Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

doar cu jvarovschi, ti'am spus.. ;)

 

Nu stiu ce sa zic. Crezi ca ar da bine? :D Nu am chef sa rada amicii mei cand iesim la o cafea, la Everest! :D

 

PS. Mi-am vopsit carena si codita. Impecabil au iesit :D

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic. Crezi ca ar da bine? :D Nu am chef sa rada amicii mei cand iesim la o cafea, la Everest! :D

 

PS. Mi-am vopsit carena si codita. Impecabil au iesit :D

Amicii nu, dar te vor venera pitzipuancele! :D

 

Bravo tati, ma bucur ca a iesit bine. Cu scarita si oglinda ce facusi? Hai ca ne vedem joi la Constitutiei. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amicii nu, dar te vor venera pitzipuancele! ;)

 

Bravo tati, ma bucur ca a iesit bine. Cu scarita si oglinda ce facusi? Hai ca ne vedem joi la Constitutiei. :D

 

Mi-am luat pedala si triunghiul de 929 de la Betzigas, teapa, nu merge. E diametrul mai mic. Apoi intamplator m-am intanlit la Arc cu "un 954" :D care avea scarite racing, am intrat in vorba si l-am intrebat daca le mai are pe alea vechi. Surpriza le avea si am cumparat comenzile dreapta cu 120 Ron. Oglinda am sudat-o in argon, abia se observa :D Maine seara sau Joi imi lipeste Mertan si stickerele.

Visual, mi-ar mai trebui rimuri si un tank pad mai calumea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, frumoase cele de la Motografix. Am mai vazut la Scorpio AZ niste tankpad-uri simple, dar din carbon la 70 Ron..pentru cine mai e interesat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai vazut la Scorpio AZ niste tankpad-uri simple, dar din carbon la 70 Ron..pentru cine mai e interesat.

Nu's bune de carbon, sa iti iei cu gel, sa'ti mangaie ouțele! :D

 

a 2-a incercare... ;)

 

tati, tu o sa te imprastii pe cimentul ala pana la urma.. arata ca dracu! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si mii de felicitari pentru reusita! Nu vreau sa par atotstiutor (sunt incepator) dar poate acest clip te mai ajuta un pic:http://www.youtube.com/watch?v=QCg3BMGe52M&feature=fvsr

 

interesanta ideea de a tine capul si corpul mai in exterior... dar acolo unde ma dau eu nu e asfalt si asa am simtit mai bine daca stau mai ferm pe ea.

si eu sunt incepator.. e a 2-a oara cand incerc si reusesc sa pun jos genunchiul.

Cred ca in final tine de fiecare cum simte motorul.

ms de felicitari :D

 

tati, tu o sa te imprastii pe cimentul ala pana la urma.. arata ca dracu! :D

 

sper ca nu... simt ca are aderanta.. gumele au aderenta suficienta.

Oricum le-am incalzit,m-am aplecat treptat pana am considerat eu ca sunt incalzite, si abia apoi am inceput sa insist mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesanta ideea de a tine capul si corpul mai in exterior... dar acolo unde ma dau eu nu e asfalt si asa am simtit mai bine daca stau mai ferm pe ea.

si eu sunt incepator.. e a 2-a oara cand incerc si reusesc sa pun jos genunchiul.

Cred ca in final tine de fiecare cum simte motorul.

ms de felicitari :D

 

 

 

sper ca nu... simt ca are aderanta.. gumele au aderenta suficienta.

Oricum le-am incalzit,m-am aplecat treptat pana am considerat eu ca sunt incalzite, si abia apoi am inceput sa insist mai mult.

 

Ma bucur ca am putut sa-ti fiu de ajutor (chiar daca doar putin). Poti sa mai cauti pe youtube filmulete despre tipii de la MCN, poate ptr un wheelie in viitor. Spor la treaba. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da foarte amuzant azi mi-a sarit un bou in fata pe bvd urinii in portiunea spre prostitutiei si eram si la 100+ ... noroc ca a fugit tare....ca ne faceam praf amandoi ...am trecut la 1 metru de el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecere, 100+ :D ;) :D

Duude, mai usurel :D

 

 

LE: faac, asta-i tare rau! Dar tipic romaneasca. Nimic nu ma mai mira.

La faze d-astea reactionez instinctiv (fraanaaaa) apoi fac pe mine si ..

apoi ma duc acasa si schimb pemparsu :D

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecere, 100+ :D ;) :D

Duude, mai usurel :D

 

 

LE: faac, asta-i tare rau! Dar tipic romaneasca. Nimic nu ma mai mira.

La faze d-astea reactionez instinctiv (fraanaaaa) apoi fac pe mine si ..

apoi ma duc acasa si schimb pemparsu

 

Stii ce? Mai bine te duci in padure!

Nu mai citi printre randuri. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol pai io ce crezi ca am facut: frana blana (ambele, spatele a plecat pe campii cred din in spate s a vazut chiar frumos). dificultatea in respiratie a disparut dupa 30 min, tremuratul picioarelor dupa 45 :D....si dupa reviziurea gresalelor :D) still working...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o singura greseala: viteza.. :D

 

din nefericire nu este atat de simplu este o zona de accelerare ok nu sunt drumuri laterale in mod normal vizibilitatea este maxima. Greseala mare nu a fost asta (sau ma rog nu numai asta) ci faptul ca am accelerat din spatele unei masini care s-a dat din fata mea si a redus semnificativ unghiul de vizibilitate (trecusem de trecerea de pitoni unde franasem dar nu ma apropiasem suficient de a 2 ca sa frannez iara)... din fericire restul de greseli care sa ma tranteasca pe astfalt au lipsit; greseala de pozitionare insa mi se pare una din cele mai grave care le poti face ca motociclist deci sunt varza :D

 

LE @ adi.p: la mare se vad ceberisti?....poate vin la constanta sa nu simtz ca tradez sfanta zi de joi:))

Editat de Angra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma interesez maine si iti dau un raspuns. Am un prieten care dezmembreaza un F3 :D

 

Sper ca nu sunt stresant dar ai vorbit cu prietenul tau, are si daca la ce pret sau lasa-mi un PM cu un nr de telefon, ti-as ramane dator. Nu mai rezist sa vad ca toata lumea se da si io stau in garaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu sunt stresant dar ai vorbit cu prietenul tau, are si daca la ce pret sau lasa-mi un PM cu un nr de telefon, ti-as ramane dator. Nu mai rezist sa vad ca toata lumea se da si io stau in garaj.

 

Am intrebat ieri, nu le are :D Dar cum ma mai plimb pe forum poate gasim ceva :D

 

PS. Am nevoie de vreo 4-5 mil pana saptamana care vine, Miercuri, Joi..sa ma duc la mare ofcourse! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de vreo 4-5 mil pana saptamana care vine, Miercuri, Joi..sa ma duc la mare ofcourse! ;)

Falimentu' dracu!.. :D

Lasa ca mergi si tu la consum, intr'a 6'a la 100, iar de baut cata bere poti bea? :D

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...