Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

attachicon.gifanarchistcookbook2000.pdfMi-am adus aminte, cand eram in liceu si eram cam necopt ma tot gandeam la diverse tipuri de distractii. Atunci am dat peste anarchist cookbook pe care am citit-o in intregime dar nu am apucat sa ma apuc de ceva.

A incercat cineva vreun proiect d-asta?? Atasez pdf

Dupa liceu te-ai inscris la Scoala de militieni ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca o aveam de ceva ani prin garaj, cam curg lichidele din ea , claxonul vajaie in loc sa sune , saua e un pic roasa , m-am hotarat sa o vand acum .

 

Motivul vanzarii e foarte clar . Vreau sa trec la o categorie superioara ! :-L

 

Puteti suna linistiti . Primul venit , primul servit . Cu garantie interplanetara .

 

original.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu' pe bune : cate secole diferenta sunt intre japonezii astia si .... noi ?

 

Ei pe ce planeta au trait ? Au baut apa vietii sau apa mintii sau care e explicatia ? Cu ce viteza evolueaza natia asta ?

Acum aproape 60 ani le dispareau orasele cu totul, intr-o secunda ... Acum sunt varful tehnologiei ...

 

( noua in 20 ani ne-a disparut toata industria...daca ati uitat . Cu ceva vreme in urma ne bucuram ca a reinviat Pegas . Ma rog , intr-o forma microscopica..)

Editat de RobertAmbrozie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A , am uitat : 28.500 km , primul proprietar in Romania , import din Italia de la un japonez pensionar , consumabile perfecte , carbuni la electromotor ( adica un fel de bujii ) schimbati la reprezentanta ( am factura in japoneza ) .

 

Cand sta la semafor , deschide furca fata si devine triciclu :) Cred ca asa s-a lovit nitel clacsonu' .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala e GoPro?.Uite aici.Asta e facut de mine :crack: :crack:

 

Al tau n-are rol de echilibru al greutatii corpului pe viraje, singurul plus oferit de versiunea folosita este este mobilitatea cu care poti tine casca cu totul, asta din cauza snurului.

.

.

..

 

Parerea mea.. gen. :)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca o aveam de ceva ani prin garaj, cam curg lichidele din ea , claxonul vajaie in loc sa sune , saua e un pic roasa , m-am hotarat sa o vand acum .

 

Motivul vanzarii e foarte clar . Vreau sa trec la o categorie superioara ! :-L

 

Puteti suna linistiti . Primul venit , primul servit . Cu garantie interplanetara .

 

original.jpg

Pai daca vrei sa o vinzi mai repede pune si tu o poza ,2

Editat de emy15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu' pe bune : cate secole diferenta sunt intre japonezii astia si .... noi ?

 

Ei pe ce planeta au trait ? Au baut apa vietii sau apa mintii sau care e explicatia ? Cu ce viteza evolueaza natia asta ?

Acum aproape 60 ani le dispareau orasele cu totul, intr-o secunda ... Acum sunt varful tehnologiei ...

 

( noua in 20 ani ne-a disparut toata industria...daca ati uitat . Cu ceva vreme in urma ne bucuram ca a reinviat Pegas . Ma rog , intr-o forma microscopica..)

aia muncescf.f.f.f. mult, majoritatea efortului depus este in directia muncii, au un cult pentru asta, pasiune.

mananca putin, beau putin (au o gena care-i face muci dupa 2 beri sau una, nu mai stiu exact) si fuck f.f.f.f putin - nu depun prea mare efort in aceste directii, nu-i intereseaza nici cat ne intereseaza pe noi basitu'

gen http://www.slate.com/blogs/xx_factor/2013/10/22/celibacy_syndrome_in_japan_why_aren_t_young_people_interested_in_sex_or.html

 

la noi e cam invers.

depunem o groaza de efort sa ne facem muci, sa punem mana pe o chizda (nu neaparat si reusim, da' depunem efort), sa ne distram - si nu mai ramane mare lucru ca sa muncim.

Io azi sunt la servici mahmur, dupa 3 ore de somn - cat de productiv sunt eu fata de un japonez?

 

so... question answered.

Iar va recomand articolu - e si funny si trist in acelasi timp, depinde cum vrei sa privesti lucrurile.

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si fuck f.f.f.f putin - nu depun prea mare efort in aceste directii, nu-i intereseaza nici cat ne intereseaza pe noi basitu'

gen http://www.slate.com/blogs/xx_factor/2013/10/22/celibacy_syndrome_in_japan_why_aren_t_young_people_interested_in_sex_or.html

poi... o punem de o asociatie de intrajutorare a amaratelor alea de pe acolo care-s private de bucuriile vieti???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e ca-s private mai - nu le intereseaza, nu vor... 45% dintre femei nu vor sex/relatii vs 25% barbati.

deci ai 75% barbati care vor sa futa 55% din femei - gen 3 tipi la 2 gagici.

asa ca in afara de cazul in care ai vrea sa-i ajuti pe baieti sa se simta bine... ;)

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e ca-s private mai - nu le intereseaza, nu vor... 45% dintre femei nu vor sex/relatii vs 25% barbati.

deci ai 75% barbati care vor sa futa 55% din femei - gen 3 tipi la 2 gagici.

asa ca in afara de cazul in care ai vrea sa-i ajuti pe baieti sa se simta bine...

upss...

atunci... o lasam moarta.

naspa este ca daca nu se mai reproduc astia ce ne facem de motorete peste niste ani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia muncescf.f.f.f. mult, majoritatea efortului depus este in directia muncii, au un cult pentru asta, pasiune.

mananca putin, beau putin (au o gena care-i face muci dupa 2 beri sau una, nu mai stiu exact) si fuck f.f.f.f putin - nu depun prea mare efort in aceste directii, nu-i intereseaza nici cat ne intereseaza pe noi basitu'

gen http://www.slate.com/blogs/xx_factor/2013/10/22/celibacy_syndrome_in_japan_why_aren_t_young_people_interested_in_sex_or.html

 

la noi e cam invers.

depunem o groaza de efort sa ne facem muci, sa punem mana pe o chizda (nu neaparat si reusim, da' depunem efort), sa ne distram - si nu mai ramane mare lucru ca sa muncim.

Io azi sunt la servici mahmur, dupa 3 ore de somn - cat de productiv sunt eu fata de un japonez?

 

so... question answered.

Iar va recomand articolu - e si funny si trist in acelasi timp, depinde cum vrei sa privesti lucrurile.

Ei sunt productivi , creativi , rigurosi , perseverenti , finantati. Si nici nu mai vor sex & drink & drunk . Bun .

 

Se gandesc , proiecteaza , construiesc si produc industrial chestii ultra SF pe care le vor vinde lumii intregi pe dolari si euro , bani cu care vor cumpara petrol si alte resurse pe care ei nu au sansa sa le aiba pe insulele lor .

 

DAR noi suntem chiar in halul asta de departe incat nici macar o fabrica de mobre in 2 timpi nu mai avem ? Nici macar suruburi si piulite nu producem .

Cred ca nici macar cuieeee ! Cred ca nici macar camere de aer pentru anvelope de scuter ! Intelegeti cat de mare e diferenta ???? Cum a fost posibil sa se ajunga aici ? In mijlocul Europei , intr-o tara care avea mai multi ingineri decat femei frumoase ( si femei frumoase avem destule , cine stie cunoaste:) vorba poetului ) .

Intreb , nu dau cu parul .

Editat de RobertAmbrozie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...