Sari la conținut

Vand Kawasaki Gtr1400


Postări Recomandate

Vand Kawasaki Gtr 1400 an fabricatie 2016! 

Revizia facuta recent  la 100106km.

Impecabila din toate punctele de vedere, o motocicleta corecta. Anvelopele sunt in stare  buna.Funcționează ireprosabil cu un istoric service DOAR la reprezentanta Kawasaki Paris(verificabil in sistem) lucru dovedit prin facturi de peste 10.000euro. 

Service efectuat uneori si din 2000km in 2000km! Parbrizul este ELECTRIC AUTOMAT. 

Incalzire in mansoane din fabrica.

Una dintre cele mai sigure motociclete prin sistemele  K-ACT (franare combinata) si KTRC (controlul tractiunii) si ABS.

Toate cele 3 cutii originala Kawasaki!

Transmisie cardan.

KEYLESS GO!

Computer de bord

Senzori de presiune in roti

Etc.

Tel: 0767779914
Pret: 9450€

locatia: Barlad

IMG_0260.jpeg

IMG_0259.jpeg

IMG_0263.jpeg

IMG_0264.jpeg

IMG_0268.jpeg

IMG_0271.jpeg

IMG_0273.jpeg

IMG_0274.jpeg

IMG_0280.jpeg

IMG_0282.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Completeaza toate datele lipsa ale anuntului tau,altfel va fi sters.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, bikerboy86 a spus:

Vand Kawasaki Gtr 1400 an fabricatie 2016! 

Revizia facuta recent  la 100106km.

Impecabila din toate punctele de vedere, o motocicleta corecta. Anvelopele sunt in stare  buna.Funcționează ireprosabil cu un istoric service DOAR la reprezentanta Kawasaki Paris(verificabil in sistem) lucru dovedit prin facturi de peste 10.000euro. 

Service efectuat uneori si din 2000km in 2000km! Parbrizul este ELECTRIC AUTOMAT. 

Incalzire in mansoane din fabrica.

Una dintre cele mai sigure motociclete prin sistemele  K-ACT (franare combinata) si KTRC (controlul tractiunii) si ABS.

Toate cele 3 cutii originala Kawasaki!

Transmisie cardan.

KEYLESS GO!

Computer de bord

Senzori de presiune in roti

Motocicleta este import Franta. Toate documentele pregatite pentru inmatriculare.

Tel: 0767779914
Pret: 9450€

locatia: Barlad

IMG_0260.jpeg

IMG_0259.jpeg

IMG_0263.jpeg

IMG_0264.jpeg

IMG_0268.jpeg

IMG_0271.jpeg

IMG_0273.jpeg

IMG_0274.jpeg

IMG_0280.jpeg

IMG_0282.jpeg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 06.01.2024 la 16:06, bikerboy86 a spus:

 

IMG_0271.jpeg

 

care-i smecheria ca se vopsesc cu negru interioarele unor litere/cifre?

 

eu la majoritatea persoanelor de etnie rroma care s-au intors acasa am vazut chestia asta

 

nu e ilegal, ni ti se ia talonul ?? ....sau in viata asta niste riscuri trebuie asumate??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, apriliacluj a spus:

care-i smecheria ca se vopsesc cu negru interioarele unor litere/cifre?

 

eu la majoritatea persoanelor de etnie rroma care s-au intors acasa am vazut chestia asta

 

nu e ilegal, ni ti se ia talonul ?? ....sau in viata asta niste riscuri trebuie asumate??

Salut! Nu e vopsit nimic, motocicleta este import Franta, placutele de inmatriculare sunt conforme cu standardele tarii din care provine! 

Cat despre masura suspendarii certificatului de inmatriculare (daca se constata o neregula) se presupune ca ar trebui sa fie pusa in circulatie motocicleta,doar ca aceasta motocicleta are toate actele pentru inmatriculare in RO,  nu circula nimeni cu ea pe drumurile publice! Sper ca aceste lamuriri sa te linisteasca 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, bikerboy86 a spus:

Sper ca aceste lamuriri sa te linisteasca 

multumesc de lamuriri!

si ardelean fiind, sunt linistit din nastere, si conform ADNului :)

 

Acum 1 oră, bikerboy86 a spus:

 Nu e vopsit nimic,

interiorul primei litere din DX nu e vopsit cu negru??

si a treia cifra din 160 sau 168  (ca nici nu-mi dau seama cat o fi exact), nu e tot vopsit cu negru?

 

Acum 2 ore, bikerboy86 a spus:

.... placutele de inmatriculare sunt conforme cu standardele tarii din care provine! 

nu-mi vine sa cred ca asta e standardul in Franta, ca interiorul numerelor  si literelor sa fie umplute cu negru!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, apriliacluj a spus:

multumesc de lamuriri!

si ardelean fiind, sunt linistit din nastere, si conform ADNului :)

 

interiorul primei litere din DX nu e vopsit cu negru??

si a treia cifra din 160 sau 168  (ca nici nu-mi dau seama cat o fi exact), nu e tot vopsit cu negru?

 

nu-mi vine sa cred ca asta e standardul in Franta, ca interiorul numerelor  si literelor sa fie umplute cu negru!!!!!!!!!!!!!!

Nu stiu daca iti vine sa crezi sau nu dar uite ca asa a circulat motocicleta asta in ultimii 7 ani pe strazile Parisului.

