Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Buna ziua! Numele meu este George Marin si sunt negociator la Politie trimis sa discut cu tine. Ce s-a intamplat? De ce te-ai urcat pe acoperis la supermarket?

    - O astept pe nevasta-mea!

    - Hai sa discutam pana vine ea… Nu ar fi cazul sa faci vreun gest necugetat… Nu te arunca, iti promit ca vom rezolva orice problema…

    -Nu ma arunc domn’le! N-auzi ca o astept pe nevasta-mea? Lasa-ma in pace!

    -Pai acolo sus?

    -Da! Aici sunt in siguranta! Vine cu masina!

 

 

 

O femeie discuta cu o prietena despre sotul ei:

- I-am spus ca nu mai stau cu el si ca bag divortul dupa care am iesit in gradina sa ma linistesc

- Si el ce a spus? intreaba curioasa prietena

- Pai dupa cateva minute am auzit o bubuitura…

-Vai Dumnezeule. Doar nu s-a impuscat?

-Nu… a deschis o sampanie mizerabilul…

 

 

 

L-am sunat pe amicul meu aseara:

- Sotia mea inca nu a ajuns acasa si mi-e urat sa stau singur. Pot dormi la tine in noaptea asta?

- Ma tem ca nu, amice… imi raspunse. Am companie si oricum sunt sigur ca intr-o ora ea va fi deja acasa.

- Poate chiar doua! se auzi pe fundal o voce din camera alaturata.

 

 

 

 

Două blonde privesc cerul:

- Uite, a căzut o stea, pune-ți o dorință.

- Vreau ca în loc de buric să am o priză, de la care să pot încărca oricând telefonul.

- Tu ești proasta?

- De ce?

- Dorințele nu trebuiesc spuse cu glas tare!

 

 

http://ebancuri.net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cabinetul unui psihiatru. Se deschide usa si intra un barbat, in patru labe cu ceva in gura.

Psihiatrul: – Vai! Cine a venit la noi? O pisicuta?

Barbatul se tiraie pina in coltul cabinetului. Doctorul il urmareste.

- Un catelus?

Barbatul trece cu mina pe langa perete si se taraie in celalalt colt. Doctorul nu renunta:

- Ah! Cred ca e un arici! Nu? O broasca testoasa? Barbatul scoate un cablu din gura si zice:

- Auzi, ma mai freci mult la cap sau ma lasi sa iti instalez internetul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de mine,eu personal am vazut mobra aia in realitate, m-am intalnit cu el pe drum,inainte de oradea cu vreo 15 km.vroia sa facem o liniuta pana la oradea ,nu prea am dat mult interes pe el. era cand fugea cu 230 dupa mine :crack: .sincer eu m-am temut sa nu pica pe bucati motocicleta aia in trafic si l-am lasat sa treaca.apoi m-am bagat in peco la intrare in oradea.era si el acolo.el s-a bagat sa alimenteze DAR ma intrebat pe mine daca nu pot cumva sai platesc vreo 2 litri de benzina?! am zis ca asa ceva nu exista :eek: . ca are nevoie de benzina sa ajunga in oradea. mai aveam 200 metri pana in oras :rusinica: .... din roata din spate lipsea o bucata cat un pachet de tigari,era pus ceva manson in loc la bucata aia,si era cu camera+ ca lipsea lacatil din lant,avea ceva inprovizati facut cu o sarma.... nu m-ia venit sa cred ce vad si cu cine vorbesc... ahhh dah,si m-ia spus ce sta in oradea,in rogerius (cartier) dar el habar nu avea ca e in intrare in oras.a vrut sa facem combinatie ca mai da 200 euro,ca a lui e de 750

» Post actualizat in 07 Sep 2014 22:11

pe atunci avea nr la motor ,bine asta a fost amu vreo 4-5 luni.... bine ca mai traeste,ma mir CUM???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...