Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Io ma simt bine in HJC meu :laugh:

Ideea era care din ele e mai buna ,nu mai frumoasa.aka sa nu intre vant,sa nu se abureasca intr-un mare hal ,sa fie ok,pana mea...intelegeti voi :D

 

Vezi ca ai Shoei-ul meu, in camera la mine. Du-te si pune-l in cap si vezi diferenta la comfort intre a ta si a mea. A purtat-o si Sasha vreo 30 minute si era extaziat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai te simti tu bine in hjc, ca nu ai purtat shoei pana acum. Pune-o pe cap si o sa simti diferenta. Si cum spunea si barak, probeaza-le pe mobra.

De exemplu eu am avut un shark rsi, nu poti spune ca este o casca proasta, dar cand am trecut la shoei, m-am indragostit instant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar cand am trecut la shoei, m-am indragostit instant.

 

Aceiasi treaba si cu Honda! Asa e dat de sus sa fie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

would i what?

sa juisez la mobra aia? misto tata dar waay over my budget. which, actually, doesn't exist.

i'll stick to my baby. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci : schubert sau shoei? :huh:

 

 

Ce bei tu Vladut ,cu Radu,ca el nu vine :P( :laugh:

Shoei..... ;)

Eu intr-adevar mi-am luat-o pt design...e frumusica tare...dar e printre primele in topuri si la siguranta. Si sa-ti iei viziera cu pinlock..ca fara se abureste cam tare. Am luat si o tranta mai zdravana cu ea, exceptand niste zgarieturi, s-a comportat bine. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shoei..... ;)

Eu intr-adevar mi-am luat-o pt design...e frumusica tare...dar e printre primele in topuri si la siguranta. Si sa-ti iei viziera cu pinlock..ca fara se abureste cam tare. Am luat si o tranta mai zdravana cu ea, exceptand niste zgarieturi, s-a comportat bine. :D

 

Multumesc fata! iete un raspuns foarte apropiat de ce-mi doream :huh: :laugh: pesemene ca fetele au ele un limbaj al lor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey. Ia ziceti.

 

ITP-u tot numa-n voluntari se face, sau merge si pe Grivitei zilele-astea?

 

M-am trezit ca imi expira pe 6 dec, si n-am chef s-o car pe platforma la primavara.

teoretic in voluntari se face numai identificare si omologare. i.t.p se poate face la orice service autorizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hallo everybody...nu am mai postat in ultimul timp..din cauza lipsei de idei :huh: :P oricum voriam sa va spun ca mi-am dat avansul pt 1000 rr (2006)... :laugh: :grinbandit:astept sa ma certatzi ;)

si pe aia veche???ce faci cu ea? vezi k ma inscriu dak e sa o vinzi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe aia veche???ce faci cu ea? vezi k ma inscriu dak e sa o vinzi :laugh:

 

pai o sa o dau logic...miercuri imi vine si toba la ea :huh: (ms strumf...pana acum esti singurul care nu a zis ca am facut o prostie...poate ca am facut o prostie..poate ca nu...dar mobra asta era visul meu...si daca am avut ocazia.,..am luat-o ;) mai departe ramane de vazut)

 

e faina bre :D

 

ms ms ms a-2a persoana :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai o sa o dau logic...miercuri imi vine si toba la ea :D (ms strumf...pana acum esti singurul care nu a zis ca am facut o prostie...poate ca am facut o prostie..poate ca nu...dar mobra asta era visul meu...si daca am avut ocazia.,..am luat-o :P mai departe ramane de vazut)

sa o stapanesti sanatos!!!!dar trebuie si udata :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...