Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu credeam ca dupa vestile nasoale din ultimul timp ( andu si rontz ) ma poate face ceva sa zambesc ori sa rad.

chestia asta m-a facut. urmariti-o pana la sfarsit . the website is down!

http://fr.youtube.com/watch?v=BcQ7RkyBoBc

 

am murit de ras cu desktopu ala ...

 

da sa dea dracu ... chiar era rapid baiatu ala ...rezolva tot ... si cand a fost cu mailu sa nu restarteze serveru nenorocitu la sters :disappointed:)) ... se misca super repede ... si el si computeru si sa dea dracu nu stiam ca are acces la atatea kesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti - scena trafic...

 

"De zi cu zi. In orashul meu

Inca o saptamana.

Inca un weekend.

A venit si toamna. Si ploile.

S-au tampit si mai tare cretinii in trafic.

Dar daca saptamanile trecute am avut parte doar de incidente periculoase care m-au facut sa realizez ca pot sta linistit la stop si ma poate face un imbecil cu un Audi praf, zilele trecute am avut parte si de ceva momente amuzante.

Joi am vazut o scena geniala.

De la Podul Marashesti spre Budapesta, strada cu o singura banda paralela cu linia de tramvai.

In general, jmecherii merg pe linie.

De data asta, in fatza mea, o printzesa cu o mashinuta superba (imi scapa marca, dar arata spectaculos), mergea ca toata lumea cu 2 km/h, dar in stilul ei, cu cativa centimetri pe linia de tramvai, desi avea loc o gramada in dreapta.

Apare si tramvaiul. Claxon. Inca unul. Inca unul.

Printzesa impasibila isi continua mersul de melc fara sa schitzeze macar ca ar vrea sa elibereze linia sau ca, macar, ar interesa-o ca sta tramvaiul dupa ea, ca asteapta oamenii. Ea vorbea la telefon si se dadea cu gloss.

Momentul de senzatie s-a petrecut cand vatmanul si-a luat avant si i-a zburat gratzios oglinda laterala! Ea, shocata, mai da si sa-si deschida portiera si sa o infiga in tramvai.

Incepe sa tipe, sa-si intinda capul pe geam ca o lebada.

"*Nenorocitule! Te dau in judecata! Tu stii, ma, cat costa mashina asta*?"

Vatmanul deschide si el usha lui si ii spune cu o voce ireal de calma:

"*Papushe, cauta-ma tu la depou, intreaba acolo de Nea Vasile. Si daca nu iti dau io banii pe oglinda, poate iti dau baietzii o m**e, sa mai mergi si altadata pe linie, la mishto*".

Blocaj total..."

 

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o zi criminala, in care lui Mos Craciun toate i-au mers prost: I s-au imbolnavit 4 pitici, 3 reni au racit, sania s-a rupt, a ramas fara bautura si a venit si soacra-sa in vizita, seara, suna la usa un ingeras cu un brad imens de craciun. "Ce sa fac cu bradul Mosule?" intreaba ingerasul. Si de atunci exista traditia cu ingerasul infipt in varful bradului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un moldovean, un oltean si un ardelean stateau la un foc de tabara si se laudau. moldoveanul:

- acu 2 saptamani a coborat un urs de pe munte si a atacat oile la stana, a rupt cainii... am sarit la el, ne-am luptat, da' l-am omorat cu mainile goale.

olteanul:

- ma, eram la coasa si a sarit din ierburi o vipera sa ma muste... am prins-o in zbor, am decapitat-o cu o muscatura, si i-am scuipat capul dooj' de metri mai incolo.

ardeleanul nu zicea nimica, numa' statea tacut acolo avand grija sa nu se stinga focul. Din cand in cand mai rascolea jaratecul cu p_la...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Într-un compartiment de personal, prin Ardeal. Trenul cam pustiu, coridoarele goale, glasul roților de tren monoton. Un cetățean singur într-un compartiment, cufundat în gînduri. Trenul opreÂşte într-o gară Âşi în compartiment intră un alt cetățean, cu un picior de lemn. Dă binețe Âşi cade Âşi el pe gînduri. Mai trec vreo două gări. Primul ocupant ciocăneÂşte discret în piciorul de lemn:

- Apăi, domnule dragă, nu vă fie cu supărare, frasin îi?

Posesorul, după un moment de chibzuială:

- Ba!

LiniÂşte. Mai trece o gară.

- Paltin îi?

- Ba!

- Fag îi?

- Ba!

- Stejar îi?

- Ba!

- Gorun îi?

- Îi.

- Apăi, daca-i gorun, îi fain, că nu amorțăÂşte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...