Sari la conținut

CF 450 MT ......cu si despre .


Postări Recomandate

Salve ! 

 

Mno ...mi-as dori sa fac acilea un topic cu si despre un chinez de care eu is destul de incantat . 

Inca nu am terminat nici macar rodajul ...dar m-am plimbat oleaca , si spre surprinderea mea am prins atat asfalt de capitala , cat si nisip/macadam/pamant . 

Cu skilul meu de gasca impaiata ....ma declar multumit ....chiar daca mi-e dor de un 4 in linie ....

Fiabilitate ....la anu pe vremea asta ...pana atunci apa , paie .si ....ce mai era  ?:scratch:

O sa las cateva pozne cand o sa ma descurc cu telefonul ....

Puristii e bine veniti ....ca si ei e uameni  

 

 

cf 3.jpg

cf 2.jpg

cf.1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stăpânești sănătos și fara evenimente.

 

Foarte multi sunt incantati de jucăria asta și numai cuvinte de lauda au la adresa ei. 

 

Am 2 prieteni care s-au dat cu ele și vor să își ia ca a 2-a moto.

 

Și unul este fanboy BMW iar celălalt Triumph asa ca zice ceva asta despre cf-ul asta 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

31 minutes ago, LionEl said:

 

 

Și unul este fanboy BMW iar celălalt Triumph asa ca zice ceva asta despre cf-ul asta 

 

 

Saracii ...sa bucura de orice nu intra in service 2 luni consecutiv :)) ( glumesc )  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:funny:

Chinezu' sigur nu intră 2 luni în service, la cât a durat să-l livreze bănuiesc că o programare la service durează minim 6 luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, Kristian said:

Paca,ma bucur sa te vaz din nou calare.

Sa fie cu multi si fericiti kilometri. :)

Multzam fain ! 

 

6 hours ago, ENEOS said:

:funny:

Chinezu' sigur nu intră 2 luni în service, la cât a durat să-l livreze bănuiesc că o programare la service durează minim 6 luni.

Am cautat o baba ca a lu' matale , dar pana si aia la remat s-au jurat ca nu mai au asa ceva ! ...csf ...ncsf ...m-am procopsit cu chinezu ...aia e . Macar am consolarea ca prima beshina o fost de la mine ! :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, 3.14 a spus:

Multzam fain ! 

 

Am cautat o baba ca a lu' matale , dar pana si aia la remat s-au jurat ca nu mai au asa ceva ! ...csf ...ncsf ...m-am procopsit cu chinezu ...aia e . Macar am consolarea ca prima beshina o fost de la mine ! :)))))

Cica au băgat bani multi in RnD și în QC așa că nu cred că vor avea mari probleme.

 

Plus că trebuie să-și facă renume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
10 hours ago, LionEl said:

Pfoai si eu care ma asteptam ........ sa dai niște impresii/opinii

Nu am crashbar deloc ...si nici tehnica necesara sa ma avant fara sa o vars ....mai astept .

Deocamdata ...doar ma fatzai cand am nevoie ....Cand prind timp liber ...dorm :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 02.09.2024 la 23:33, LionEl a spus:

Cica au băgat bani multi in RnD și în QC așa că nu cred că vor avea mari probleme.

 

Plus că trebuie să-și facă renume.

 Sper sa reuseaca Cfmoto si cu motocicletele. Cu atv-urile au reusit, sunt posesor de atv de la ei de 4 ani, jos cu palaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...