,ca nu sunt chiar usoare...!Adica ajungeti cu costul final tot cam ca unele noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am avut incotro, nu luasem inca moto de la Silvia.....mai caut, da' zici ca n-a auzit nimeni de comenzi pt Vulcan.... :peace:

 

 

Apropos de comenzi avansate...si eu am nevoie de unele pt VN de 1500 model SE din 94. Care stiti pe undeva dati un semn de viata :) .

 

http://www.highwayhawk.com/ si comandati prin Moto Market, cei de la Romana sau de pe Bulevardul iuliu Maniu vizavi de Cora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand eu Kawa meu si daca cel care o cumpara nu are nevoie de ele(comenzi) avansate, atunci il trimit la voi, nu va avantajeaza asa????

 

 

 

 

 

Lupule sa te ajute Dumnezeu ca bune comenzi am mai luat de la tine, "numai eu stiu cat m-au durut gleznele"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand eu Kawa meu si daca cel care o cumpara nu are nevoie de ele(comenzi) avansate, atunci il trimit la voi, nu va avantajeaza asa????

Lupule sa te ajute Dumnezeu ca bune comenzi am mai luat de la tine, "numai eu stiu cat m-au durut gleznele"

si eu vreau sa-l vand pe al meu

cam cvat putem sa luam pe ele

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e mai Zaha "airbrach"?ai vrut sa zici airbag?hahahaha.....sau airbrush?

B.

ASA SE SCRIE MAI DOMNULE

SCUZE

ZAHA

 

ce e mai Zaha "airbrach"?ai vrut sa zici airbag?hahahaha.....sau airbrush?

B.

RECOMANDA UN PRET PT MOTORUL MEU

ZAHA

post-7936-1160040314_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok! vedem cum facem in legatura cu manualul tehnic (trebuie mai intai sa intru eu in posesia lui)...dar pentru asta te rog sa iti completezi cat mai multe date la PROFILE...ex.: oras, ce tip de vulcan ai...ok?

cat despre releu de incarcare nu stiu ...poate tot la Tomina sa incerci, bafta!

 

 

salut Sile, frate...

 

ce mai faci, omule..n-am mai avut timp sa mai intru pe aici..nici tu n-ai mai dat nici un semn de viata..ce naiba...chiar eram curios..ce motor ti-ai luat..trimite-mi si mie o poza, doua , acolo...sa-l admir si io ..(sper ca ti-ai luat, nu... :D :P ;) )..

 

..am facut cateva plimbari cu motoru', cea mai lunga :alba iulia - vaslui ...de atunci.. :D :D ..abia de curand am reusit sa termin cu procesul de inmatriculare..am si eu numar mic..VS 03 KVT..DIN PACATE, concediu mi-am luat abia de ieri..si se cam duce vremea frumoasa..

 

in alta ordine de idei..as vrea si io manualul ala tehnic, daca se poate,..vulcanu meu stii care e.. :baldy: ..si inca ceva..mai e inca un prieten de-al meu din Vaslui care si-a luat tot un vulcan de 750..

 

...astept si eu vesti de la tine..in rest, toate cele bune..

 

Claudiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE RAPID ESTI MAI DOMNULE

UITA NISTE POZE DE DETALIU

ZAHA

APRIPO CE PARERE AI DE INTRUDERUL DE 1500

 

 

 

 

Eu am incercat si la 4.000 si tot n a vrut nimeni, asta este.

Pacat, caci este o motocicleta, de care kiar nu vreau sa scap in sensul rau :)

 

Nici cu un avans nu a vrut nimeni, asa ca poate ai tu mai mult noroc, Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis sa incerc(4000 banii jos) sa nu-mi para rau ca nu am facut tot posibilul sa cumpar o alta bijuterie de moto... ce sa-i faci??

 

Am spus ca nu skimb aceasta bijuterie decat daca gasesc un HD, am gasit dar se pare ca nu este momentul de vanzare:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...