Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Ai dreptate aici , dar 95% vina scuteristului ... nu tu echipament de protectie , nu tu numar pe scuter ... practic era o bomba pe 2 roti :)) ...

 

Nu a lovit doar SUV-ul ... a mai lovit o masina mica , daca va uitati atenti ... s-a luat dupa el :)) ... cred i-a dat o mama de bataie serioasa

eu zic ca e de vin complet el..ala cu SUV-ul a semnalizat..si cel cu masina mica avea prioritate..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se pare ca nu e la noi in tara (dupa numerele de inmatriculare). Deci se umbla si pe afara fara echipament, fara casca, ... si fara numar. Si cu mult tupeu (a fugit de la locul accidentului).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa numerele de inmatriculare e in Rusia. Din punctul meu de vedere, clar e vina scuteristului, in intersectie se baga pe dreapta, atinge masina care filmeaza si intra in masina din fata lui, care era logic ca urma sa faca dreapta, doar e pe banda de dreapta. Oricum e genul slaparilor de la noi , deci nu e mare paguba :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

Sa mute cineva mizeria asta la Fun. Aici e Motociclist in Romaia-->Accidente...

Ce ti se pare asa funny aici ? Si mai usor cu aceste comentarii ca o sa provoci scandal pe aici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am descarcat(doar asa l-am putut viziona)ca dupa 50 se secunde sa-l sterg.ce banalitate,ttitlul topicului iti lasa impresia ca ar fi ceva sf....iar acum te intreb @dinu ce ti se pare asa de rar!?asa interesant!?ca eu nu vad nimic.

 

Ps nici macar funny nu e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

L-am descarcat(doar asa l-am putut viziona)ca dupa 50 se secunde sa-l sterg.ce banalitate,ttitlul topicului iti lasa impresia ca ar fi ceva sf....iar acum te intreb @dinu ce ti se pare asa de rar!?asa interesant!?ca eu nu vad nimic.

1 ) Mai rar vezi scuteristi prin oras fara casca ... nu mai zic de restul echipamentului

2 ) Lipsa numarului scuterului

3 ) Nesimtirea de care a dat dovada tanarul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 ) Mai rar vezi scuteristi prin oras fara casca ... nu mai zic de restul echipamentului

2 ) Lipsa numarului scuterului

3 ) Nesimtirea de care a dat dovada tanarul ...

nu stiu unde traiesti tu dar chiar nu pot sa fiu de acord nici cu 1,nici cu 2 si nici cu 3,ba mai mult e o normalitate,sau ma rog,exceptand zona in care traiesti tu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

nu stiu unde traiesti tu dar chiar nu pot sa fiu de acord nici cu 1,nici cu 2 si nici cu 3,ba mai mult e o normalitate,sau ma rog,exceptand zona in care traiesti tu.

Nu ma ascund ca traiesc la tara ... dimpotriva , ma mandresc cu acest lucru` :) ! La mine in comuna , nu exagerez ... sunt vreo 200 - 250 de scutere in toate cele 7 sate ce alcatuiesc comuna . Aici mai rar vezi scuteristi cu casca ... :D ! La oras , e alt mediu , politia este mai raspandita si multi isi iau strictul necesar ( casca macar ) ...

In video-ul acesta , scuteristul pare mai degraba neinteresat de viata celor din jurul lui , expunandu-se la un pericol foarte mare :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma ascund ca traiesc la tara ... dimpotriva , ma mandresc cu acest lucru` :) ! La mine in comuna , nu exagerez ... sunt vreo 200 - 250 de scutere in toate cele 7 sate ce alcatuiesc comuna . Aici mai rar vezi scuteristi cu casca ... :D ! La oras , e alt mediu , politia este mai raspandita si multi isi iau strictul necesar ( casca macar ) ...

In video-ul acesta , scuteristul pare mai degraba neinteresat de viata celor din jurul lui , expunandu-se la un pericol foarte mare :|

Uite,eu traiesc la oras...si pot spune acelasi lucru.se neglijeaza echipamentul complet.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti se pare asa funny aici ? Si mai usor cu aceste comentarii ca o sa provoci scandal pe aici .

Mai bine ai scoate boldul ala de la text ca imi scoti ochii...

 

1 ) Mai rar vezi scuteristi prin oras fara casca ... nu mai zic de restul echipamentului

2 ) Lipsa numarului scuterului

3 ) Nesimtirea de care a dat dovada tanarul ...

Mestere, tu nu traiesti "la oras", nu?! E plin de d-astia prin Bucale, stai linistit...

 

LE Acu' am vazut postul tau urmator. Si m-am lamurit de ce ti se pare filmuletu' asta ceva de pus pe forum. Eu sunt satul de cocalari d-astia de oras.

 

PS Chiar nu trece niciun moderator p-aici?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...