Am atasat certificatul de inmatriculare cu data primei inmatriculari a unicului proprietar pe care l-a avut motocicleta!

 

IMG_0273.jpeg

IMG_0272.jpeg

IMG_0271.jpeg

IMG_0269.jpeg

IMG_0281.jpeg

Sau poate cei din show room-ul din care am cumparat motocicleta intervin asupra placutei sa nu mai poti circula cu ea. Ar putea fi o varianta si asta.

Cert este ca eu nu am

intervenit asupra placutei de inmatriculare si nu vad rostul sa fac asta. Care ar fi ideea? Atat timp cat motocicleta nu are asigurare valabjla si cartea barata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede clar că umplutura din buclele caracterelor e o mâzgăleală! Caută pe google imagini cu plăcuțe franțuzești și ai să vezi că nu arată așa.

Acum 16 minute, bikerboy86 a spus:

poate cei din show room-ul din care am cumparat motocicleta intervin asupra placutei sa nu mai poti circula cu ea

Sau fostul proprietar când le-a lăsat-o, aproape sigur a fost făcut pt a împiedica ieșirea în trafic cu agregatul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce este posibil! Motocicleta a fost dusa de proprietar la buy back, in reprezentanta Kawasaki de unde am cumparat-o eu. Poate asa se procedeaza ca sa nu mai poti circula cu ea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, bikerboy86 a spus:

...Poate asa se procedeaza ca sa nu mai poti circula cu ea..

atunci se da jos numarul si gata.

 

1 oră în urmă, bikerboy86 a spus:

Nu stiu daca iti vine sa crezi sau nu dar uite ca asa a circulat motocicleta asta in ultimii 7 ani pe strazile Parisului.

si nu a fost oprit niciodata in trafic :)

 

 

 

asta a fost intentionat mazgalit pt a evita amenzi de radare, amenzi de roviniete, sa fuck the system, etc, umila mea parere

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, apriliacluj a spus:

asta a fost intentionat mazgalit pt a evita amenzi de radare, amenzi de roviniete, sa fuck the system, etc, umila mea parere

Cunoscand ce se intampla pe acolo, iti confirm banuiala ta: este o incercare de a faulta radarele.
Politia (tot de acolo) nu tolereaza genul asta de smecherii, deci ma surprinde ca ar fi circulat atata vreme cu ilegalitatile alea.
Insa avand in vedere ca acolo nu exista ITP pentru motociclete, un mijloc de control a fost sarit. Ca la masini, este o abatere grava daca mergi asa la controlul periodic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, pierrotlefou a spus:

..
Insa avand in vedere ca acolo nu exista ITP pentru motociclete, un mijloc de control a fost sarit. Ca la masini, este o abatere grava daca mergi asa la controlul periodic.

Cica s-a bagat si la ei ITP-ul,mi-au spus colegii unui forum francez a unei marci moto,pe care activez.

Ca nu le place lor,e altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Kristian K a spus:

Cica s-a bagat si la ei ITP-ul,mi-au spus colegii unui forum francez a unei marci moto,pe care activez.

Ca nu le place lor,e altceva.

Abia la sfârșitul anului trecut au reușit să-l introducă, după lupte seculare cu comunitatea moto. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iegzakt. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Salut!

 

Ai idee, a fost revopsită aripa față ?

Trebuia sa aibă colantele KTRC.

Mă rog, dacă nu a fost troznită astea sunt amănunte nesemnificative.

GTR ul este o mobră care duce sute de mii de km dacă are mentenanța făcută la timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, l.u.v said:

Salut!

 

Ai idee, a fost revopsită aripa față ?

Trebuia sa aibă colantele KTRC.

Mă rog, dacă nu a fost troznită astea sunt amănunte nesemnificative.

GTR ul este o mobră care duce sute de mii de km dacă are mentenanța făcută la timp.

Daca!...Istoria cu numerele din numar:rolleyes: nu este tocmai linistitoare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, l.u.v a spus:

Salut!

 

Ai idee, a fost revopsită aripa față ?

Trebuia sa aibă colantele KTRC.

Mă rog, dacă nu a fost troznită astea sunt amănunte nesemnificative.

GTR ul este o mobră care duce sute de mii de km dacă are mentenanța făcută la timp.

Salut! Din informatiile pe care le am eu nu a fost implicata in vreun incident aceasta motocicleta! Pun la dispozitie istoricul service al motocicletei. Lasa-mi un mesaj pe whatsapp 0767779914

Acum 12 ore, Lup69 a spus:

Daca!...Istoria cu numerele din numar:rolleyes: nu este tocmai linistitoare....

Ce anume te nelinisteste? 
JKBZT40CCA026089 aici aveti seria de sasiu pentru mai multe verificari ,motocicleta are service regulat in reprezentanta Kawasaki pe care il detin si il pun la dispozitie. Contactati-ma pe whatsapp 0767779914

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu fi matale nelinistit,aici se discuta pe topicul de vanzare caci e forum,nu olx. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Kristian K a spus:

Sper sa nu fi matale nelinistit,aici se discuta pe topicul de vanzare caci e forum,nu olx. :)

Eu sunt extrem de linistit si incerc sa va linistesc si pe voi,sa nu mai creati suspiciuni nefondate potentialilor cumparatori. Daca exista intrebari ofer clarificari,ca tot suntem pe forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...