Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Ingenios! Un bărbat i-a înlocuit nevestei rujul cu super glue: "În sfârșit, am parte de liniște"

“Din păcate, sexul oral nu mai e ce-a fost, iar când vine maică-sa în vizită, trebuie să stau eu de vorbă cu ea, în loc să le las pe ele să trăncăne în bucătărie."

» Post actualizat in 24 May 2015 16:54

"Geologii spun că, în urmă cu milioane de ani, continentul american s-a rupt de Europa fiindcă îi era jenă de Eurovision"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

cam ieftin a scapat...

sau poate mai urmeaza da au taiat baietii filmarea...

oricum nota 10 pentru atitudine.

ce bou...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, bine ! Eu tot nu inteleg ce mai voia ala cu "i've kids"... Motociclistul e de vina, bineinteles ! :crack:

Io am inteles ca ala vrea sa zica ca are kids si ca se uita la ei :) Adica o intors capu de la drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff... Cea mai mare tampenie pe care am auzit-o vreodata. "Ma doare in c*r ca intru pe contrasens, ca va omor pe voi, eu ma uit la copii in timp ce merg cu masina." Si dupa faza cu sticla aruncata clar nu-l mai iertam. Cred ca nici ei nu l-au iertat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am inteles ca ala vrea sa zica ca are kids si ca se uita la ei :) Adica o intors capu de la drum.

nope, eu am inteles ceva de genul am copii in masina deci am voie sa omor oricati motociclisti ca este precedent in New York si legea americana da dreptate agresorilor cu 4 roti, de preferat in jeepane...

eu unu il calcam pe cap. rau.

I don't care. de doua ori a specificat ca nu-i pasa, altuia de ce draqu sa-i pese?

cat tupeu jegos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nope, eu am inteles ceva de genul am copii in masina deci am voie sa omor oricati motociclisti ca este precedent in New York si legea americana da dreptate agresorilor cu 4 roti, de preferat in jeepane...

eu unu il calcam pe cap. rau.

I don't care. de doua ori a specificat ca nu-i pasa, altuia de ce draqu sa-i pese?

cat tupeu jegos...

Poti sa ai un autobuz cu copii. Nu ai dreptu sa iei ochii de la drum. Oricum ai dreptae. El zice de 2 ori ca nu ii pasa. Dupa ce o luat casca in figura nu o mai fost asa de cocos:)

Mai mult nevasta-sa .

 

Merita calcat in picioare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...