Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

drace, cand apari prin Bucale cu vaporu dupe tine da si tu un semn de viata ca te facushi scump la vedere. :wink:

E omu' plecat in tarile reci si trebe sa faca revizia ca a facut nr de kilometri, si nu are cum sa ajunga in tara.

 

Pana la urma la United Motors vin, ca nu am altundeva se pare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bah, mi-l dai si mie sa-l incerc? Daca-l dau pe jos, il cumpar.

Garantez ca dupa una suta metri cu VN2000 nu-ti va mai placea VN800-le. Torqoholismul e boala grea si se ia repede. Cred c-o sa-l dai jos intentionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit Sorine, ca nu ar fi primul VN2000 pe care sa fi mers. Puteam sa-mi iau monstruletul asta aproape oricand, dar nu am vrut. Ce dracu sa fac cu el prin traficul nostru cel de toate zilele...macar vulcanetele de 800 e mana cereasca, manca-l-ar tata de bondarel slim ce este el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: United Motors e singurul service autorizat Kawasaki din tara? Trebe sa fac revizia tehnica la un VN 2000 rapid, si nu am chef sa bat drumul pana la Bucuresti.

Cum pot afla daca sunt serviceuri autorizate Kawasaki si in alte orase?

 

 

motorul e in garantie?

se pare ca UM este importator oficial,dar nu cred ca are exclusivitate....cred ca poti face revizia si in Brasov:

 

Motto Brasov

Showroom

Addr: b-dul Iuliu Maniu 33

Tel: 0268 / 474 055

Email: office@motto.ro

www.motto.ro

 

Service

Addr: Str. Scolii 8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intampin urmatoarea problema. Mi-am luat un un bec motovision dar nu reusesc sa deschid farul ca sa-l schimb. In carte scrie ca se desface cele 2 suruburi laterale. Bun..asa am facut dar mai tine in ceva undeva sus si nu-mi dau seama in ce exact si nu vreau sa-l fortez (daca nu-i cazul). Deci... raman dator :D celui care are 2 minute sa posteze exact cum se deface farul. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ramane cel mult o buza din tabla care tine, am desfacut farul de la Vulcanul unui prieten, retin ca s-a desfacut usor. Oricum inauntru este o incurcatura totala de cabluri, o fi agatat vreunul.

 

Va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut, printre altele:

 

- suport oglinda dreapta VN800 - cel care se imbina armonios cu paharelul de lichid de frana. preferabil doar suportul

- maneta frana VN800

- scarite originale (sau nu), preferabil doar cele de pe dreapta (pilot + pasager)

- un far de VN800 din care imi trebuie doar rama

 

Daca are careva prin dulap chestiile de mai sus, PM va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa intelegem ca te-ai dat pe jos, ai?

 

de doua ori intr-o luna, pe aceeasi parte. noroc ca n-apucasem sa repar nimic.

 

adaug la lista si semnalizarea dreapta spate, a mea e cam zgariata.

 

apropo, lupule alb, tu parca ajutai oamenii sa-si aduca "pese" de prin state, e normal sa ma coste transportul 150 de dolari si taxele 40 de dolari, pentru niste piese de 103 dolari? de pe bikebandit.com. Niste banditi.

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de doua ori intr-o luna, pe aceeasi parte. noroc ca n-apucasem sa repar nimic.

 

adaug la lista si semnalizarea dreapta spate, a mea e cam zgariata.

 

apropo, lupule alb, tu parca ajutai oamenii sa-si aduca "pese" de prin state, e normal sa ma coste transportul 150 de dolari si taxele 40 de dolari, pentru niste piese de 103 dolari? de pe bikebandit.com. Niste banditi.

 

data viitoare ia de pe ebay, este transportul mai ieftin.

doi la mana, parca mai am niste scarite in garaj, daca legionaru nu vine sa le ia, ca se face jumatatea de an, sunt ale tale.

cat despre semnale am unele in plus, dar negre, de drifter

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut, printre altele:

 

- suport oglinda dreapta VN800 - cel care se imbina armonios cu paharelul de lichid de frana. preferabil doar suportul

- maneta frana VN800

- scarite originale (sau nu), preferabil doar cele de pe dreapta (pilot + pasager)

- un far de VN800 din care imi trebuie doar rama

 

Daca are careva prin dulap chestiile de mai sus, PM va rog.

 

Daca vrei, iti pot da eu oglinda dreapta cu totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ba, ca tu mi-ai dat VN-ul meu, si nu l-ai dat pe jos, l-ai pus sa pasca ceva iarba. Si nici macar nu a fost vina ta.

VN ala de 2000 nu e al tau si nu cred ca tre sa-l dea careva pe jos. Cand ajungi in Buc, ca dum tre sa ma duc sa-mi iau muncitorii la casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...